Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye-whiskey heeft een bijzonder hoog roggenpercentage van 95%. Perfect voor puur genot of heerlijke cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Highland Park 10 jaar oud Viking Scars
Een 10-jarige Highland Park Whisky die overtuigt met intense citrusnoten, vanille en heide. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Speyburn Bourbon Cask
Een zachte, sprankelende en lichtzoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten, die voor zichzelf spreekt. Probeer het nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Bunnahabhain An Cladach - Limited Edition Release (liter)
Verlaat bekende kusten en ontdek nieuwe oevers met de sherry-getinte An Cladach van Bunnahabhain.
€ 67,99
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige torfrauch met frisse citrusnoten en milde drinksterkte. Ontdek nu de instap in de wereld van Bowmore.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Clynelish 14 jaar oud
Deze 14 jaar in eiken vaten gerijpte whisky met een heerlijk maritiem karakter is een echte klassieker. Bestel hem nu.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Writers Tears Copper Pot Irish Whiskey
De Writers Tears verenigt het beste van Ierse Single Pot Still en Single Malt whiskey. Probeer het snel!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Zeker een van de populairste bourbons in de wereldwijde bartenderscene en een echte aanrader qua prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden alleen door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Ervaar nu heerlijke sherryaroma's.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Sonoma California Bourbon
Vier verschillende graansoorten zorgen voor een veelzijdige smaak in deze robuuste bourbon. Bestel nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor alle beginners.
€ 18,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 27,13/Liter)
Glenfarclas 12 jaar oud
Deze klassieker van Glenfarclas rijpte 12 jaar in sherryvaten uit Spanje. Bestel de perfecte allrounder.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
GlenDronach 12 jaar met geschenkverpakking
Vroeger een geheimtip, nu een klassieker! De prijs-kwaliteitknaller uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge percentage sherryvaten geeft deze sterk rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu de genot thuis.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Ardbeg Corryvreckan
Hier krijgt u de volle kracht van Islay! Een Ardbeg in cask strength, rokerig, maritiem, intens! Nu toeslaan!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Glenfiddich 14 jaar oud Bourbon Barrel Reserve
Zorg direct voor deze Bourbon Barrel Reserve en geniet van geweldige vanillearoma's uit de Speyside.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Arran Sherry Cask (The Bodega)
Niet alleen sherryliefhebbers zullen hier enthousiast over zijn. Ontdek de nieuwe smaakwerelden van Arran en bestel direct.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dalmore 15 jaar oud
15 jaar vatrijping en een finish in Oloroso sherryvaten geven deze Highland Malt prachtige chocoladearoma's. Probeer het nu!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Johnnie Walker Blue Label
Een vleugje rook geeft deze wereldwijd populaire klassieker de laatste finishing touch. Verwen uzelf nu met deze luxe.
€ 220,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 315,70/Liter)
Glen Grant 15 jaar oud
Abrikozenjam, kruidige perentaart en aroma's van romige toffee wachten op u bij deze Glen Grant. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier combineren zich zoute aroma's met fijne vanille- en sherry-fruchtnoten. Deze bestseller moet altijd in huis zijn!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Bowsaw Small Batch Kentucky Bourbon
Een amberkleurige Small Batch Bourbon uit Kentucky met een sterk, traditioneel Amerikaans karakter. Grijp uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Tomintoul Peated
De rokerige Tomintoul overtuigt met een uitgebalanceerde smaak en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Nu inslaan.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
GlenDronach 10 jaar oud Forgue (liter)
Laat u verwennen door rijke aroma's uit 10 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel nu.
€ 60,99