Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
J. Bally 2009/2025 - 15 jaar oud Brut de Fût Rhum Agricole American Oak The Awakening Series
Geniet van de exclusiviteit van een 15-jarige Rum Agricole met intense specerij! Zorg dat u vandaag uw fles bemachtigt.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
FRC Clarendon 2000 - 25 jaar oud Single Cask Rum
Ervaar de hoogste smaakdiepte met deze 25-jarige Jamaicaanse rum. Verzeker uzelf van een van de slechts 106 zeldzame flessen!
€ 196,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 281,41/Liter)
Cambodia 2017/2025 - 7 jaar oud Single Cask SAM17AO98 (Transcontinental Rum Line)
Deze natuurlijke eenmalige vatafvulling verrast met aangename intensiteit en volmondige smaak. Absoluut proberen!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Hampden 2023/2025 - 2 jaar oud HLCF Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A4
Deze Hampden Rum biedt intens fruitige noten dankzij de Ex-Sherry rijping, gelimiteerd tot 733 flessen! Ontdek dit unieke exemplaar.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar authentieke smaak met Hampden Rum, 15 jaar gerijpt in Jamaica! Ontdek en geniet nu!
€ 388,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 555,70/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud AHJ Single Cask No. #26761 (Rest & Be Thankful)
Er zijn slechts 181 flessen van deze 23 jaar gerijpte Jamaicaanse single rum met 59,4% Vol. vatsterkte. Grijp snel je kans!
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Providence 2021 Haitian Pure Single Rum
Met heerlijke intensiteit komen de gelaagde aroma's van de rum uit suikerrietsap in uw glas. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Papa Rouyo 2022/2023 - 1 Jahr Cognac Casks (Habitation Velier)
Spannende rijping in Cognacvaten en krachtige 56,7% Vol. brengen u een indrukwekkende smaakervaring in het glas. Koop nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Caroni 23 jaar oud Batch 11 HTR Marque Bottled for Kirsch (That Boutique-y Rum Company)
Zelden vindt u nog oude bottelingen van de legendarische en inmiddels gesloten distilleerderij Caroni. Grijp snel uw kans.
€ 338,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 677,98/Liter)
Hampden 2010/2023 - 13 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Verzeker uzelf van de intense Jamaicaanse rum nu in de grote 1,5 liter-fles voor bijzonder langdurig genot. Bestel nu.
€ 667,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 445,33/Liter)
Barbados Rum 2011 - 14 jaar oud Barrel #22 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de karakteristieke Foursquare-stijl met deze 14 jaar oude single cask rum. Slechts 239 flessen beschikbaar – een bijzonder verzamelobject.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Enmore 1997/2023 - 25 jaar oud Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Een kwart eeuw rijpte de rum uit Guyana tot perfectie. Nu met de intense vatsterkte een weelderige smaak ervaren.
€ 338,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 677,98/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud MBK Single Cask No. #27854 (Rest & Be Thankful)
Een geweldige Jamaicaanse Single Cask Rum met 57,1% Vol. vatsterkte. 23 jaar gerijpt en gewoonweg heerlijk. Probeer het zelf.
€ 237,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 339,99/Liter)
Caroni 2000/2025 - 25 jaar oud - Whisky Live Paris 2025 Edition (LM&V)
Ervaar Caroni 2000 Rum, intens gerijpt voor exclusief genot! Verzeker uzelf van een van de slechts 300 flessen van deze unieke editie!
€ 1.323,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 2.647,98/Liter)
Beenleigh 2015/2023 - 8 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2
Ontdek de rijke rum uit Australië met zijn grote aroma's. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Beenleigh 2015/2023 - 8 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Bestel nu in de grote 1,5 liter-fles - een edele druppel van de andere kant van de wereld. Koop en geniet in alle rust.
€ 291,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 194,66/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (Velier)
Ervaar tropische intensiteit en kunst in onze gelimiteerde Hampden-rum! Bestel nu en geniet van bijzondere smaakbeleving!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Ontdek het intense tropenfruitkarakter van de Hampden Rum, 60% sterk en 7 jaar gerijpt. Verzeker uzelf van uw exclusieve Magnum-editie!
€ 462,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 308,66/Liter)
Rum Nation Venezuela (SOFA) 2010/2025 - 15 jaar oud Small Batch Rare Rum Ex-Bourbon Casks #72-74
Geniet van de zeldzame 15-jarige rum uit 796 flessen, gerijpt in Ex-Bourbon-vaten! Zorg dat u vandaag nog een fles bemachtigt!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Foursquare 2010/2025 Indomitas Bourbon & Cognac Casks
Deze cask strength botteling rijpte 15 jaar onder de Caribische zon in Bourbon- en Cognacfusten. Bestel nu en geniet.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Monymusk 11 jaar oud MMW Wedderburn Jamaica Vatted Single Rum set (Tropical vs. Continental Aging)
De directe vergelijking van tropische en continentale rijping. Grijp deze kans en kies uw favoriet. Bestel nu.
€ 245,99
Inhoud: 1.4 Liter (€ 175,71/Liter)
La Maison du Whisky 2008/2025 - 17 jaar oud Collection Itinéraires Pure Sugarcane Juice Rum Ex-Madeira Cask #DR08MD01 (Velier)
Ervaar 17 jaar Ex-Madeira vatsterkte en intense suikerrooraromen! Proef en geniet nu van het unieke tropenaroma!
€ 168,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,41/Liter)
Mhoba Rum Umbila Bourbon Cask No. WR 5 New Vibrations Collection
De eenmalige botteling is gestookt uit puur suikerrietsap en heeft 42 maanden gerijpt in een First Fill bourbonvat. Geniet ervan.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Privateer 5 jaar oud European Exclusive 1st Use American Oak Single Cask No. 430 Letter of Marque
Slechts 215 kostbare exemplaren van deze Amerikaanse rum zijn beschikbaar. Zorg dat u nu een van de gelimiteerde flessen bemachtigt.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)