Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Cardhu 15 jaar oud
Geniet van de rijpere Cardhu na een rijke lunch als dessert.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Balvenie 21 Portwood
Als u op zoek bent naar een bijzondere whisky of een zeer hoogwaardig cadeau, bent u hier aan het juiste adres.
€ 265,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 379,99/Liter)
Glen Moray 12 jaar oud
Geweldige aroma's en een geweldige prijs. Neem het mee en geniet.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Bruichladdich 18 jaar oud
Ontdek de volwassen whisky met zijn fruitig-kruidige smaak uit geselecteerde bourbon- en wijnvaten. Grijp uw kans!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
– 8,00%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feest of puur in de flacon voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 24,99
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 24,99
Ardmore 12 jaar oud Port Wood Finish
Rook van turf ontmoet portvat. Een heerlijke combinatie! Ontdek de complexe aroma's van deze Ardmore. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Black Bull 12 jaar oud
Pak deze intense blend bij de horens: het is tijd om 50%-ige Scotch whisky te proeven. Bestel gelijk een fles.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Glenfarclas 25 jaar oud
Hier verkrijgt u een kwart eeuw sherryvatrijping om cadeau te geven of zelf van te genieten! Glenfarclas op zijn best!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-malzige whisky uit de Speyside zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Talisker Storm
Zoek je een maritieme, pittige whisky? Kies dan voor deze single malt in zeemanstenue. Bestel nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Redbreast 15 jaar oud
De 15-jarige Redbreast is een echte klassieker onder de Ierse Single Pot Still Whiskeys. Bestel nu en hef het glas! Slainte!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Scapa 21 jaar oud
Ervaar 21 jaar gerijpte smaak in deze intense single malt van de Orkney-eilanden! Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 295,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 422,84/Liter)
Fettercairn 28 jaar oud
Lange 28 jaar mocht deze single malt rijpen en ontwikkelde daarbij zijn tropisch-fruitige karakter. Probeer het snel!
€ 764,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.092,84/Liter)
Benriach 21 jaar oud The Twenty One
Zoete Speyside-rook mengt zich met de bijzondere aroma's van de geweldige vatcombinatie. Bestel nu elegante genot.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Balvenie 40 jaar oud Rare Marriages
Alleen de beste vaten van Amerikaans en Europees eiken zijn samengevoegd. Bestel nu de uitzonderlijke whisky.
€ 9.473,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.534,27/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder, waarvan de zoete aroma's u puur of in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Lagavulin 10 jaar oud Travel Exclusive
Bent u een liefhebber van de klassieke Lagavulin-expressies? Dan zult u deze speciale botteling absoluut waarderen. Bestel nu en geniet van deze intense rookbeleving.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Jameson 18 jaar oud Irish Whiskey
Gebalanceerde aroma's uit 18 jaar bourbon- en sherryvatrijping biedt deze milde Ier. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Arran 18 jaar oud
Een prachtig gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende natuurlijke kleur. Bemachtig nu deze topwhisky!
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Jura 18 jaar oud
Typische single malt met een rode wijnfinish. Vol en volwassen na 18 jaar rijping. Zorg dat u een fles van deze exclusieve druppel bemachtigt.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met perfecte balans uit de rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benriach 30 jaar oud The Thirty
Rijpe aroma's, een complexe smaak en zoete rook wachten op u bij deze 30 jaar gerijpte single malt. Koop nu!
€ 714,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.021,41/Liter)
Macallan 15 jaar oud Double Cask
15 jaar in een diepe slaap in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik hebben deze Malt gecreëerd. Bestel nu!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)