Rokerige & kruidige whisky
Ontdek hier Whiskys, die zich onderscheiden door een combinatie van diep rokerig aroma, dat doet denken aan kampvuren of tabaksrook, en pittige kruidige tonen zoals peper, chili en gember. Het rokerige karakter wordt meestal bereikt door het gebruik van geturfde gerst en brengt een markante, aardse diepte met zich mee, terwijl de specerijen een levendige gelaagdheid toevoegen. Deze Whiskys zullen zowel rokerige liefhebbers als fans van kruidige aroma's bekoren.
Producten filteren
–
Ardbeg 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #1100000016 Artist #15 (La Maison du Whisky) (Magnum)
Ervaar deze zeldzame Ardbeg, 25 jaar gerijpt in een Oloroso Sherry Butt! Zorg dat u een van de slechts 15 geproduceerde flessen nu bemachtigt!
€ 2.821,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 1.881,33/Liter)
Glenury Royal 1970/2026 - 55 jaar oud American Oak Hogsheads & European Oak Puncheons #232 Rare Series (700 ml)
Met deze 55-jarige Glenury Royal ontdekt u een zeldzaamheid van een verdwenen distilleerderij. Verzeker uzelf van één van de 232 flessen.
€ 7.280,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.401,41/Liter)
Kilchoman 10 jaar oud Loch Gorm 2025 Edition Sherry Cask Matured
Loch Gorm 2025 – Rook ontmoet donkere vruchten en fluweelachtige zoetheid
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Chivas Royal Salute 21 jaar oud The Signature Blend
Een koninklijke blended Scotch die 21 jaar rijpt en edele fruittonen presenteert. Bestel nu.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Boulder Spirits Peated American Single Malt
De zachte rook in deze single malt van de voet van de Rocky Mountains laat nog ruimte voor vele andere aroma's. Ontdek het nu.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Glen Scotia 2014/2025 - 11 jaar oud Behind the Blue Doors First Fill Bourbon Barrel #1963 Classic Series
Ontdek 225 zeldzame Glen Scotia met tropisch aroma, sterk getorfd! Zorg nu voor uw exclusieve genietmoment.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Octomore 15.2 - 5 jaar oud Cognac Cask Finish
Indrukwekkende turfrook vermengt zich met aroma's uit bourbon-, wijn- en edele cognacfusten. Bestel gelijk een fles.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
InchDairnie 2017/2025 - 8 jaar oud Kin Glassie Double Matured Ex-Bourbon & Amontillado Sherry Casks
Ervaar de unieke, rokerige InchDairnie Whisky met dubbele rijping! Verzeker uzelf van dit smaakavontuur.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Haran 21 jaar oud Original Casks Selection
Whiskey uit het Baskenland, bijzonder complex dankzij lange rijping in geselecteerde vaten. Bestel nu en ontdek.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Ardbeg 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #1100000016 Artist #15 - Something in the Water (La Maison du Whisky)
Ervaar de intense smaak van de zeldzame Ardbeg 25 jaar Sherry-klassieker! Beveilig nu uw beperkte fles!
€ 1.379,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.971,41/Liter)
John Walker & Sons King George V Angel Chen Edition
Uiterst edele compositie met whisky's uit distilleerderijen die tijdens het bewind van King George V actief waren. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 560,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 801,41/Liter)
Kilchoman Loch Gorm 2024 Edition
Een verrukkelijke explosie van aroma's komt voort uit de prachtige mix van krachtige turfrook en zoete sherry. Koop nu en geniet!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Santa Fe Spirits 5 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Ongelooflijke intensiteit en een aandeel rokerige gerst brengen de single malt zijn spannende aroma's. Ontdek het nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 201,98/Liter)
Haran 18 jaar oud Original Small Batch Reserve Batch #1
Ontdek Haran 18, de gelimiteerde Baskenland-whisky met eiken karakter! Beveilig uw fles nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Ardbeg Smoketrails Napa Valley Edition (liter)
Ontdek de wonderlijke mogelijkheden van rokerige whisky met deze prachtige Ardbeg Smoketrails. Koop nu!
€ 97,99
Highland Park Dragon Legend
Deze sterk rokerige single malt van Highland Park brengt drakenvuur en geweldige sherry-aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Lagavulin 8 jaar oud
Ontdek prachtige kruidige-maritieme tonen uit Islay met een mooie krachtige rook. Een genot voor liefhebbers van rokerige whisky's!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
The Deacon
Meesterlijke combinatie van rokerige Speyside- en turfachtige Islay Malt Whiskys. Bestel nu de pittige Blended Scotch.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Evermann Wilhelm Black Forest Single Malt Whisky
Een Duitse Single Malt, gerijpt in 7 verschillende vatsoorten voor maximaal genot - Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Ardbeg 14 jaar oud The Unicorn's Tale Anthology
De voortzetting van de Anthology-serie brengt krachtige rook- en kruidige tonen uit bourbon- en madeiravaten in uw glas. Probeer het nu!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
– 20,00%
Ardmore 11 jaar oud Fury of the Obsidian Colossus 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fury of the Obsidian Colossus: rokerig, kruidig, donker. Slechts 220 flessen Heavily Peated Ardmore met sherry-finish – nu veiligstellen!
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
The Big Smoke
Een geweldige blend van Schotland's rokerigste distilleerderijen, gebotteld op een intense alcoholsterkte. Grijp nu je kans en ontdek.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bowmore 14 jaar oud Bordeaux Casks
Schotse whiskybeleving ontmoet de elegantie van Franse wijn in deze rijpe botteling. Koop nu en geniet!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ardbeg 2000/2024 - 24 jaar oud The Ultimate Amontillado Sherry Casks Finish
Ervaar ongelooflijke aroma's met Ardbegs ultra-zeldzame 24-jarige sherry-vatafwerking! Ontdek de zeldzaamheid nu!
€ 794,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.135,70/Liter)