Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Caroni 1998 Single Cask #3918 Paradise #2
Prachtig flesontwerp en intense kleur maken deze rijpe Trinidad Rum tot een echte blikvanger. Zorg dat je snel een fles bemachtigt!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)
Caroni 1996/2024 Single Barrel #3785 Paradise #9
Prachtige intensiteit na ongeveer 28 jaar rijping en met krachtige 68,9% Vol. Zorg dat u deze eenmalige vatafvulling bemachtigt!
€ 3.037,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.339,99/Liter)
Caroni 1998/2024 Single Barrel #3927 Paradise #10
Deze rum neemt u mee op een intense reis van genot naar Trinidad dankzij de 70,2% Vol. cask strength. Bestel nu!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #5552 Paradise #1
Een uitgebreide rijping op drie verschillende locaties heeft deze heerlijke rum voortgebracht. Verwen uzelf nu met deze traktatie!
€ 3.037,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.339,99/Liter)
Wray and Nephew White Overproof Rum
Geweldige Overproof Blanco Rum voor bijzonder hoogwaardige cocktails. Koop nu en verzeker uzelf van een fles.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Malecon 2009 - 13 jaar oud Rare Proof
13 jaar tropische rijping en de afvulling met 50,5% Vol. beloven u een intense smaakervaring. Koop nu!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
– 10,00%
Rhum J.M 2015/2024 - 8 jaar oud Single Barrel No. 200074
Deze heerlijke Rhum Agricole is exclusief voor de Nederlandse markt gebotteld. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 102,99
€ 92,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
– 25,00%
Caroni 1997 - 24 jaar oud Single Cask No. 136 (Elizabeth Yard)
Karaktervolle Caroni Single Cask botteling met 24 jaar rijping. Zorg snel voor een van de weinige flessen.
€ 562,99
€ 422,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 603,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 546,99
– 35,00%
Longpond 2000 - 21 jaar oud Single Cask No. 21 (Elizabeth Yard)
Uniek Single Cask uit de lang gesloten distilleerderij. Bestel snel een van de flessen met mooie cask strength.
€ 278,99
€ 181,34
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 278,99
Caroni 1996/2025 Paradise #12 Full Proof Heavy Trinidad Rum Single Cask #5627 (Velier)
Ervaar de essentie van Caroni met tropische complexiteit en krachtig aroma. Verzeker uzelf nu van dit beperkte verzamelobject!
€ 2.930,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.187,13/Liter)
Jamaica Rum EMB 2009/2022 - 12 jaar oud Single Cask No. 258 + 259 (Rum Artesanal)
Dankzij de intense drinksterkte komen de delicate aroma's van deze rum uit Jamaica bijzonder goed tot hun recht. Koop nu en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)
Hampden 1983 - 41 jaar oud (The Nectar of the Daily Drams)
41 jaar tropische rijping en de botteling met krachtige 53,3% Vol. tonen u rum op zijn best. Koop nu!
€ 2.052,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.932,84/Liter)
Mhoba Bushfire Rum
Deze rum is geïnspireerd op Zuid-Afrikaanse tradities. Proef direct een stukje cultuur!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 22,00%
Ramero Rum 2018/2022 - 3 jaar oud Single Riesling Cask No. 086
De in een Rieslingvat gerijpte rum brengt zomerse aroma's in uw glas. Bestel nu en proost genietend!
€ 84,99
€ 66,29
Inhoud: 0.5 Liter (€ 132,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 82,99
– 22,00%
Ramero Rum 2003/2022 - 19 jaar oud Single Bourbon Cask No. 012
Rijpe aroma's uit 19 jaar rijping komen met heerlijke intensiteit in uw glas. Nu kopen en in gezelschap genieten!
€ 152,99
€ 119,33
Inhoud: 0.5 Liter (€ 238,66/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
– 20,00%
Renegade 2025 Old Bacolet Grenada Pure Single Rum (Velier)
Geniet van de ongerepte smaak van de beste rum. Haal vandaag nog uw fles Renegade!
€ 64,99
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
– 22,00%
Appleton Estate 2002/2022 - 20 jaar oud Hearts Collection
De rijpe aroma's komen dankzij de intensieve vatsterkte indrukwekkend goed tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 410,99
€ 320,57
Inhoud: 0.7 Liter (€ 457,96/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 347,99
Trinidad 2006/2018 Transcontinental Rum Line - sample (Tasting Circle)
Deze rum rijpte ongeveer 12 jaar, deels in Midden-Amerika, deels in Europa. Grijp snel je kans, want hij is beperkt!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Rhum J.M Rhum Blanc Agricole 50% - sample (Tasting Circle)
Deze rum is klassiek en krachtig - daarmee kunt u niets verkeerd doen. Bestel direct!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Compañero Extra Anejo Panama Rum (50ml miniatuur)
Verwarmende chocolade- en sinaasappelaroma's brengen kruidige genot in uw glas. Bestel nu de proefflacon om te ontdekken!
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Renegade Rum Pearls Pot Still Rum - sample (Tasting Circle)
Pure genot wacht hier op u. Bestel nu een proefmonster van een werkelijk ongebruikelijke rum!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Hampden Rum Fire White Overproof Rum - sample (Tasting Circle)
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63% van de traditionele distilleerderij Hampden. Dit wilt u niet missen!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
– 30,00%
Epris 11 jaar oud AERB Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
De intense rum uit Brazilië staat geheel in het teken van voetbal. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 63,99
€ 44,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
The Silent Still - Guyana Rum Steambound (whic)
Ontdek rum van Diamond Distillery, 6 jaar gerijpt op portwijnvaten – slechts 185 flessen met 62,1% vol. – niet missen.
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)