Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Port au Prince Haiti Pure Single Rhum (Habitation Velier)
De heerlijk-intense rum biedt u een smakelijk genot - puur of in een cocktail. Bestel gelijk een fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Rum Nation Mauritius 8 jaar oud Cask Strength
Ontdek de beperkte Rum Nation Mauritius 2025 met intense bourbon-noten en tropische flair. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Secret Pure Single Jamaican Rum 9 jaar oud Bottled for Wu Dram Clan
Ontdek deze exclusieve botteling met zijn zware en intense karakter. Bestel en ontdek pure, onbewerkte rum.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Jamaica 2016/2022 - 5 jaar oud Transcontinental Rum Line
Deze kruidige-fruitige Jamaicaan moet u absoluut proberen. Dat brengt het vakantiegevoel in uw glas. Probeer het zelf.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Rum Nation Marie Galante 2017/2025 - 7 jaar oud Small Batch Oloroso Sherry Casks #291/292 (Mac Y Spirits)
Geniet van complexe smaken uit Guadeloupe met Oloroso Sherry Finish! Verzeker uzelf van deze beperkte zeldzaamheid!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Savanna Art of Rum by Xandro
Verzeker uzelf van deze gelimiteerde afvulling met intense 57% vol. na 6 jaar rijping in Cognac-, Muscat- en Portwijnvaten.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Hampden HLCF Classic set met 2 glazen
De sterke rum is verfijnd en delicaat, met geroosterde en kruidige aroma's. Bestel nu in de prachtige cadeauverpakking.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
FRC Guyana Diamond Port Mourant 2010/2025 - 15 jaar oud Single Cask Rum ex-Bourbon One of 149
Ervaar pure Guyana-rumgenot met deze exclusieve Port Mourant; slechts 149 flessen! Zorg dat u er nu een van de weinige bemachtigt!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Takamaka 2021 Pure Single White Rum (Habitation Velier)
Deze spannende ervaring van de warme Seychellen verwent uw smaakpapillen met een citrusachtige karakter. Bestel nu en laat u verrassen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Savanna L'Absolu 2023 Limited Release
De gelimiteerde editie verrast met intense smaak uit de beste vaten van de distilleerderij. Grijp nu snel uw kans.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Romero & Sons Ecuador Unaged Heavy Rum (Oldman Spirits)
Geniet van het zware karakter van de Potstill Rum. Bestel nu als basis voor intense cocktails of longdrinks.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Savanna 2025 L'Absolu Extra Vieux Rhum Traditionnel Limited Release
De beperkte jaarsaflevering verenigt voor het eerst traditionele melasse-rum met Agricole en Grand Arômes rum. Mis het niet!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Portsmouth Rum 2019/2023 Single Barrel No. 5 Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Heerlijk-intense rum uit het geselecteerde eenmalige vat. Verwen uzelf met deze beperkte traktatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Providence 2020/2024 - 4 jaar oud Haitian Pure Single Rum (Velier)
Uw aroma-reis naar de gouden zandstranden van Haïti met de heerlijke, onafhankelijk gebottelde Providence Rum. Zorg snel dat u deze in huis haalt!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 162705
Luxueuze Rhum Agricole, intense drinksterkte en heerlijke aroma's uit het Bourbonvat. Verzeker uzelf nu van deze genot!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum zijn slechts 169 flessen afgevuld. Zorg dat u nu dit rijpe genot bemachtigt!
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Clarendon 2014/2024 - 10 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2
De gelimiteerde uitgave betovert u met een heerlijke geur en intense smaak. Zeker bestellen en uitproberen.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud LROK Traditional Rum Magnum Series #3 (Velier)
Ervaar intens complexe aroma's met Hampdens 60% LROK Rum! Verzeker uzelf van deze exclusieve Magnum-editie nu.
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)
Savanna Rhum 2015/2023 VAST Très Vieux
De prachtige fles van de rijpe Savanna Rum is een echt kunstwerk. Zorg dat u deze bijzondere botteling snel in handen krijgt!
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische aroma-variëteit in heerlijke intensiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2025
Ervaar de onmiskenbare Trelawny-stijl: Hampden Great House 2025, krachtig met 57%! Ontdek het nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
A1710 Rhum Blanc La Perle Rare B 59-92 (biologisch)
Een 'zeldzame parel' is deze heerlijk intense rum. Bestel nu en geniet in een cocktail of puur!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Savanna 2016/2023 Reunion Rum Red Wine Finish No. 7 Germany exclusive Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Met ongelooflijke 65 % Vol. komt de heerlijke rum met spannend rode wijnfinish in uw glas. Beveilig nu een van de 302 flessen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Fiji 2006 - 17 jaar oud Single Cask Rum Dos Delinquentes FRC & WDC
De Fiji-rum uit 2006 verrast met hoge vatsterkte en intense smaak. Bestel nu voor uitstekende cocktails.
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)