Cadeaus voor Beginners
Bij een whiskycadeau voor beginners is het ideaal om een Tasting Set cadeau te doen. Zo kan de nieuwkomer in de wereld van whisky gemakkelijk proeven en snel ontdekken welke smaakrichting hij verkiest. Daarnaast is een goed glas essentieel voor de perfecte proeverij. Wij raden hier een klassiek Glencairn Glas aan. Wilt u een grote fles cadeau doen, dan kunnen wij vooral de GlenAllachie 12 jaar aanbevelen. De volle whiskyervaring is de perfecte instap in de whiskywereld. Wilt u een rokerige whisky voor beginners cadeau doen? Dan is onze whic Islay Single Malt de juiste keuze. De prachtig rokerige Islay Malt overtuigt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Producten filteren
–
Tomintoul proefset (3x 50ml)
Ontdek verschillende bottelingen van Tomintoul in het praktische proefset. Grijp nu je kans en vind je favoriet.
€ 31,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 213,27/Liter)
Collectors Pack Blended Scotch Whisky (3 x 0,0012)
Bij uitstek geschikt als cadeau. Een kleine attentie voor elke gelegenheid.
€ 7,99
Inhoud: 0.003 Liter (€ 2.663,33/Liter)
– 20,00%
Starward Tasting set (3x200ml)
Probeer de smaakvariëteit van Starward met deze set. Bestel en geniet nu van de Australische Single Malts!
€ 56,99
€ 45,59
Inhoud: 0.6 Liter (€ 75,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
Slyrs Single Malt Classic geschenkset met glas
De klassieker uit de distilleerderij in Oberbayern. Nu in een mooi set met glas te bestellen - om cadeau te geven of uzelf te verwennen.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Black Bull proefset (3x 50 ml)
Proefset met rokerige, niet-rokerige en 12 jaar oude whisky. Bestel en geniet van de diversiteit van Blended Scotch.
€ 19,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 133,27/Liter)
The Irishman Trilogy Whiskey set 3x50 ml (miniatuur)
Ontdek de diversiteit van Ierland met deze perfecte miniatuur geschenkset.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud geschenkset met 2 glazen
Met deze geweldige set heeft u alles wat u nodig heeft - uitstekende, sterk rokerige whisky en twee bijpassende glazen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Isle of Raasay Lightly Peated R-02.1 met 2 Glencairn glazen
Maritiem-fruitige ervaring met een vleugje rook in een prachtig set met 2 mooie Glencairn glazen. Verwen uzelf met dit geweldige set!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Glenmorangie The Original 12 jaar oud Bourbon Casks Whisky set met 2 glazen
Ervaar zijdezachte genot en fruitige aroma's in de set met glazen uit Schotland! Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Auchroisk 10 jaar oud Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Zeldzame single malt van de jonge Auchroisk distilleerderij in de Speyside. Bestel en geniet van heldere aroma's uit het bourbonvat.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Terence Hill The Hero Tastingbox (3x50ml)
Ontdek en vergelijk met deze proeverijset de drie verschillende Terence Hill-afvullingen. Bestel nu en geniet.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
OSA Whisky Minifass Tasting-Set (3x 50 ml)
Leer de verschillende Scotch Whiskys van Old St. Andrews kennen met deze kleine vaten. Ook geweldig om cadeau te geven.
€ 30,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 206,60/Liter)
Agitator Tasting set (4x 50 ml)
Ontdek de variaties van Agitator uit Zweden. Bestel nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 189,95/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud
Een zeer gebalanceerde complexe Glenfarclas, die vooral overtuigt door zijn geweldige prijs-kwaliteitverhouding!
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Slyrs Malt Whisky im set met glas
Ontvang bij de heerlijke Slyrs Malt Whisky ook een hoogwaardig glas. Bestel nu en geniet van vele mooie uren.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenfarclas proefset 15 Jahre, 21 Jahre, 25 jaar oud (3x 200ml)
Ontdek de ontwikkeling van de smaken door de jaren heen bij Glenfarclas. Een prachtig cadeau voor elke whiskyliefhebber.
€ 111,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 186,65/Liter)
Glenfarclas proefset 10 Jahre, 12 Jahre, 105 Cask Strength (3x 200ml)
Ontdek het kernassortiment van Glenfarclas. Verras uw vrienden of proef zelf.
€ 58,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 98,32/Liter)
Maker's Mark Whisky set met Tumbler
Ontdek handgeproduceerde Bourbon uit Kentucky met een rijke aromatische diversiteit! Bestel uw Makers Mark set nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Teeling Trinity Collection proefset (3x 50ml)
Ontdek drie van de populairste Teeling whiskeys in een set. Bestel en ervaar de diversiteit van de distilleerderij uit Ierland!
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Toki Blended Japanese Whisky met Premium Highball-Glas
Geniet van een exquise fusie van traditie en moderniteit met Toki Whisky en gratis Premium Highball-Glas! Beleef nu Suntory Time.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Glen Moray Explorers Selection Tasting set (4x50ml)
Geniet met deze ontdekkingsset van de grote diversiteit die Glen Moray te bieden heeft. Ook als cadeau een goed idee.
€ 20,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 104,95/Liter)
Kavalan Triple Sherry Cask met glas
Zachte drinksterkte en intense smaak uit Oloroso-, PX- en Moscatel-sherryvaten. Nu in set met Nosing-glas te bestellen.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Nikka Coffey Malt Whisky set met 2 glazen
Ontdek de unieke Nikka Coffey Malt Whisky in het elegante cadeaupakket! Bestel nu en verheug u op een bijzondere smaakervaring!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nikka Coffey Grain Whisky met 2 glazen
Geniet van de unieke, milde Nikka-smaak dankzij de Coffey Still! Zorg dat u uw set met 2 glazen nu bemachtigt!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)