Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bruichladdich The Classic Laddie
De klassieker van Islay, gemaakt van 100% Schotse gerst en geheel zonder rook. Bestel nu deze krachtige single malt.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glen Deveron 20 jaar oud (liter)
Een milde, licht nootachtige en rijpe Single Malt uit Macduff in het oosten van Schotland. Bestel nu en geniet!
€ 104,99
Slyrs Amontillado Cask Finish
Krachtig en kruidig dankzij de meer dan 11 maanden durende rijping in een Spaans Amontillado sherryvat. Bestel nu een fles.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een grandioos prijs-kwaliteitverhouding. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gebrand in de voor bourbon ongebruikelijke Pot Still methode. Geweldige Kentucky Straight Bourbon voor fijnproevers. Nu aanschaffen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Craigellachie 17 jaar oud
Met deze hoogwaardige klassieker proeft u de grandioze, kruidige huisstijl van Craigellachie. Bestel snel en geniet!
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud
Deze 12 jaar oude single malt whisky komt uit bourbonvaten. Geniet van deze fruitige, milde Fettercairn met fijne specerijen!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh zoet, zoet zestien met sherrynoten. Probeer direct een fruitig-kruidige dram.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud
Als u van milde, fruitige aroma's houdt, dan komt u bij deze 12-jarige Glenrothes-uitgave volledig aan uw trekken. Absoluut proberen!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey
Een traditioneel gemaakte Rye Whiskey brengt fruitige aroma's en kruidige smaken in uw Nosing glas. Proef uitstekende kwaliteit uit Kentucky.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Benromach 21 jaar oud
Een rijpe 21-jarige Speysider met spannende sherry-touch en subtiele rook. Verwen uzelf met iets heel bijzonders.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Chivas Regal 25 jaar oud
Een premium blend van Chivas Regal in een stijlvolle verpakking - een hoogwaardig cadeau voor liefhebbers van nootachtige, zachte whiskys. Nu kopen.
€ 337,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 482,84/Liter)
Connemara 12 jaar oud
Een rokerige Ierse single malt die uitblinkt door malzige kruidigheid.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glenmorangie Signet
De Porsche onder de Glenmorangies! Verwen uzelf met deze luxe - bestel nu.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Bunnahabhain 25 jaar oud
25 jaar in eikenhouten vaten zorgen voor complexe en evenwichtige aroma's. Bestel snel en geniet.
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker blend die u niet zal teleurstellen. Gewoon proberen en genieten!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Benriach 25 jaar oud The Twenty Five
Een geweldige combinatie van vier vattypen en lange 25 jaar rijping zorgt voor een ware explosie van aroma's. Probeer het nu!
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Bunnahabhain Eirigh Na Greine
Een Bunnahabhain uit het wijnvat? Meer dan genoeg reden om deze gelimiteerde Islay-malt te bemachtigen!
€ 64,99
Strathmill 12 jaar oud (Flora and Fauna)
De 12-jarige Strathmill uit de Flora & Fauna Serie - de quasi originele botteling van de distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud
Een volwassen Glen Moray met complexe aroma's na 18 jaar in First Fill Amerikaanse eiken vaten. Laat dit niet aan u voorbijgaan!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Glen Scotia 18 jaar oud
Overtuigt met goede kwaliteit: 18 jaar Glen Scotia met Oloroso sherry finish. Gewoon proberen en genieten.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky-wonder uit de Speyside. Rijpt in twee soorten vaten en is onverslaanbaar goedkoop - bestel nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glenfiddich 21 jaar oud Gran Reserva Rum Cask Finish
Kies voor een bijzondere Glenfiddich met een vanilleachtig rum-finish. Bestel nu deze oude en complexe malt!
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Singleton of Dufftown 18 jaar oud met cadeauverpakking
Een zoete, kruidige single malt met solide 18 jaar rijping. Het perfecte cadeau voor uw dierbaren of voor uzelf!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)