Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
St. Kilian Peated
Heerlijke rokerige tonen en romig karamel uit een Duitse distilleerderij. Bestel nu en geniet met vrienden!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Glencadam 18 jaar oud
Volwassen single malt whisky. Fruitig, zacht en met mooi ontwikkelde eiken kruiden. Een genot.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Stork Club Straight Whiskey
In de Spreewald gestookt uit 100% Duitse rogge en met een zoet-kruidige smaak. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Yamazaki 25 jaar oud
Deze luxueuze botteling overtuigt met ongelooflijke complexiteit en intensieve smaak. Verwen uzelf nu met deze edele fles.
€ 7.113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.162,84/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ervaar heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping. Haal nu deze geweldige Speyside Single Malt in huis!
€ 489,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 699,99/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud
Een zeer gebalanceerde complexe Glenfarclas, die vooral overtuigt door zijn geweldige prijs-kwaliteitverhouding!
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Laphroaig Four Oak (1 liter)
Heerlijke rokerige tonen van Islay en de invloed van vier verschillende vatsoorten brengen een waar aroma-feest in uw glas. Direct kopen!
€ 60,99
Glen Garioch 12 jaar oud
Volle whisky uit de oostelijke Highlands. Neem mee en geniet.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
St. Kilian Classic
Zacht, fruitig en gewoonweg heerlijk. Bestel nu en geniet in gezelschap!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Glenlossie 10 jaar oud (Flora and Fauna)
Zachte, citrusachtige Speyside Single Malt - probeer hem uit!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glen Moray Our Classic
Licht, zacht en fruitig - uw perfecte instap in de wereld van single malt whisky. Geniet er direct van!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Cask Speyside 12 jaar oud Sherry Finish (A.D. Rattray)
De Cask Edition van A. D. Rattray weerspiegelt de typische smaak van verschillende whiskyregio's. Geniet hier van de Speyside!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Kavalan Bourbon Oak Matured
Heerlijk zoet en aromatisch dankzij de rijping in handgeplukte First Fill Bourbonvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Bowmore 25 jaar oud (nieuwe verpakking)
Een oude bekende straalt nu in een nieuw jasje: 25-jarige Bowmore genot. Een single malt whisky die zijn gelijke niet kent. Vind hem binnenkort in uw glas!
€ 470,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 672,84/Liter)
Boulder Spirits Peated American Single Malt
De zachte rook in deze single malt van de voet van de Rocky Mountains laat nog ruimte voor vele andere aroma's. Ontdek het nu.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Boulder Spirits Bottled in Bond American Single Malt
De strenge eisen voor een Bottled in Bond whisky zorgen voor buitengewoon intense aroma's. Bestel en geniet.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Dalmore 18 jaar oud
Fijn samengestelde Single Malt, die gedeeltelijk rijpt in 30 jaar oude Matusalem Oloroso sherryvaten. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 275,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 394,27/Liter)
Tomintoul 16 jaar oud
Met een heerlijk zoete en romige smaak uit de rijping in voormalige bourbonvaten. Ontdek nu de milde Speysider.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Monkey Shoulder Smokey Monkey
De rokerige variant van Monkey Shoulder. Goed, betaalbaar en met turfrook. Een must-have voor fans van rokerige whisky's!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Bruichladdich The Laddie 8
Hier ontmoeten elegante fruittonen de frisheid van de Atlantische Oceaan. Absoluut proberen!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Deanston 18 jaar oud
Een van de weinige exclusief in Bourbonvaten gerijpte Highland Malts, 18 jaar volledig ontwikkeld en complex! Nu aanschaffen!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Jura Rum Cask Finish
Tropische vruchten en vanilletonen wachten op u bij deze heerlijke single malt. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk gebrande vaten zorgt voor de romige en zachte smaak. Bestel en geniet zachtjes.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
De distilleerkarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Grijp nu uw kans!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)