Cask Strength Collection
De Cask Strength Collection is het premiumsegment van de onafhankelijke bottelaar van Scotch Whisky Signatory Vintage. De bottelaar is gevestigd in het Hoogland-dorp Pitlochry. Hier komen de whisky's in krachtige cask strength, zonder verdunning met water, zonder kleurstoffen en zonder koudefiltratie in de elegante decanterflessen. Premium whisky tegen eerlijke prijzen: daarvoor staat Signatory Vintage.
Producten filteren
–
Ben Nevis 2014/2026 - 11 jaar oud 2nd Fill Port Pipe #233 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de intense fruit- en cacaonoten van deze Ben Nevis uit het portvat in cask strength. Zorg dat u uw fles bemachtigt.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Een heel bijzonder eenmalig vat leverde de whisky voor deze uitstekende botteling in cask strength. Verwen uzelf eens met wat luxe.
€ 511,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 731,41/Liter)
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ervaart de hoogste sherry-intensiteit door 30 jaar rijping in het 1st Fill Oloroso-butt. Verzeker uzelf van dit zeldzame unicum!
€ 359,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 514,27/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd single cask met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Knockdhu 2008/2025 - 16 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt #7 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitige Highlander met vanille, gedroogd fruit en fijne sherry-eik in krachtige balans. Bestel nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Jura 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #17 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van intense sherry-aroma’s na 16 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker uzelf nu van deze cask strength-editie.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Tomintoul 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
De aangenaam krachtige cask strength en intense sherrynoten zorgen voor vele mooie momenten. Verwen uzelf eens.
€ 399,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 571,41/Liter)
Benriach 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #101 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense nootaroma's door de 1st Fill Amontillado Finish in cask strength. Bestel nu een van de 341 flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glen Keith 1996/2023 - 26 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butt No. 7 Symington's Choice (Signatory)
Grijp uw kans op een zeldzaam beschikbare single malt van deze distilleerderij. Nu kopen en genieten van echte luxe.
€ 384,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 549,99/Liter)
Clynelish 1995/2024 - 28 jaar oud Oloroso Sherry Butt #11250 Symington's Choice (Signatory)
Voor deze serie selecteert de Signatory-chef alleen de beste vaten uit zijn voorraad. Bestel echte genot bij u thuis.
€ 633,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 905,70/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van fruit- en sherrynoten dankzij 30 jaar in het 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker uzelf van dit unieke exemplaar nu!
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame cask strength van een 30-jarige Fettercairn! Verzeker uzelf nu van een van de beperkte flessen.
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Auchentoshan 1999/2024 - 24 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #4 Symingtons Choice (Signatory)
3-voudig gedistilleerd rijpte de whisky 24 jaar in een eerstgevuld Oloroso sherryvat tot perfectie. Ervaar nu de genot.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Glen Elgin 1988/2025 - 36 jaar oud Hogshead #4318 Symingtons's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 36 jaar rijping in een enkel vat verrast de whisky met een zachte cask strength. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 994,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.421,41/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar 30 jaar gerijpte Imperial Whisky met intense aroma's! Zorg dat u een van de beperkte flessen nu bemachtigt.
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #50271 (Signatory)
Geniet van 30 jaar gerijpte finesse met de Imperial 1995/2025 in beperkte editie! Slechts voor korte tijd beschikbaar, grijp je kans!
€ 750,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.072,84/Liter)
Clynelish 1990/2025 - 35 jaar oud Bourbon Barrel #3505 Symington's Coice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 35 jaar rijping in het vat kan de whisky nog steeds verrassen met zijn onverdünnde vatsterkte. Verwen uzelf met dit juweeltje.
€ 993,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.419,99/Liter)
Laphroaig 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #4078 Symingtons Choice (Signatory)
Geniet van intense Islay-rook en sherryzoetheid uit een zeldzame 25-jarige Cask Strength botteling. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 633,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 905,70/Liter)
Springbank 1989/2024 - 35 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #14/03/1 Symingtons Choice (Signatory)
Absolute premium whisky uit een van de populairste distilleerderijen van Schotland. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 2.340,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.344,27/Liter)
Ardbeg 1979/2020 - 40 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 9861 Cask Strength Collection (Signatory)
Ongelooflijk zeldzaam en oud, deze prachtige Single Malt in heerlijke vatsterkte. Verwen uzelf met deze bijzondere luxe!
€ 11.690,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 16.701,41/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Refill Sherry Butt #8681 (Signatory)
Ontdek de Clynelish 30 jaar met unieke sherry-karakter in cask strength! Zorg dat u een van de slechts 504 flessen bemachtigt!
€ 750,99
€ 600,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 858,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 694,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma's uit de twee afzonderlijke bourbonvaten zijn in intense vatsterkte afgevuld. Bestel nu!
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 584,99