Core Range
Ontdek hier Whiskys, die het hart van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk verkrijgbaar. Laat u verrassen door deze 13 jaar oude Craigellachie en zijn prachtige fruitige tonen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Arran Robert Burns Single Malt
Een aromatisch gedicht: De speciale editie ter ere van de Schotse dichter Robert Burns. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Slyrs Pedro Ximénez Edition
Evenwichtig en mild. Probeer direct een Beierse single malt met een finish in Andalusische sherryvaten.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Jack Daniels Gentleman Jack
Als een gentleman schenkt u uzelf een dram van deze Jack Daniels in en ervaart u puur genot. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Scapa 16 jaar oud
De prachtige verpakking en de natuurlijke kleur maken de 16-jarige Scapa tot een geweldige blikvanger. Koop nu!
€ 122,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 175,70/Liter)
Speyburn Bourbon Cask
Een zachte, sprankelende en lichtzoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten, die voor zichzelf spreekt. Probeer het nu.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smakelijke fruitexplosie uit de Speyside. Absoluut proberen!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Sheep Dip Blended Malt Scotch
Een uitgebalanceerde blended malt die kan uitpakken met fruitige en romig-malzige aroma's. Bestel direct een fles.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Bud Spencer The Legend Whisky - mild
Karaktersterke blended whisky die Duitsland, Italië en Ierland verenigt. Hier zou niet alleen de Bud Spencer-fan toe moeten happen.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en romig zoet komt de heerlijke Highlander in je glas. Bestel snel en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosbessen dankzij de portwijnvatafwerking. Koop nu dit chique eilandhoogtepunt!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Tullibardine 500 Sherry Cask Finish
Deze Tullibardine met finish in sherryvaten overtuigt met zijn nootachtige-fruitige karakter. Nu kopen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
1770 Glasgow The Original
Een elegante en fris-fruitige single malt uit de bruisende metropool Glasgow. Bestel nu en geniet!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Tomatin Cu Bocan Signature (Bourbon, Sherry + Virgin Oak Casks)
De rokerige Cù Bòcan Signature rijpte in drie verschillende vattypen en heeft daardoor een complex aroma-profiel. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Knockando 15 jaar oud
Een dagelijkse dram en klassieker uit de Speyside. Fris en fruitig dankzij de rijping in twee verschillende vatsoorten. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bladnoch Samsara
De fruitige en bloemige single malt rijpte in Californische rode wijn- en ex-bourbonvaten. Bestel nu.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Smokehead Islay Single Malt Scotch Whisky
Milde mystery single malt voor Islay-fans. Sterk rokerig, intens en toch heel zacht op de tong. Bestel direct!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking
Uitsluitend gerijpt in Bourbonvaten, onderscheidt deze whisky zich door zijn zachtheid en volle lichaam. Direct kopen.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey (liter)
In de literfles zorgt de milde blend uit Ierland voor extra lang genot in uw cocktails of longdrinks. Grijp nu uw kans.
€ 26,99
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De milde klassieker van Tomatin uit drie verschillende vatsoorten mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel direct.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Kanosuke Single Malt met cadeauverpakking
De single malt rijpte in Shochufusten en maakt nu deel uit van het kernassortiment van de Japanse distilleerderij. Probeer het meteen.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Smoky Scot Islay Single Malt in een tube
Ervaar intense Islay-rook met de spannende Mystery Malt. Bestel direct een fles en ontdek heerlijke aroma's!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"Voor ontspannende momenten, maak het Suntory tijd" - ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel nu en geniet.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruiden en intense zoetheid in de prachtige Stauning fles. Ontdek nu de smaak uit Denemarken!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)