Rokerige & kruidige whisky
Ontdek hier Whiskys, die zich onderscheiden door een combinatie van diep rokerig aroma, dat doet denken aan kampvuren of tabaksrook, en pittige kruidige tonen zoals peper, chili en gember. Het rokerige karakter wordt meestal bereikt door het gebruik van geturfde gerst en brengt een markante, aardse diepte met zich mee, terwijl de specerijen een levendige gelaagdheid toevoegen. Deze Whiskys zullen zowel rokerige liefhebbers als fans van kruidige aroma's bekoren.
Producten filteren
–
Glen Grant 1952/2022 The Queen´s Platinum Jubilee Private Collection (Gordon & MacPhail)
Een indrukwekkende whisky ter ere van het 70-jarig jubileum van koningin Elizabeth II.! Grijp deze unieke kans.
€ 23.388,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 33.412,84/Liter)
Connemara 12 jaar oud
Een rokerige Ierse single malt die uitblinkt door malzige kruidigheid.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Yamazaki Peated Malt Spanish Oak The Kogei Collection
De rijping in Spaanse eiken vaten geeft de rokerige whisky zijn elegantie. Ontdek dit kunstwerk uit Japan.
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Finlaggan Sherry Finished
De herkomst van de malt mag mysterieus zijn, maar de goede prijs-kwaliteitverhouding is geen geheim! Grijp snel je kans.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 25,00%
Glen Breton 15 jaar oud - Battle of the Glen
De 15-jarige Glen Breton uit Canada overtuigt met zijn complexe honing- en moutaroma's. Zorg dat u deze speciale editie bemachtigt!
€ 78,99
€ 59,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 58,99
Benromach 10 jaar oud Single Malt - sample (Tasting Circle)
Heerlijke fruitige tonen van 10 jaar rijping, lichte rook en aangename 43 % Vol. Breng nu de smaakbeleving naar huis!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Mannochmore Islay Barrique & Hogshead Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Een whisky van de distilleerderij Mannochmore, gerijpt in vaten uit Islay. Verzeker uzelf van deze bijzondere smaaksensatie!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
– 25,01%
Glen Breton 10 jaar oud
Single Malt Whisky uit Canada. Ontdek aangename appelhouttonen en het gevoel van ruimte.
€ 43,99
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 31,99
Kilkerran Heavily Peated Batch No. 13 - sample (Tasting Circle)
Duidelijke intense rooksmaken, onvervalst zonder toevoegingen. Ontdek Kilkerran Heavily Peated en ervaar traditie!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kilchoman Loch Gorm 2024 Edition - sample (Tasting Circle)
Een verrukkelijke explosie van aroma's komt voort uit de prachtige mix van krachtige turfrook en zoete sherry. Koop nu en geniet!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
– 30,00%
English Whisky Co. 9 jaar oud Batch 4 Wine Cask Series (That Boutique-Y Whisky Company)
Uit de fascinerende fles komen heerlijke aroma's uit het wijnvat in uitzonderlijke drinksterkte. Bestel nu en geniet!
€ 83,99
€ 58,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 117,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Stauning Smoke (50ml miniatuur)
Ontdek de populaire Stauning Smoke Batch 1-2022 nu met de kleine proeffles. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Tomintoul Peated - sample (Tasting Circle)
Probeer nu deze rokerige whisky-tip en beleef een mooi genietmoment.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Kanosuke 2023 Limited Edition - sample (Tasting Circle)
De rokerige single malt uit Japan rijpte in aromatische sherry- en gebrande eiken vaten. Geniet nu van de cask strength.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Smokehead 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook, kruiden en citrus. 15 jaar gerijpt en gelimiteerd. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Nikka Yoichi 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ervaar de rokerige Yoichi Single Malt van Nikka in de gewilde 10 jaar gerijpte editie. Zorg snel voor uw fles!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Ardnahoe 100% Oloroso Quarter Cask Càraid Ìleach - sample (Tasting Circle)
Ontdek de fruitige kruidigheid uit de volledige rijping in bijzonder kleine Oloroso sherryvaten. Slechts enkele flessen beschikbaar.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
High West Whiskey Campfire (USA)
Een laaiend kampvuur met rijke hout- en ledertonen roept beelden op van het wilde Westen, vermoeide cowboys en de roep van de coyote. Pak een krachtige whisky.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Thomson Manuka Wood Smoke
{{Manuka}}-rook in plaats van veen: deze bekroonde Single Malt uit Nieuw-Zeeland gaat zijn eigen, kruidige weg.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Ballechin 2012/2025 - 13 jaar oud Battle of Bannockburn 1st Fill Oloroso Sherry Butt #539 Legends of Scotland (whic)
Geniet van de unieke smaak van rook en sherry-zoetheid in elke fles! Bestel nu uw gelimiteerde editie!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Caol Ila 2009/2025 - 15 jaar oud First Fill PX Hogshead Finish #205 Mad Malts (whic)
Ervaar intense rook- en fruittonen in de gelimiteerde 15-jarige Caol Ila PX Finish! Zorg dat je nu een fles bemachtigt.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
whic Jingle Beasts (2024)
Ervaar onze kerstaflevering met donkere vruchten uit het rode wijnvat. Bestel nu het ongetemde rookmonster.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
whic Ragnarøkkr Fenrir
Stormachtig, mysterieus en intens komen de rijpe aroma's van de Ragnarøkkr Fenrir in uw glas. Zorg snel voor een fles!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Islay 2007/2025 - 17 jaar oud Single Octave #11848564 whic exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar rokerige elegantie met de 17-jarige Octave-Islay! Nu exclusief bij whic.de veiligstellen en genieten!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)