Naar de hoofdinhoud springen Naar de zoekfunctie springen Naar de hoofdnavigation springen

Alleen tot 04.07.2026

Alleen tot 04.07.2026

Onze topaanbeveling:
Een smaakexplosie uit het wijnvat


✓ Vol en zoet-kruidig: 10 jaar gerijpt in wijnvaten.

✓ Ongetemde genieting: Natuurlijke vatsterkte van 58% vol.

✓ Natuurlijk zuiver: Geen kleurstoffen en geen koudefiltratie.

✓ Prachtige blikvanger voor uw whiskyclub.

✓ Strikt gelimiteerd: Slechts 299 flessen, alleen verkrijgbaar bij whic!

Productgalerij overslaan
Whic The Circle of Elements #4 Aeris
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)

Onze topaanbeveling


Aromabom uit het wijnvat



✓ Vol en zoet-kruidig: 10 jaar gerijpt in het wijnvat.

✓ Ongetemde genieting: Natuurlijke vatsterkte van 58% vol.

✓ Natuurlijk zuiver: Geen kleurstof en geen koudefiltratie.

✓ Prachtige blikvanger voor uw whiskyclub.

✓ Strikt gelimiteerd: Slechts 299 flessen, alleen verkrijgbaar bij whic!

Whic The Circle of Elements #4 Aeris
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)

Smaakt naar een Franse zomer: Verfijnde Armagnac


Onze serie Lumière is gewijd aan één van de meest traditionele gedistilleerde dranken van Frankrijk: Armagnac. Laat u meenemen naar betoverende wijngaarden en ontdek nieuwe, heerlijke aromawerelden.

Darroze 1979/2025 - 46 jaar oud Domaine le Tuc Bas-Armagnac
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Darroze 1990/2025 Domaine de Guillemouta Bas-Armagnac Unique Collection
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Productgalerij overslaan
Darroze 1979/2025 - 46 jaar oud Domaine le Tuc Bas-Armagnac
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Productgalerij overslaan
Darroze 1990/2025 Domaine de Guillemouta Bas-Armagnac Unique Collection
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)

Rookige zomeravonden bij het vuur: Geroosterde whisky


Van subtiele rook tot stoere turf – ontdek hier nieuwe favorieten met een uniek karakter.

Productgalerij overslaan
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Productgalerij overslaan
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Productgalerij overslaan
Whic The Circle of Elements #3 Terra
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Whic The Circle of Elements #3 Terra
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Productgalerij overslaan
whic Terra Primalis #2 - African Whisky
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Productgalerij overslaan
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
whic Terra Primalis #2 - African Whisky
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)

Een wandeling door de fruittuin: Romig, fruitig, ongerookt


Ierse whiskey, bekend om zijn aangename lichtheid, en een helder fruitige bourbonvat-whisky met een diepzwarte etiket – hier komen liefhebbers van niet-gerookte whisky aan hun trekken.

Neit 10 jaar oud PX Cask Finish Túatha Dé Danann (whic)
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glen Garioch 12 jaar oud Ars Goetia #5 - Asmodeus Bourbon Cask #W21006 (whic GmbH)
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Productgalerij overslaan
Neit 10 jaar oud PX Cask Finish Túatha Dé Danann (whic)
10 jaar gerijpte Irish Single Malt met PX-finish en 52,5% vol.! Een duel tussen zoetheid en kruidigheid, beperkt tot 312 flessen – grijp nu uw kans.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Productgalerij overslaan
Glen Garioch 12 jaar oud Ars Goetia #5 - Asmodeus Bourbon Cask #W21006 (whic GmbH)
Ervaar de beperkte Glen Garioch zeldzaamheid met intense bourbon-noten! Zorg dat u een van de 300 flessen nu bemachtigt.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)