Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Providence 2020 Pure Single Rum
De veelzijdige rum uit Haïti verrast met een volle smaak en aangename vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Rum Nation British Guyana 7 jaar oud Release 2020
Door rijping in een sherryvat betovert deze rum met bijzonder verleidelijke aroma's. Zoete gedroogde vruchten met een kick. Bestel nu!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
MLC/HJF Jamaican Blend 2002 (Wu Dram Clan)
Funky rum met weelderige en exotische fruittonen. Een gezamenlijk project van Old Brothers en Wu Dram Clan. Bestel nu.
€ 283,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 405,70/Liter)
Saint Lucia 2004/2025 - 21 jaar oud Pure Single Rum Ex-Rum Barrel #SL04VD01 Flag Series (La Maison & Velier)
Ervaar 21 jaar pure ambacht met zoete vanillearoma's. Zorg dat u een van de slechts 199 flessen nu bemachtigt!
€ 272,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 389,99/Liter)
Mhoba Imbasha 2021/2024 - 3 jaar oud Single Bourbon Cask No. #WRD 6 Collection Foundations
Met ongelooflijke 61,5% komen de heerlijke aroma's van de op basis van suikerriet gemaakte rum in uw glas. Zorg nu dat u deze bemachtigt!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Takamaka Overproof Rum
Een zeer intense rum met 69% Vol. alcohol, die als perfecte basis voor aromatische cocktails dient. Grijp nu je kans.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Mhoba Strand 101 Pure Single Rum
In prachtige drinksterkte komen vanille, rokerig karamel en zoete vruchten in uw glas. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Neisson Dekolaj
De intense rum uit de beste suikerrietsap verrast met zijn fruitige en kruidige smaak. Koop nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Caroni 1998/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 37 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
De intense kleur van de Trinidad rum is ontstaan door maar liefst 24 jaar tropische vatrijping. Zorg snel voor een fles!
€ 857,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.225,70/Liter)
Versailles 1990/2021 - 30 jaar oud British Guyana Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Intens en zwaar betovert deze rum uw zintuigen. Haal nu deze edele fles en het volle genot in huis!
€ 554,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 1.109,98/Liter)
Rhum Bielle 2008 Rhum Vieux Agricole Extra Vieux
Geniet van harmonieuze en 13 jaar gerijpte Rhum Agricole in fulminante vatsterkte. Leg nu een fles in uw winkelwagentje.
€ 791,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.131,41/Liter)
Isautier Rhum Blanc Agent Double 01
De melange van twee productiemethoden zorgt voor de ronde kruidenaroma's van de heerlijke rum. Ontdek het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Isautier Rhum Blanc Agent Double 02
Een heerlijke compositie van traditionele melasse rum en Rhum Agricole wacht op u. Verwen uzelf nu met deze traktatie!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Worthy Park 109
Krachtige 54,5% brengen de levendige aroma's van de fruitige rum prachtig tot hun recht. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Mhoba Pot Stilled High Ester Rum Batch No. 2021HE01
Rum uit Zuid-Afrika. Een lokaal product met inheemse suikerrietsap. Bestel nu en geniet van een stukje Afrika.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Chalong Bay Lunar Series Collection Antipodes
Vanille- en karameltonen uit de rijping in een bourbonvat komen met ongelooflijk intense vatsterkte in uw glas. Nu kopen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1577 (Rest & Be Thankful)
Met prachtige intensiteit komen de rijpe aroma's van de Jamaicaanse rum in uw glas. Geniet nu van tropische smaken!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Mhoba 3 jaar oud Skukuza Confluence Ex-Brandy Cask #VR6 Collection Itinéraires (La Maison Du Whisky)
Geniet van het complexe aroma van deze beperkte uitgave uit ex-brandyvaten! Zorg dat u een fles van dit echte meesterwerk bemachtigt.
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1195 (Rest & Be Thankful)
In maar liefst 22 jaar rijping hebben de tropische aroma's van vat No. 1195 hun heerlijke complexiteit ontwikkeld. Ontdek het nu!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Monymusk 14 jaar oud EMB Plummer Jamaica Vatted Single Rum Tropical Aging
100% Pot Still. 100% tropisch gerijpt. 69,7% alcoholgehalte. Bestel en geniet van deze krachtige, intense rum!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
El Dorado 1999/2015 Rare Collection Port Mourant (Rum) (Guyana)
De 15-jarige Port Mourant is een van de 3 rums uit de El Dorado Rare Collection, gebotteld met heftige 61,4% alcohol. Een zeldzaam juweel - grijp nu uw kans!
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)
Caroni 1998/2025 - 27 jaar oud - The Nectar of the Daily Drams (The Nectar)
Ervaar Caroni Rum, 27 jaar gerijpt, met intense complexiteit! Wees snel, ontdek deze verzamelaarsschat!
€ 506,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 724,27/Liter)
Plantation 2016/2023 Trinidad Rum Mezcal Finish No. 15 Single Cask
Ga op een heerlijke aroma-reis naar Trinidad met deze smakelijke, intense rum. Bestel nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Neisson L'Empyreumatique Rhum Vieux Agricole
Ervaar levendige tropische aroma's met Neisson L'Empyreumatique! Geniet nu zelf van de volle rum-smaak.
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)