Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Hampden Rum Fire White Overproof Rum
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63% van de traditionele distilleerderij Hampden. Dit wilt u niet missen!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Clairin Vieux Sajous 2020/2025 - 5 jaar oud (LM&V)
Ontdek de unieke rijping uit Haïti met een intens aroma. Bestel nu en ervaar pure rum-genot!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Clairin Casimir 2023/2025 - 22 Monate Ansyen Ex-Rum Cask #CA21UI-122
Ontdek de aroma’s van tropisch fruit in deze Clairin Casimir, gerijpt in een ex-rumvat. Proef nu deze single cask!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
– 16,00%
Renegade Rum Old Bacolet Column Still Rum Études
Deze authentieke rum uit de regio Old Bacolet op het Caribische eiland Grenada scoort met zoet-kruidige aroma's. Probeer het nu!
€ 63,99
€ 53,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 76,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Tiki Lovers White Rum (nieuw)
Intense bananengeuren en tonen van gekookt fruit. Proef de tropen met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Black Tot Master Blender's Reserve 2024
De speciale editie van dit jaar bevat tot 26 jaar oude Caroni rum en verrast met een uitzonderlijke smaak. Koop nu!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Neisson Rhum Agricole Blanc Martinique (liter)
Caribisch karakter, jeugdige levensvreugde en een volle smaak laten een blijvende indruk achter. Bestel gelijk.
€ 46,99
Planteray Sail N°2 Mister Fogg Navy Rum
Ervaar echte Navy Rum: rijk, kruidig en authentiek. Ontdek de Planteray Sail N°2 nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Rhum J.M Rhum Blanc Agricole 50% (liter)
Deze rum is klassiek en krachtig - daarmee kunt u niets verkeerd doen. Bestel nu!
€ 32,99
– 25,00%
Smögen Kinghaven Fiji Rum 2009/2021 - 12 jaar oud
Een hoogwaardige Fiji Rum, gedistilleerd op pot stills, gerijpt in sherryvaten. Bestel nu en geniet van cask strength!
€ 109,99
€ 82,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 164,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 109,99
Neisson 2018/2025 XO Full Proof Rhum Agricole Virgin Oak Cask #253 Straight from the Barrel
Ontdek de opvallende cacaotonen van deze Neisson Agricole single cask op vatsterkte. Zorg dat u uw fles veiligstelt.
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Neisson 2018/2025 XO Full Proof Rhum Agricole Bourbon Cask #23 Straight from the Barrel
Ontdek de intense fruit- en cacaotonen van deze Neisson XO single cask. Verzeker uzelf van deze bijzondere botteling op vatsterkte!
€ 216,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 309,99/Liter)
Clarendon 2007/2026 - 19 jaar oud Jamaican Rum for WDC (Wu Dram Clan)
Één vat, 228 flessen: WDC bewijst opnieuw een scherp oog te hebben met deze 19 jaar gerijpte pot still rum uit Clarendon.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
– 20,00%
Renegade Rum 2020/2023 - 3 jaar oud Pure Single Rum (Habitation Velier)
Gemaakt van 100% puur suikerrietsap, gedistilleerd in pot stills en drie jaar gerijpt in geselecteerde eiken vaten. Ontdek het nu.
€ 84,99
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 65,99
– 45,01%
Plantation 2011/2023 Fiji Marsala Wine Cask No. 08 Single Cask Collection
Laat u verleiden door de fruitige smaak uit de naverijping in het Marsala zoete wijnvat. Bestel nu exotisch genot.
€ 68,99
€ 37,94
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 51,99
Savanna 2022 - 6 jaar oud Unshared Cask Cognac Cask No. 25 Germany exclusive
Van deze heerlijke compositie zijn slechts 768 flessen afgevuld. Zorg dat u deze exclusieve ervaring nu bemachtigt!
€ 144,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 289,98/Liter)
Pusser´s Rum Gunpowder Proof (Design -2024)
Traditionele rum in de stijl van de oude Royal Navy met een hoog alcoholpercentage. Bestel nu deze intense druppel.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
SAMPAN Classic White Rhum 54%
Spannende Vietnamese rum in heerlijke vatsterkte. Probeer het nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Jamaica 5 jaar oud Pot Still Rum Oloroso Sherry Finish Release 2022 (Rum Nation)
Robuste rum-aroma's ontmoeten een gelaagd en fruitig karakter uit sherryvaten. Bestel nu en geniet.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Clairin Le Rocher 2022
Authentieke Clairin uit puur suikerrietsap, dat bij heerlijke 50% Vol. prachtig tot zijn recht komt. Bestel nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Port Mourant 2010/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Dankzij de ongelooflijk intense 59 % komen de heerlijke aroma's uit het sherryfinish bijzonder goed tot hun recht. Bestel nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Rhum J.M 2022 Juste Macouba (biologisch)
Gedistilleerd uit de fijnste suikerrietsap en strikt beperkt - geniet van Rhum Agricole in gecertificeerde biologische kwaliteit.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
– 25,01%
Savanna Créol Straight Rhum Agricole
De gelimiteerde editie is onvervalst gebotteld en brengt de aroma's van een geweldige Rhum Agricole tot uitdrukking. Grijp uw kans.
€ 43,99
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 40,99
Clairin Sajous Distillerie Chelo 2023
Ervaar de authentieke smaak van Haïti met Clairin Sajous, een puur rum! Probeer nu deze bijzondere ervaring!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)