Tequila Gold
Een Blanco, die aromatisch is veranderd en zachter is gemaakt door middel van 'abocado' of toevoegingen. Evenzo geldt een mengsel van een Blanco met een Reposado en/of Anejo of Extra Anejo als Joven.
Producten filteren
–
Código 1530 Añejo Tequila
18 maanden gerijpt in wijnvaten – zacht, volmondig, met vanille, karamel en eikenkruid. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Don Julio 1942 Tequila Añejo
Ambachtelijk vervaardigde premium tequila van absolute topklasse! Leg nu een fles in uw winkelwagentje.
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Don Julio Tequila Reposado
In eikenhouten vaten gerijpte premium tequila met een rijke smaak en elegante karakter. Bestel en geniet puur.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Espolon Reposado Tequila
Zoete en kruidige tonen maken de Espolon Reposado tot een prachtige tequila voor puur genot of voor het mixen van cocktails. Probeer het!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Don Julio Añejo Tequila
In de mooie fles schuilt heerlijke tequila rechtstreeks uit Mexico. Bestel nu en hef het glas!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Herradura Reposado (met cadeauverpakking)
Gewoon achterover leunen en genieten. De Reposado is gezellig, zonder het Mexicaanse temperament te missen.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Don Julio 70 Tequila Cristalino Anejo
Tequila en Mexico horen bij elkaar zoals Single Malt en Schotland. Ontdek deze Don Julio en bestel direct.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Don Julio Reposado Tequila - sample (Tasting Circle)
Luxe tequila uit Mexico - acht maanden gerijpte Don Julio met een mild smaakprofiel. Probeer een monster!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Don Julio 70 Tequila Cristalino Anejo - sample (Tasting Circle)
Tequila en Mexico horen bij elkaar zoals Single Malt en Schotland. Proef een beetje!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Herencia de Plata Tequila Reposado - sample (Tasting Circle)
Een stijlvolle Tequila Reposado uit Mexico. Probeer het zelf!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Herradura Reposado - sample (Tasting Circle)
Gewoon achterover leunen en proeven. De Reposado is gezellig, zonder het Mexicaanse temperament te missen.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Don Julio 1942 Añejo Tequila (50 ml)
Ontdek met deze kleine proeffles fijn gerijpte luxe-tequila van 100% agave. Bestel nu en ervaar puur genot.
€ 21,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 439,80/Liter)
Fortaleza Tequila Reposado
De agaven voor deze Tequila Reposado zijn op traditionele wijze met stenen gemalen. Verwen uzelf met deze fijne smaak!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Don Fulano Tequila Añejo
De verfijnde compositie van gerijpte tequila's heeft minimaal 30 maanden gerijpt in Limousin eiken vaten. Bestel nu en geniet.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Don Julio Tequila Añejo
Voor zijn unieke smaak rijpte de edele tequila in zorgvuldig geselecteerde eiken vaten. Verwen uzelf nu met deze luxe.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Volcan de mi Tierra X.A
Innovatieve blend van Reposado, Añejo en Extra-Añejo tequilas uit 100% blauwe agave. Bestel de ultieme premium tequila.
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)