Rokerige & kruidige whisky
Ontdek hier Whiskys, die zich onderscheiden door een combinatie van diep rokerig aroma, dat doet denken aan kampvuren of tabaksrook, en pittige kruidige tonen zoals peper, chili en gember. Het rokerige karakter wordt meestal bereikt door het gebruik van geturfde gerst en brengt een markante, aardse diepte met zich mee, terwijl de specerijen een levendige gelaagdheid toevoegen. Deze Whiskys zullen zowel rokerige liefhebbers als fans van kruidige aroma's bekoren.
Producten filteren
–
Saburomaru SAB. Night Black
Ontdek de krachtige rokerigheid en minerale diepte van deze Japanse whisky. Bestel nu uw fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Thy 2016 - 9 jaar oud Oloroso Finish Barrel #67 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek deze Deense single malt met zachte rook en fruitig-kruidig Oloroso finish. Slechts 222 flessen beschikbaar.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Ledaig 2009/2024 - 15 jaar oud Saint-Julien Wine Barrique Finish #2100646 Benchmark (Murray McDavid)
De laatste jaren van zijn rijping bracht de whisky door in exquisite Saint-Julien rode wijnvaten. Bestel snel een fles.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Isle of Skye 18 jaar oud
Meesterlijke blend van eiland- en Speyside-whisky, die 18 jaar heeft mogen rijpen. Bestel nu en geniet van de zachte rook.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Compass Box Celestial The Extinct Blends Quartet
De kroon op de high-end serie van premium blender Compass Box. Ontdek nu nieuwe aroma-werelden.
€ 348,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 498,56/Liter)
Compass Box Ultramarine
Ontdek deze vloeibare tijdcapsule, een eerbetoon aan de exclusieve blends van de jaren '80 en '90.
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Secret Islay 26 jaar oud Second Witch The Witches Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Donker, rokerig en mysterieus maakt de tweede heks haar grote opwachting. Verzeker uzelf van dit aroma spektakel!
€ 816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.167,13/Liter)
Saburomaru 2021/2024 - V The Hierophant
Ontdek intense rook en fruitige aroma’s, gekenmerkt door zeldzame ale-gist. Een unieke smaakervaring uit Japan.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Nikka Yoichi 10 jaar oud
Ervaar de rokerige Yoichi Single Malt van Nikka in de gewilde 10 jaar gerijpte editie. Zorg snel voor uw fles!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutachtig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele genietmomenten. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Mannochmore Islay Barrique & Hogshead Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Een whisky van de distilleerderij Mannochmore, gerijpt in vaten uit Islay. Verzeker uzelf van deze bijzondere smaakervaring!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glen Moray Peated Malt
De zachte druppel uit de Speyside introduceert u met een fijne rooksmaak in de wereld van geturfde whisky's. Geniet in alle rust.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Seven Seals Single Malt The Age of Aquarius
Niet alleen de heerlijke smaak, ook het prachtige ontwerp in het teken van de Waterman maakt de Single Malt zo bijzonder. Nu kopen!
€ 56,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 113,98/Liter)
Hamiltons Islay Blended Malt Whisky
Een intense en rokerige blend van het eiland Islay. Goed en betaalbaar.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Sonoma California Smoked Rye
Krachtige Straight Rye uit Californië met een zoete rokerigheid. Bestel en geniet van de mix van kruiden en rook.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
The Hearach Croft Strength
U geniet van maritieme intensiteit door Croft Strength. Bestel dit Harris-original nu.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Nikka Yoichi 2019 Limited Edition
Yoichi 2019: rokerig, zout, olieachtig – een Japanse single malt met diepgang en Campbeltown-karakter. Bestel nu!
€ 3.051,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.359,99/Liter)
Caol Ila 40 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Ervaar 40 jaar gerijpte Islay-whisky in perfectie. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt en geniet van pure luxe!
€ 1.720,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.458,56/Liter)
Lagavulin Diageo Special Releases 2025 12 jaar oud Grain & Embers (200 ml)
Ervaar de rokerige complexiteit van Lagavulin 12 jaar, perfect voor fijnproevers! Ontdek nu de diepte van deze Special Release.
€ 55,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 279,95/Liter)
Ardnahoe 100% Oloroso Quarter Cask Càraid Ìleach
Ontdek de diepte van gerijpte Oloroso-vaten: Een gelimiteerde Islay-malt met rijke tonen! Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Stork Club Smoky Rye Whiskey
Kruidige smaak uit 100% rogge, rokerige Islay- en nieuwe eiken vaten. Ontdek nu whiskey uit Duitsland.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Bowmore 15 jaar oud Sherry Oak Cask
De rijping in eerstgevulde Oloroso sherryvaten geeft deze milde Islay-whisky zijn unieke smaak. Koop nu!
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Black Bottle Andean Oak The Alchemy Series #3
Deze blended Scotch heeft een deel van zijn rijpingstijd doorgebracht in verse vaten van Andese eik. Proef deze zeldzaamheid.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Nagahama 2020/2023 - 3 jaar oud Mizunara Cask No. 1060
De vatsterkte uit Japan rijpte in een Mizunara-vat en overtuigt met een uitgebalanceerde smaak. Bestel nu voor genot.
€ 287,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 575,98/Liter)