Jamaica Rum
Rum uit Jamaica staat bekend als "funky" met een overvloed aan exotische fruittonen. Hier ontstaan prachtige volle en intense druppels, dankzij wilde fermentatie, de traditionele potstill-methode en de melassebasis. Hampden is onze favoriet.
Producten filteren
–
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische aroma-variëteit in heerlijke intensiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud Cristina De Middel Edition DOK Traditional Rum Magnum Series #3 (Velier) (1,5 liter)
Ervaar intense rumgenot van de exclusieve Cristina De Middel Edition uit Jamaica! Ontdek nu de Magnum Series!
€ 321,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 214,66/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2025
Ervaar de onmiskenbare Trelawny-stijl: Hampden Great House 2025, krachtig met 57%! Ontdek het nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2024
Alleen de beste Marks vloeien in deze uitzonderlijke jaargangaflevering uit Jamaica. Bestel en ervaar bijzonder genot.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
FRC Clarendon 2000 - 25 jaar oud Single Cask Rum
Ervaar de hoogste smaakdiepte met deze 25-jarige Jamaicaanse rum. Verzeker uzelf van een van de slechts 106 zeldzame flessen!
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Hampden 2023/2025 - 2 jaar oud HLCF Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A4
Deze Hampden Rum biedt intens fruitige noten dankzij de Ex-Sherry rijping, gelimiteerd tot 733 flessen! Ontdek dit unieke exemplaar.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar authentieke smaak met Hampden Rum, 15 jaar gerijpt in Jamaica! Ontdek en geniet nu!
€ 388,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 555,70/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud AHJ Single Cask No. #26761 (Rest & Be Thankful)
Er zijn slechts 181 flessen van deze 23 jaar gerijpte Jamaicaanse single rum met 59,4% Vol. vatsterkte. Grijp snel je kans!
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Hampden 2018/2022 - 4 jaar oud LROK The Younger (3 liter)
Bestel nu deze ongezoete rum, die 4 jaar rijpte in het tropische klimaat van Jamaica.
€ 294,99
Inhoud: 3 Liter (€ 98,33/Liter)
Hampden 2010/2023 - 13 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Verzeker uzelf van de intense Jamaicaanse rum nu in de grote 1,5 liter-fles voor bijzonder langdurig genot. Bestel nu.
€ 667,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 445,33/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud MBK Single Cask No. #27854 (Rest & Be Thankful)
Een geweldige Jamaicaanse Single Cask Rum met 57,1% Vol. vatsterkte. 23 jaar gerijpt en gewoonweg heerlijk. Probeer het zelf.
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (Velier)
Ervaar tropische intensiteit en kunst in onze gelimiteerde Hampden-rum! Bestel nu en geniet van bijzondere smaakbeleving!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Ontdek het intense tropenfruitkarakter van de Hampden Rum, 60% sterk en 7 jaar gerijpt. Verzeker uzelf van uw exclusieve Magnum-editie!
€ 462,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 308,66/Liter)
Hampden 2010/2023 - 13 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2
Met indrukwekkende intensiteit en 13 jaar rijping verrast deze rum de kenners van uitzonderlijke druppels. Grijp je kans!
€ 293,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 419,99/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud Cristina De Middel Edition HGML Traditional Rum Magnum Series #3 (La Maison & Velier)
Ervaar intense genot met de 7 jaar oude rum van Hampden, die kunst en ambacht verenigt. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud
Geniet van de unieke Hampden Rum, 8 jaar gerijpt met intense tropenfruitaroma's. Ontdek de Magnum-exclusiviteit!
€ 523,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 349,33/Liter)
Clarendon 2014/2024 - 10 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Verzeker uzelf van de hoogwaardige Traditional Rum uit Jamaica in de grote 1,5 liter-fles. Bestel nu de vintage van 2014.
€ 336,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 224,66/Liter)
Hampden Estate 2021/2025 - 4 jaar oud LFCH Sherry Bodegas Fundador Single Cask #A (Velier)
Luxe genot: Slechts 740 flessen! Verzeker uzelf van de unieke Hampden Rum met sherry-vatnoot voor bijzondere momenten!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud Cristina De Middel Edition Traditional Rum LROK Series #3 (Velier) (1,5 liter)
Ervaar de intense Hampden Rum met 60% Vol. in de beperkte Christina De Middel Edition! Probeer het nu!
€ 499,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 333,33/Liter)
New Yarmouth 1994/2024 - 30 jaar oud (FRC)
Ervaar na 30 jaar rijping in tropische hitte en Europees klimaat de indrukwekkende dimensie van deze rum. Koop nu!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Monymusk 11 jaar oud MMW Wedderburn Jamaica Vatted Single Rum set (Tropical vs. Continental Aging)
De directe vergelijking van tropische en continentale rijping. Grijp deze kans en kies uw favoriet. Bestel nu.
€ 245,99
Inhoud: 1.4 Liter (€ 175,71/Liter)
Jamaica Rum First Edition Journey Label Collection
Ervaar fruitige-kruidige finesse met deze First Edition uit Jamaica. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Old Pascas Jamaica Dark Rum 73%
Deze geweldige Overproof Jamaica Rum is gebotteld met 73% vol. Hier krijgt u een fruitige en kruidige rum voor een goede prijs!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Hampden The 8 Marks Collection Aged 1 Year In Ex-Bourbon Casks (8x 200ml)
Ontdek de invloed van de eenjarige rijping in bourbonvaten op de verschillende Marks van Hampden. Grijp nu je kans!
€ 199,99
Inhoud: 1.6 Liter (€ 124,99/Liter)