Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Islay Rum Overproof
De funky batch-botteling met 63% vol. combineert diverse destillaten uit een fermentatie van drie tot zes weken. Nu je kans grijpen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Rum Nation 12 jaar oud Trinidad Cask Strength Release 2024
Bestel nu en ervaar de fruitige-kruidige smaak van de echte cask strength uit de nagerijping in Oloroso sherryvaten.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Foursquare 2010/2025 Indomitas Bourbon & Cognac Casks
Deze cask strength botteling rijpte 15 jaar onder de Caribische zon in Bourbon- en Cognacfusten. Bestel nu en geniet.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Monymusk 11 jaar oud MMW Wedderburn Jamaica Vatted Single Rum set (Tropical vs. Continental Aging)
De directe vergelijking van tropische en continentale rijping. Grijp deze kans en kies uw favoriet. Bestel nu.
€ 245,99
Inhoud: 1.4 Liter (€ 175,71/Liter)
La Maison du Whisky 2008/2025 - 17 jaar oud Collection Itinéraires Pure Sugarcane Juice Rum Ex-Madeira Cask #DR08MD01 (Velier)
Ervaar 17 jaar Ex-Madeira vatsterkte en intense suikerrooraromen! Proef en geniet nu van het unieke tropenaroma!
€ 168,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,41/Liter)
Mhoba Rum Umbila Bourbon Cask No. WR 5 New Vibrations Collection
De eenmalige botteling is gestookt uit puur suikerrietsap en heeft 42 maanden gerijpt in een First Fill bourbonvat. Geniet ervan.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Privateer 2 jaar oud European Exclusive 1st Use American Oak Single Cask No. 699 Letter of Marque
De rum uit een enkel vers eiken vat is in intense vatsterkte gebotteld. Verwen uzelf met iets bijzonders.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Mhoba Rum UmGanu Marula Brandy Cask No. AMA 1 New Vibrations Collection
Indrukwekkende enkelvatafvulling met prachtige tonen uit de rijping in het aromatische Marula Brandy-vat. Bestel nu een fles.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Old Pascas Jamaica Dark Rum 73%
Deze geweldige Overproof Jamaica Rum is gebotteld met 73% vol. Hier krijgt u een fruitige en kruidige rum voor een goede prijs!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Hampden The 8 Marks Collection Aged 1 Year In Ex-Bourbon Casks (8x 200ml)
Ontdek de invloed van de eenjarige rijping in bourbonvaten op de verschillende Marks van Hampden. Grijp nu je kans!
€ 199,99
Inhoud: 1.6 Liter (€ 124,99/Liter)
Privateer 5 jaar oud European Exclusive 1st Use American Oak Single Cask No. 430 Letter of Marque
Slechts 215 kostbare exemplaren van deze Amerikaanse rum zijn beschikbaar. Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Providence 2020 Pure Single Rum
De veelzijdige rum uit Haïti verrast met een volle smaak en aangename vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Rum Nation British Guyana 7 jaar oud Release 2020
Door rijping in een sherryvat betovert deze rum met bijzonder verleidelijke aroma's. Zoete gedroogde vruchten met een kick. Bestel nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
MLC/HJF Jamaican Blend 2002 (Wu Dram Clan)
Funky rum met weelderige en exotische fruittonen. Een gezamenlijk project van Old Brothers en Wu Dram Clan. Bestel nu.
€ 283,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 405,70/Liter)
Saint Lucia 2004/2025 - 21 jaar oud Pure Single Rum Ex-Rum Barrel #SL04VD01 Flag Series (La Maison & Velier)
Ervaar 21 jaar pure ambacht met zoete vanillearoma's. Zorg dat u een van de slechts 199 flessen nu bemachtigt!
€ 272,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 389,99/Liter)
Mhoba Imbasha 2021/2024 - 3 jaar oud Single Bourbon Cask No. #WRD 6 Collection Foundations
Met ongelooflijke 61,5% komen de heerlijke aroma's van de op basis van suikerriet gemaakte rum in uw glas. Zorg nu dat u deze bemachtigt!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Mhoba Kigelia Rum 2021/2024 - 3 jaar oud Bourbon Cask No. #WRD 1 Collection Foundations
Hoogwaardige houten doos en stijlvol flesontwerp maken de intense rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Hampden HLCF Classic Pure Single Jamaican Rum
Ondanks zijn kracht blijft hij verfijnd en delicaat, met geroosterde, houtachtige en kruidige aroma's. Bestel gelijk een fles.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2023
Geschapen om de unieke stijl van Hampden te presenteren. Bestel en geniet nu van de Distillery Edition 2023.
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Takamaka Overproof Rum
Een zeer intense rum met 69% Vol. alcohol, die als perfecte basis voor aromatische cocktails dient. Grijp nu je kans.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Mhoba Strand 101 Pure Single Rum
In prachtige drinksterkte komen vanille, rokerig karamel en zoete vruchten in uw glas. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Neisson Dekolaj
De intense rum uit de beste suikerrietsap verrast met zijn fruitige en kruidige smaak. Koop nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Takamaka Grankaz 2024 Vintage Batch 3
Batch 3 is net zo meesterlijk gerijpt en samengesteld als zijn voorgangers. Ontdek intense rum van de Seychellen.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Jamaican Rum 25 jaar oud Embassy No. 1 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Door invloeden van de Jamaicaanse rum uit de sherry- en bourbonvatrijping krijgt u een waar aroma-feest. Grijp nu uw kans!
€ 319,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 639,98/Liter)