Jamaica Rum
Rum uit Jamaica staat bekend als "funky" met een overvloed aan exotische fruittonen. Hier ontstaan prachtige volle en intense druppels, dankzij wilde fermentatie, de traditionele potstill-methode en de melassebasis. Hampden is onze favoriet.
Producten filteren
–
Worthy Park 2010/2020 - 10 jaar oud Port Cask Finish Special Cask Series
Fruitige aroma's en heerlijke karameltonen dankt deze rum aan de tien jaren in bourbon- en portvaten. Koop nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
MLC/HJF Jamaican Blend 2002 (Wu Dram Clan)
Funky rum met weelderige en exotische fruittonen. Een gezamenlijk project van Old Brothers en Wu Dram Clan. Bestel nu.
€ 283,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 405,70/Liter)
Hampden HLCF Classic Pure Single Jamaican Rum
Ondanks zijn kracht blijft hij verfijnd en delicaat, met geroosterde, houtachtige en kruidige aroma's. Bestel gelijk een fles.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2023
Geschapen om de unieke stijl van Hampden te presenteren. Bestel en geniet nu van de Distillery Edition 2023.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Jamaican Rum 25 jaar oud Embassy No. 1 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Door invloeden van de Jamaicaanse rum uit de sherry- en bourbonvatrijping krijgt u een waar aroma-feest. Grijp nu uw kans!
€ 319,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 639,98/Liter)
T. Sonthi 15 jaar oud XO Jamaica Rum Port Cask Finish
De uitstekende rum rijpte 15 jaar in Jamaica, voordat hij in Duitsland een nabehandeling in portvaten kreeg. Bestel nu!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Navy Island Jamaica Rum XO Reserve
Of puur of on the rocks, deze Jamaicaanse rum overtuigt met robuuste kruiden en complexe fruitaroma's.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Worthy Park 109
Krachtige 54,5% brengen de levendige aroma's van de fruitige rum prachtig tot hun recht. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Plantation 10 jaar oud Jamaica Rum Special Edition
Intense en complexe Jamaicaanse rum met uitgesproken aromatiek en een lange afdronk. Deze mag u niet missen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Crossfire Hurricane Gold Small Batch Rolling Stones
Deze afvulling combineert fruitige Pot Still Rum met continue destillatie, vatreifing en Jamaicaanse funk. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1577 (Rest & Be Thankful)
Met prachtige intensiteit komen de rijpe aroma's van de Jamaicaanse rum in uw glas. Geniet nu van tropische smaken!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1195 (Rest & Be Thankful)
In maar liefst 22 jaar rijping hebben de tropische aroma's van vat No. 1195 hun heerlijke complexiteit ontwikkeld. Ontdek het nu!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Monymusk 14 jaar oud EMB Plummer Jamaica Vatted Single Rum Tropical Aging
100% Pot Still. 100% tropisch gerijpt. 69,7% alcoholgehalte. Bestel en geniet van deze krachtige, intense rum!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Crossfire Hurricane Reserve Small Batch Rolling Stones
Geniet van deze fles rijke Jamaicaanse rum, afkomstig uit de distilleerderijen Clarendon, Hampden, Long Pond en Worthy Park.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Worthy Park Overproof
Met zijn overweldigende intensiteit en aromatiek is de rum ideaal voor uw cocktails en longdrinks. Probeer het meteen!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Jamaica Rum (Berry Bros & Rudd)
De verleidelijke aroma's van Jamaica, vakkundig geselecteerd door Berry Bros & Rudd. Bestel nu en geniet van een glas!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Appleton Estate 1993/2022 - 29 jaar oud Hearts Collection
Deze rum rijpte maar liefst 29 jaar tot zijn heerlijke complexiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 794,27/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananenaroma's en tonen van gekookt fruit. Verwen uzelf met tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongeëikte en 55,5% Vol. sterke Jamaicaanse rum geniet u van tropische fruitaroma's. Koop nu de Limited Edition.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum komt met heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Myers's Rum Original Dark
Prijs-kwaliteitknaller voor uw hoogwaardige cocktails en longdrinks. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Appleton Estate 12 jaar oud Rare Casks Single Estate Jamaika Rum
Zeldzame en edele druppel uit het beroemde Appleton Estate, meer dan 12 jaar gerijpt. Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Navy Island Jamaica Rum Navy Strength
Deze Navy Island overtuigt met intense aroma's door de verhoogde alcoholsterkte. Grijp nu uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Appleton Reserve 8 jaar oud Rum Jamaica
Ontdek Jamaica met deze heerlijke, 8 jaar gerijpte Rum. Bestel snel een fles!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)