Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Bowmore 18 jaar oud
Ervaar elegante eiland-whisky met zachte rook, specerijen en aangename zoetheid na 18 jaar in Bourbon- en sherryvaten.
€ 153,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 219,99/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Twelve Three Cask Matured
Een heerlijke combinatie van sherry-, bourbon- en portwijnaroma's. Koop nu de 12 jaar oude Benriach en ervaar het.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
West Cork Cask Strength Blended Irish Whiskey - Limited Release (Irland)
Ondanks de intense cask strength is het een soepele blended whiskey, die kan verrassen met vanilletonen en een peperige kick.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Cask Islay Classic (A.D. Rattray)
Een klassieke, getorfde single malt die de geest van Islay vangt. Bestel nu een fles van deze sterk rokerige whisky.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glen Spey 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Milde Speyside whisky met een zachte drinksterkte en fruitige smaak. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Cutty Sark 12 jaar oud
Deze variant biedt 12 jaar rijping en duidelijk meer sherryvaten in vergelijking met de populaire klassieker. Zeker proberen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Jack Daniels Triple Mash
Unieke mix van 60% rogge, 20% Tennessee whiskey en 20% Amerikaanse mout van Jack Daniel's. Bestel nu en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder, waarvan de zoete aroma's u puur of in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Loch Lomond 14 jaar oud
Ongefilterd whisky-genot met rijpe fruittonen en zoete kaneelaccenten. Geniet nu van goed gerijpte whisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dalmore King Alexander III
Waarachtig koninklijke single malt Scotch! Kom ook in deze vorstelijke genot.
€ 244,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 349,99/Liter)
Tomatin 18 jaar oud
18 jaar, met sterke 46% Un-Chillfiltered en met zoete Oloroso-sherryfinish overtuigt deze Tomatin op alle fronten. Houdt u van complexe whisky's? Grijp dan snel uw kans!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenfarclas 17 jaar oud
Met fruitige-kruidige aroma's uit de volle rijping in Oloroso sherryvaten. Direct in de winkelwagentje leggen en genieten.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Balblair 15 jaar oud
Een romige Balblair met een fruitig-kruidige tegenhanger in stralend amber. Bestel nu en geniet.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Auchentoshan American Oak met cadeauverpakking
Driemaal gedistilleerd en uitsluitend gerijpt in Amerikaanse bourbonvaten. Geniet van de zachte Auchentoshan-smaak.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Dalmore The Quintet
Decadente weelde biedt de Dalmore Quintet. Prachtig georkestreerd finish in vijf verschillende vaten. Zorg nu voor uw fles!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Knockando 12 jaar oud ohne GP
Geniet van 12 jaar gerijpte aroma's uit Speyside met amandeltonen. Probeer Knockando en ervaar traditie!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenkinchie 12 jaar oud
Geniet van een soepele, zachte Single Malt Whisky!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Als een gentleman schenkt u uzelf een dram van deze Jack Daniels in en ervaart u puur genot. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Glen Moray Port Cask Finish
Geniet van fruitig-zoete portwijnaroma's voor een zeer aantrekkelijke prijs. Voeg direct een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Frysk Hynder Single Malt Red Wine Cask
Ontdek de single malt van onze buren! Grijp snel je kans en bestel.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Mortlach 12 jaar oud
Een echt zwaargewicht in zijn leeftijdscategorie - krachtig en indrukwekkend. Deze moet u proeven.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Balblair 18 jaar oud
Eindelijk volwassen! Fruitig, zoet en in balans voldoet de Scotch aan alle verwachtingen van zijn rijpe leeftijd. Grijp snel toe.
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Togouchi 9 jaar oud
Geniet van intense citrusnoten en een krachtige specerij uit de rijping in bourbonvaten. Ontdek nu whisky uit Japan.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)