Schotse Gin
In Schotland beheerst men dankzij de whisky van huis uit het distilleren. Gin-liefhebbers kunnen daar alleen maar van profiteren. Ontdek de fijne, creatieve gins uit het noorden van Groot-Brittannië.
Producten filteren
–
Edinburgh Gin (miniatuur)
Probeer een romige gin uit de Schotse hoofdstad nu in mini-formaat.
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
Edinburgh Cannnonball Navy Strength Gin (miniatuur)
Met 57,2% Vol. een duidelijk intensere gin uit de Schotse hoofdstad. Niets voor zwakke zenuwen - probeer gelijk de mini!
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
Hendricks Gin (50ml miniatuur)
De zelfbenoemde, "ongelooflijkste Gin" in de proefgrootte. Bestel nu en proef!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Edinburgh Gin Rhubarb & Ginger (miniatuur)
Wonderbaarlijk fris en uitgebalanceerd verrast deze gin met fijne tonen van rabarber en gember. Ontdek het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
– 45,08%
Edinburgh Gin Lemon & Jasmine (50ml miniatuur)
Geïnspireerd door zonovergoten citroenboomgaarden en de parfumachtige geur van jasmijnbloemen. Ontdek het nu als miniatuur.
€ 5,99
€ 3,29
Inhoud: 0.05 Liter (€ 65,80/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 5,99
Edinburgh Seaside Gin (50 ml miniatuur)
Zomerse gin met maritieme frisheid, lichte mineraliteit en vele zoete smaaktonen. Bestel nu de proefflacon.
€ 5,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 119,80/Liter)
Brewdog Zealots Heart Handmade Gin - sample (Tasting Circle)
Het hart van een fanaticus vloeide in deze gin en vervult de harten van ginliefhebbers. Bestel nu en geniet.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Brewdog LoneWolf Gin - sample (Tasting Circle)
De eenzame wolf dwaalde door de bossen en vond de beste botanicals. Bestel nu de Wolfgin en geniet.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Brewdog LoneWolf Cloudy Lemon Gin - sample (Tasting Circle)
Duik diep in de wereld van gin met de Cloudy Citroen Gin uit de Brewdog distilleerderij. Nu kopen.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Makar Original Dry Gin miniatuur
De heerlijke gin uit Glasgow, nu als miniatuur beschikbaar. Hier kunt u niets verkeerd doen - gewoon bestellen en proeven!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Hendricks Gin - sample (Tasting Circle)
De zelfbenoemde, "ongelooflijkste Gin". Vooral spannend in cocktails!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Brewdog LoneWolf Gunpowder Gin (Limited Edition) - sample (Tasting Circle)
Zwart als de nacht en gevaarlijk als een wolf - dat moet de Limited Edition met sterke 57% zijn. Bestel nu.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Eden Mill Golf Gin - sample (Tasting Circle)
Geïnspireerd door de golfbanen van de Schotse kust, komt hier een maritieme gin in uw glas.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Eden Mill St. Andrews Hop Gin - sample (Tasting Circle)
Pikante hoparoma's, aromatische jeneverbes en tropische vruchten houden zich perfect in balans. Mix heerlijke drankjes!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
William Kerrs Border Gin - sample (Tasting Circle)
De William Kerr's Borders Gin is een klassieke gin met een uitstekende diepgang en smaak. Geniet er nu van!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Shetland Reel Ocean Sent Gin
Een eilandgin gedistilleerd uit zeewier als botanical. Schenk uzelf een lading maritieme aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)