Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Glenrothes 18 jaar oud
De Soleo Collection is volwassen! Een Speyside die zich tussen zoete vanille en frisse gember bevindt. Probeer het nu!
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Grijp snel je kans.
€ 206,99
€ 165,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 236,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 151,99
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia heeft een afwerking in verse bourbonvaten en daarmee een mooie zoetheid. Grijp snel je kans.
€ 694,99
€ 521,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 744,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
Cragganmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
Een van de eerste zes Classic Malts! Neem hem als aperitief.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Dimple Golden Selection Blended Scotch
Al vele jaren is deze whisky ongelooflijk populair en eenvoudig onmiskenbaar. Leg gelijk een fles in je winkelwagentje.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Royal Lochnagar 12 jaar oud
Geniet van een glas van de favoriete malt van koningin Victoria. Ontdek interessante houttonen. Pak je kans en geniet koninklijk.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ervaar de milde Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een ongeëvenaard karakter. Probeer en geniet nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma's uit bourbon-, oloroso- en virgin oak vaten! Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"Voor ontspannende momenten, maak het Suntory tijd" - ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel nu en geniet.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Teaninich 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De onofficiële eigenaarsexpressie van Teaninich - ontdek deze mysterieuze Highland-distilleerderij!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Mackmyra Brukswhisky
Uit de oudste actieve distilleerderij van Zweden in uw nosingglas. Deze whisky lagert op 50 meter diepte. Grijp snel je kans.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey (50ml miniatuur)
Nog meer smaak: De klassieker uit Tennessee nu in de praktische proefgrootte. Gewoon meenemen en genieten!
€ 4,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 99,80/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey (50ml miniatuur)
In 2019 uitgeroepen tot de beste rye, laat de Stork Full Proof geen vragen onbeantwoord: Ontdek het nu als miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Morris Tokay Barrel - sample (Tasting Circle)
De geweldige aroma's zijn te danken aan de rijping in geselecteerde rode wijnvaten van Morris. Geniet nu van een krachtige drinksterkte!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Lagg Kilmory Edition met cadeauverpakking
Gebrand met sterk rokerig gerstemaïs en uitsluitend gerijpt in bourbonvaten. Ontdek nu het kernassortiment van de distilleerderij.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
– 50,01%
Heaven’s Door Straight Rye Whiskey
De nabehandeling in Franse eik zorgde voor de zachte en evenwichtige aroma's van deze heerlijke rye whiskey. Bestel nu!
€ 69,99
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Springbank 15 jaar oud
Een natuurlijk 15-jarige Springbank die u betovert met zijn warme aroma's. Beveilig nu het nieuwe, moderne ontwerp.
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Caol Ila 25 jaar oud
Zoet, licht maritiem en met een zachte rook toont deze premium whisky zich eleganter dan jongere bottelingen. Ontdek hem nu.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Glendalough Double Barrel Irish Whiskey
De naveroudering in verfijnde Oloroso sherryvaten geeft de Ierse single grain veel diepte. Bestel en ontdek.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Tullibardine 15 jaar oud
De 15-jarige Highland whisky rijpte uitsluitend in 1st Fill bourbonvaten. Ontdek nu het milde genot voor uzelf.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Hazelburn 10 jaar oud
De niet-rokerige, milde merk van Springbank. Bestel snel, voordat hij weer weg is.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Yamazaki Distiller´s Reserve
Stap in de wereld van de Japanse distilleerkunst met deze prachtige Yamazaki Single Malt.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Glendronach 21 jaar oud Parliament
Een grandioos compendium van zoete en donkere vruchten en fijne specerijen. Ontdek de koning van het GlenDronach-assortiment.
€ 228,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 327,13/Liter)