Schotse Gin
In Schotland beheerst men dankzij de whisky van huis uit het distilleren. Gin-liefhebbers kunnen daar alleen maar van profiteren. Ontdek de fijne, creatieve gins uit het noorden van Groot-Brittannië.
Producten filteren
–
Downpour Scottish Dry Gin
Ontdek in elke druppel de krachtige tonen van citrusvruchten, specerijen en bloeiende heide. Voeg nu toe aan uw winkelwagentje.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Hendricks Neptunia Gin
Beperkte uitgave met maritieme botanicals en een heerlijke frisheid. Bestel nu en maak heerlijke cocktails.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Dornoch Organic Mediterranean Gin (Thompson Bros.) (biologisch)
Heerlijke gin in gecontroleerde biologische kwaliteit en met mediterrane aroma's. Zorg voor de mooi ontworpen fles voor uw huisbar.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Shetland Reel Simmer Gin
Geïnspireerd door lange zomernachten op Shetland, is er een citrusfrisse-kruidige gin ontstaan. Grijp nu je kans.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Lind & Lime Organic Gin (biologisch)
De London Dry Gin komt uit de Schotse hoofdstad en heeft een mooie citrusfrisheid. Nu in biologische kwaliteit te bestellen.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Hendricks Grand Cabaret Gin
Met deze speciale editie van Hendricks geeft u uw drankjes een bijzondere kick. Bestel nu en geniet van de heerlijke fruitige smaak.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Hendricks Oasium Gin
Geniet van de prachtige melange van tropisch fruit en delicate specerijen. Perfect voor heerlijke cocktails en longdrinks.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Hendricks Gin geschenkset met kopje
De stijlvolle verpakking en de retro-look mok maken deze Hendricks tot een echt pronkstuk. Neem hem meteen mee.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Indian Summer Cask Strength Gin - Peat Cask #G03
Intensieve ervaring uit een turfvat! Gerijpt in ex-whisky-turfvat. Beleef de fusie van gin en whisky!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Eden Mill Love Gin
Laat u omarmen door deze bloemige en romantische gin uit Schotland. Bestel snel en geniet.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Makar Glasgow's Original Dry Gin
De klassieke dry gin uit Glasgow. Daarvan moet u altijd een fles in huis hebben, de volgende cocktail komt zeker!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Hendricks Amazonia Gin
Zorg nu voor een van de gelimiteerde flessen en plant tegelijkertijd een boom in het regenwoud. Ervaar dubbele genot.
€ 53,99
Nerabus Islay Gin Heather Navy Strength
Heerlijk intense gin met prachtig Islay heide. Verwen uzelf met dit geweldige genot!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Nerabus Islay Gin Gorse Navy Strength
Intens en heerlijk brengt deze gin het karakter van Islay in uw glas. Bestel nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Hendrick's Sunspell Gin (liter)
Ervaar levendige citrusnoten met de beperkte Sunspell-editie van Hendrick's! Bestel nu en geniet van een exclusieve ervaring.
€ 53,99
Hendricks Gin
De zelfbenoemde, "ongelooflijkste gin". Vooral spannend in cocktails!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Another Hendrick's Gin
Geniet van een zijdezacht smaakervaring door oranjebloesem en cacao. Bestel Another Hendrick's Gin nu!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Isle of Harris Gin
Schotse eiland-gin met zeewier. Een spannende gin om te ontdekken!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Downpour Coast & Croft Gin
Krachtige gin met citrusnoten, een vleugje wilde tijm en een duidelijke zeebries. Bestel en ontdek het wilde Schotland.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Isle of Harris Tidal Strength Gin
Geniet van maritieme intensiteit door Sugar Kelp en 49,5 % Vol. Beveilig uw fles met het bijzondere karakter van de Hebriden nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tobermory Gin
De eerste gin van de Tobermory Distilleerderij. Met whisky new make voor een heel bijzondere smaak. Bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Botanist Islay Dry Gin
Islay Dry Gin uit de populaire Bruichladdich distilleerderij.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Kintyre Botanical Gin - Batch Wildschwein
Kintyre Gin is een klassieke London Dry Gin, waarin traditionele en unieke botanicals perfect met elkaar zijn vermengd. Een uitstekende allrounder!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Botanist Islay Dry Gin (50ml miniatuur)
Islay Dry Gin uit de populaire Bruichladdich distilleerderij, in miniatuurformaat uitproberen!
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)