Cask Strength Collection
De Cask Strength Collection is het premiumsegment van de onafhankelijke bottelaar van Scotch Whisky Signatory Vintage. De bottelaar is gevestigd in het Hoogland-dorp Pitlochry. Hier komen de whisky's in krachtige cask strength, zonder verdunning met water, zonder kleurstoffen en zonder koudefiltratie in de elegante decanterflessen. Premium whisky tegen eerlijke prijzen: daarvoor staat Signatory Vintage.
Producten filteren
–
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omringd door fijne maritieme tonen. Verwen uzelf met deze uitzonderlijke whisky.
€ 755,99
€ 604,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 863,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 755,99
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerst gevuld Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Nieuw
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Door Andrew Symington persoonlijk gekozen single cask met 54,6% vol. en krachtige sherrytonen. Bestel nu deze edele fles.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #1 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de kracht van de 16 jaar oude Ardmore in zeldzame combinatie met een PX sherryvat. Genot uit slechts 341 flessen.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Clynelish 2016/2026 - 10 jaar oud New Wood Hogshead #307816 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar intense wasachtige honingtonen dankzij de zeldzame New Wood rijping op vatsterkte. Zorg dat u nu uw exemplaar veiligstelt.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)