Rokerige & kruidige whisky
Ontdek hier Whiskys, die zich onderscheiden door een combinatie van diep rokerig aroma, dat doet denken aan kampvuren of tabaksrook, en pittige kruidige tonen zoals peper, chili en gember. Het rokerige karakter wordt meestal bereikt door het gebruik van geturfde gerst en brengt een markante, aardse diepte met zich mee, terwijl de specerijen een levendige gelaagdheid toevoegen. Deze Whiskys zullen zowel rokerige liefhebbers als fans van kruidige aroma's bekoren.
Producten filteren
–
– 20,00%
Kanosuke 2023 Limited Edition
De rokerige single malt uit Japan rijpte in aromatische sherry- en gebrande eiken vaten. Geniet nu van de vatsterkte.
€ 160,99
€ 128,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 183,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
Chichibu 2015 - 1st Fill Bourbon Barrel No. 4701 Collection New Vibrations
Gerijpt in een eerstgevuld bourbonvat en gebotteld op solide vatsterkte. Proef het rokerige resultaat uit Japan!
€ 917,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.311,41/Liter)
Bache-Gabrielsen Whisky Français Tourbé Ancien Fût de Cognac
Ontdek de complexe diversiteit van de Bache-Gabrielsen Whisky met Cognacrijping! Probeer het nu en overtuig uzelf.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud Contrasts: Wine Finish
Ontdek de combinatie van donkere bosvruchten en rook na een rijping van meer dan twee jaar in zeldzame Côte-Rôtie-vaten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Peated Single Malt Islay Batch #2 (Whisky Druid)
Rookige Islay whisky uit 1e vulling Tawny Port-, Oloroso Sherry- en Bourbonvaten met krachtige 50,4% vol. – niet missen!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Mister Peat Batch Strength
Voor alle fans van sterk rokerige single malt met een krachtig alcoholpercentage en zonder poespas. Grijp nu je kans.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Isle of Raasay 2021/2026 Hungarian Oak Ex-Oloroso Sherry Barriques
Geniet van fijne chocoladenoten uit zeldzame Hongaarse sherry-eik. Verzeker uzelf van deze bijzondere vatvulling nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Thomson Manuka Smoke Quercus Alba Single Cask No. 23
Heerlijke rook en Amerikaanse witte eik hebben een wonderbaarlijke invloed op de Nieuw-Zeelandse whisky. Koop nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Saburomaru 2021/2025 - VII The Chariot
Voor het eerst in de geschiedenis gebruikt Saburomaru mout met een fenolgehalte van 80 ppm. Ontdek deze extra rokerige whisky.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One
Zoete specerij en geroosterde noten uit het Chinquapin vat harmoniseren prachtig met de heerlijke turfrook. Ontdek het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Smokehead 15 jaar oud
Krachtige rook, kruiden en citrus. 15 jaar gerijpt en gelimiteerd. Direct bestellen!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Scapegrace Anthem
Met Manukahout gedroogd gerstemout zorgt voor ongebruikelijke rokerigheid in deze whisky van de andere kant van de wereld. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Compass Box Flaming Heart 25th Anniversary Edition
De nieuwste compositie van de rokerige en zware Blended Scotch. Bij dit beperkte kunstwerk moet u snel toeslaan.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Ardmore 11 jaar oud The Ardphroaig Mutant on Guard 2nd Fill Laphroaig Barrels The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Krachtig, gedurfd, complex - 11 jaar oude Ardmore, gerijpt in Laphroaig-vat. Nu veiligstellen en genieten!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
MacNair's Lum Reek 12 jaar oud
Zoete vruchten, spannende specerij en heerlijke rook. Bestel nu en geniet van geweldige aroma's in perfecte drinksterkte!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Lochlea Cask Strength Batch 3
Krachtige, fruitig-rokerige whisky met sherryzoetheid, BBQ-rook en florale tonen in de lange afdronk. Bestel nu direct!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Turntable Track 07 Born to be Wild Blended Scotch Whisky Limited Edition Non-Chill Filtered
Ervaar rokerige tonen en romige diepte uit Schotland! Geniet vandaag van de gelimiteerde Turntable Track 07.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Thomson Manuka Smoke Full Noise
Bij indrukwekkende drinksterkte komen de prachtige rook- en delicate Manukaaroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Carrick 10 jaar oud Sherry & Islay Casks Finish (Claxtons)
Geniet van de authentieke smaak van de Glen Carrick 10 jaar, met rokerige en zoete tonen! Bestel nu en ervaar deze whisky.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glenturret 14 jaar oud Peat Smoked 2025 Release
Ervaar turfrook en fruitige tonen uit Schotland's oudste distilleerderij. Verzeker uzelf van deze 14-jarige single malt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Elements of Islay Beach Bonfire
Deze krachtige, rokerige blended malt verenigt de geur van een kampvuur met zoete specerijtonen. Koop nu een van de beperkte flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Stauning Smoke 2022 Batch 01
Heerlijke rookaroma's en een perfecte drinksterkte uit de mooie fles. Bestel nu deze Stauning!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Smoking Furnace Batch #2 (Claxtons)
Geniet van intense rook en zoetheid met Smoking Furnace! Zorg dat je deze unieke whisky nu bij Claxtons bemachtigt!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Smögen 2014/2026 - 12 jaar oud 100 Proof
Indrukwekkende intensiteit en volle turfrook op de tong na 12 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Mis het niet.
€ 104,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 209,98/Liter)