Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bowmore 30 jaar oud 45,1 % Vol.
Ongelooflijke 30 jaar gerijpt in de beste bourbon- en sherryvaten van Bowmore. Geniet van deze luxe met elke druppel.
€ 2.593,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.705,70/Liter)
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: De speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Arran 18 jaar oud
Een prachtig gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende natuurlijke kleur. Bemachtig nu deze topwhisky!
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Glen Moray Cabernet Cask Finish met cadeauverpakking
Een heerlijk mild-fruitige Speyside-whisky met een elegante rode wijn-finish. Nu kopen!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Bruichladdich 10 jaar oud The Classic Laddie
U ervaart florale fruitgenot met deze ongegetorfde 10-jarige Islay-malt bij krachtige 50% Vol. Koop nu direct!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 14,63%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij kreeg een meerjarige narijping in Oloroso Sherry vaten. Grijp je kans!
€ 204,99
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 175,99
Lagavulin 8 jaar oud
Ontdek prachtige kruidige-maritieme tonen uit Islay met een mooie krachtige rook. Een genot voor liefhebbers van rokerige whisky's!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Dalmore 12 jaar oud Sherry Cask Select
De nabehandeling in zorgvuldig geselecteerde Oloroso sherryvaten vormt zijn fijne aroma. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Madeira Cask Finish
De Madeira Cask Finish levert heerlijke aroma's in de vorm van zoete honing- en fruitige ananasnoten. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Scapa 10 jaar oud
Ontdek het karakter van Scapa met deze 10 jaar oude, tropisch fruitige botteling. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Johnnie Walker Double Black Blended Scotch Whisky
Geniet van het unieke, rokerige karakter – Johnnie Walker Double Black. Haal nu je genietmoment!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Caol Ila 18 jaar oud
Deze geturfde "oud maar goud" whisky behoort tot de meest overtuigende whisky's van de distilleerderij. Ontdek de gerijpte versie van de Caol Ila malt!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Laat u overtuigen door de mooie aroma's van deze 10-jarige Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Wild Turkey Rare Breed
Zeldzame tabaksnoten, delicate bloemen en mooi gebalanceerde fruitaroma's bepalen het bouquet. Zeldzaam mooi.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tomatin Cu Bocan Signature (Bourbon, Sherry + Virgin Oak Casks)
De rokerige Cù Bòcan Signature rijpte in drie verschillende vattypen en heeft daardoor een complex aroma-profiel. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
The Deacon
Meesterlijke combinatie van rokerige Speyside- en turfachtige Islay Malt Whiskys. Bestel nu de pittige Blended Scotch.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Deanston 12 jaar oud
Probeer deze heerlijk romige en zoet-fruitige single malt uit de Schotse Highlands. Bestel snel!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Tobermory 12 jaar oud
Nieuwe klassieker van Mull. Ontdek de romige Tobermory-stijl hier aangevuld met frisse perziktonen. Verleidelijk goed.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bushmills 14 jaar oud Malaga Cask Finish
Bijzonder zacht en mild onthullen tropische vruchten en hartige specerijen zich op de tong. Ontdek Ierse genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Evermann Wilhelm Black Forest Single Malt Whisky
Een Duitse Single Malt, gerijpt in 7 verschillende vatsoorten voor maximaal genot - Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Craigellachie 23 jaar oud
De zoet-kruidige 23-jarige. Laat deze Malt niet aan u voorbijgaan.
€ 281,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 402,84/Liter)
Royal Brackla 18 jaar oud Sherry Cask Finish
Verwen uzelf met de ongefilterde aroma's van 18 jaar rijping en een heerlijke finish in het sherryvat. Bestel nu!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Amrut Indian Single Malt
De essentie van de Himalaya rust in de Amrut Single Malt. Ga op een spannende ontdekkingsreis.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Glen Deveron 16 jaar oud (liter)
De oude standaard uit de Macduff distilleerderij, kies voor een 16 jaar oude meester Malt. Klassiek en goed.
€ 69,99