Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: het is tijd om 50%-ige Scotch whisky te proeven. Bestel gelijk een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Pure Kentucky XO Small Batch Straight Bourbon
Extreem drinkbare Kentucky Straight Bourbon met veel eik, specerij en aangename zoetheid. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Slyrs Port Cask Finish
Ontdek single malt uit Beieren met een nabehandeling in kostbare portvaten en een fruitig-kruidige smaak.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Tokinoka Blended Whisky
Ontdek Japan nu met deze hoogwaardige, fruitig-zoete blend. Koop nu en geniet!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Balblair 25 jaar oud
Een kwart eeuw rijpte deze single malt tot perfectie. Bestel nu en geniet van een heel bijzonder druppeltje.
€ 716,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.024,27/Liter)
Glen Scotia 15 jaar oud
Buitengewone single malt die het unieke karakter van Campbeltown overbrengt. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma's! Ervaar het unieke eilandaroma nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tullibardine 500 Sherry Cask Finish
Deze Tullibardine met finish in sherryvaten overtuigt met zijn nootachtige-fruitige karakter. Nu kopen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Balblair 12 jaar oud
Bestel direct en geniet van de Malt uit de Highlands - met natuurlijk stralende kleuren en een prachtige drinksterkte.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Old Pulteney 18 jaar oud
Uitstekende volwassen single malt uit de Noord-Highlands, die overtuigt met fruitige en kruidige tonen. Pak een fles en geniet!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Oban Little Bay
Intens gerijpt in bijzonder kleine vaten, zal de Little Bay u verrassen en overtuigen.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Highland Park Dragon Legend
Deze sterk rokerige single malt van Highland Park brengt drakenvuur en geweldige sherry-aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenfarclas 8 jaar oud
Jong en toch diepgaand. Kan dat? De Glenfarclas 8 jaar laat u zien hoe het moet!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Mackmyra Svensk Ek Single Malt
Deels gerijpte whisky in Zweeds eiken met een elegante karakter en fruitige ondertonen. Nu inslaan.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenfarclas 9 jaar oud Oloroso Sherry Casks
De prachtige sherryvat-aroma's komen bij de milde drinksterkte van 44,1% Vol. prachtig tot hun recht. Bestel nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenfarclas 30 jaar oud Warehouse Edition
Een complexe zeldzaamheid die in elke verzameling goed tot zijn recht komt - en nog veel beter direct in uw Nosing glas. Veelzijdige aroma's zullen u hier verwelkomen!
€ 709,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.014,27/Liter)
Ledaig 10 jaar oud
Een rokerige whisky van het eiland Mull. Grijp deze geweldige Islay-alternatief en ontdek de wereld van Ledaig!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Benrinnes 15 jaar oud (Flora and Fauna)
De enige originele botteling van de Benrinnes Distillery met een duidelijke focus op sherryvaten. Bestel nu en ontdek!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Slyrs Malt Whisky
Toegankelijke Malt Whisky uit Beieren met een aangename maltsmaak. Bestel nu een van de stijlvolle flessen voor uw huisbar.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Een bijzonder aangename en lichte Malt Whisky uit de Speyside. Probeer het nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Pikesville Straight Rye Whiskey
Sterke Straight Rye Whiskey uit Kentucky, die u niet mag missen. Bestel direct.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Crown Royal Northern Harvest Rye (liter)
De prachtig uitgebalanceerde blend uit Canada met maar liefst 90% roggepercentage overtuigt dankzij zijn zachte aroma's. Bestel nu!
€ 53,99
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met de Arran-range ervaart u met deze klassieker van het eiland. Bestel snel.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Wolfburn Morven - Lightly Peated
Een frisse zeebries vermengt zich met zachte turfrook en zoete fruittonen. Bestel nu en geniet thuis.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)