Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Glenglassaugh Portsoy
Ontdek bij krachtige 49,1% Vol. de fruitige aroma's uit de rijping in bourbon-, sherry- en portvaten. Proef het.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Togouchi Beer Cask Finish
Kruidige en hoppige smaak uit de meer maanden durende en innovatieve afwerking in IPA-bierfusten. Bestel nu en ontdek.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenfarclas 40 jaar oud Warehouse Edition
Sesam, open u! Betreed de veelzijdige wereld van aroma's van Glenfarclas.
€ 1.210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.729,99/Liter)
Yellowstone 108 Proof Single Malt
Een uitzonderlijke single malt met krachtige drinksterkte uit het land van de bourbon - Kentucky/VS. Bestel nu en geniet.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
GlenDronach 18 jaar oud
De 18 jaar oude GlenDronach wordt door kenners beschouwd als een referentie-whisky op het gebied van sherry-rijping. Verwen uzelf met deze klassieker.
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Braes of Glenlivet 27 jaar oud
Zoete appel en heerlijke notenaroma's domineren de 27 jaar rijpende aroma's van deze geweldige Speyside whisky. Koop nu en geniet!
€ 580,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 829,99/Liter)
Glen Moray Chardonnay Cask Finish
Speyside ontmoet Bourgondië. Ervaar wat een witte wijnfinish met een Speyside whisky doet. Grijp nu je kans!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Tullibardine 228 Burgundy Cask Finish
Een finish in Franse rode wijnvaten brengt romige vanille, chocolade en rode zomerfruit in uw glas. Grijp nu uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glenrothes Whisky Maker's Cut
Wie de gouden snede in whisky zoekt, heeft deze hier gevonden!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Bains Single Grain
Het Zuid-Afrikaanse klimaat zorgt voor een versnelde rijping en de onmiskenbare zachte en soepele smaak. Probeer het.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Tamnavulin French Cabernet Sauvignon Finish
De milde Tamnavulin met spannende naveroudering in Franse rode wijnvaten. Bestel direct en proef.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Wolfburn Aurora Sherry Oak
Zo intens als het noorderlicht, waarnaar hij vernoemd is, straalt de fruitige malt in uw nosingglas. Grijp snel!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Canadian Club 12 jaar oud Classic
De populaire blended whisky uit Canada rijpte 12 jaar in uitgebrande eiken vaten. Bestel en geniet met al uw zintuigen.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Old Pulteney 15 jaar oud
Een milde Highland kustmalt. Deze 15-jarige Old Pulteney zal u overtuigen met zijn fijne sherrynoten. Probeer het nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Cardhu 18 jaar oud Single Malt Whisky
Alleen de beste vaten worden geselecteerd voor de Cardhu 18 jaar! Ervaar zelf de elegante keuze.
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Machrie Moor Peated Lochranza Malt Cask Strength
Ontdek nu een van de laatste rokerige uitgaven uit de Arran/Lochranza distilleerderij. Grijp snel je kans en geniet van de flessensterkte.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma's uit de rijping in bourbon-, sherry- en manzanillafusten verrassen met een hoge drinksterkte. Grijp snel toe.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
The Dundee 10 jaar oud Vintage Reserve Blended Scotch
Betaalbaar, degelijk en 10 jaar oud. Een geweldige blend die zich goed leent voor beginners of longdrinks. Bestel direct.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Seven Seals Peated Double Wood Finish
Driemaal gedistilleerd en in krachtige vatsterkte in de fles gebracht. Ontdek nu rokerig genot uit Zwitserland.
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)
Glenlivet 15 jaar oud French Oak Reserve
15 jaar oude Glenlivet gerijpt op vaten van Franse Limousin-eik. Nu bestellen in het nieuwe design en genieten!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Amrut Fusion Indian Single Malt
Getorfd Schots en ongeëvenaard Indiaas gerstemout zorgen voor een onmiskenbare smaak. Dit moet je proeven!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smakelijke fruitexplosie uit de Speyside. Absoluut proberen!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jameson Triple Triple Sherry, Bourbon and Malaga Casks (liter)
Alle goede dingen zijn drie! Drievoudig gedistilleerd en gerijpt in drie verschillende vaten. Proef deze uitgebalanceerde, zachte creatie.
€ 39,99