Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Goslings Black Seal 151 Proof Bermuda Black Rum
Alleen verdund genieten - maar zo heeft uw volgende Dark and Stormy mooie krachtige rumnoten. Koop nu en begin met mixen!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Secret Distillery #8 - 14 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
Deze rum met indrukwekkende vatsterkte komt uit een niet genoemde distilleerderij in Australië. Grijp nu je kans en probeer het!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)
A1710 La Perle Fine 2022
De elegante Rhum Extraordinaire is 2-voudig gedistilleerd uit verse suikerrietsap. Geniet nu van echte ambacht.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Appleton Estate 1993/2022 - 29 jaar oud Hearts Collection
Deze rum rijpte maar liefst 29 jaar tot zijn heerlijke complexiteit. Zorg dat u een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 555,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 794,27/Liter)
A1710 La Perle Brute 66°
Fijnste rum met unieke smaak uit puur suikerrietsap. Bestel nu de krachtige cask strength voor uw cocktails.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananenaroma's en tonen van gekookt fruit. Verwen uzelf met tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongeëikte en 55,5% Vol. sterke Jamaicaanse rum geniet u van tropische fruitaroma's. Koop nu de Limited Edition.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
MT Uncle 12 jaar oud Pot Still Rum Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
Met zijn 64,9% Vol. heeft de rum uit de Mount Uncle distilleerderij in Australië behoorlijk wat kracht. Direct bestellen.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Uitvlugt 1997/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 3 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
Ongekleurd en cask strength genot uit 24 jaar rijping in een eenmalig vat. Verwen uzelf nu met een van de beperkte flessen.
€ 240,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 344,27/Liter)
Chairman's Reserve 2010 - 11 jaar oud Cask No. 0295032010 Master's Selection
Stel u de indrukwekkende vatsterkte van 61,1% Vol. voor en geniet van de volle smaak. Grijp nu uw kans.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Plantation O.F.T.D. Overproof
Overproof rum voor een geweldige prijs. Laat het niet liggen en voeg het nu toe aan uw winkelwagentje.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum komt met heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
1423 Australia 2023 S.B.S. Origin Selection
Ontdek het bijzondere met deze intense Pot Still rum uit Australië. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Hampden Pagos Batch 3
Een heerlijke symbiose van tropisch gerijpte rum en sappige sherryvruchten. Geniet er direct van!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Neisson Profil 105
De heerlijk volle en complexe Neisson Profil 105 met intense 54,2% Vol.! Bestel nu voor een bijzondere ervaring.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Mhoba Rum Strand 151°
Een Overproof Rum die, ondanks de brute 75,5% Vol., zachte rokerige karameltonen en vanille bevat. Probeer het uit.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Honey Batcher 152
Ervaar de intense vrucht van een 76% rum met een zoete afdronk! Perfect voor kenners, probeer de Honey Batcher 152.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Black Tot Last Consignment British Royal Naval Rum
Een historische rum die ons inzicht geeft in de marinetradities. Een rumjuweel in een luxe houten doos, met een Tot-mok, rantsoenkaart en een boek. Bestel nu!
€ 1.019,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.457,13/Liter)
Cuba 1956/2024 Hoy Como Ayer
De ongelooflijk lange rijpingstijd heeft een karaktervolle en luxueuze rum voortgebracht. Verzeker uzelf van deze indrukwekkende ervaring!
€ 1.933,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.762,84/Liter)
– 16,00%
Renegade New Bacolet Pot Still Rum Études
Een van de eerste twee vatenrijpe uitgaven van Renegade. Bestel nu en geniet van de fijnste rum uit suikerrietsap.
€ 53,99
€ 45,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
El Amparo Carlos Baque Zorrila Ron Equatorial
Geweldig in een cocktail, maar ook puur te genieten dankzij de intense aroma's. Bestel snel een fles!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
New Yarmouth 1994/2024 - 30 jaar oud (FRC)
Ervaar na 30 jaar rijping in tropische hitte en Europees klimaat de indrukwekkende dimensie van deze rum. Koop nu!
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Rhum Barbancourt Haitian Proof 55° Rhum Blanc
Geef uw cocktails een intensere toets met de onmiskenbare kruidige smaak van een Haïtiaanse rum en rijke 55% vol.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Mhoba Select Reserve Glass Cask Rum
Een rum die rijpte in glazen ballonnen met eikenhouten stukken. Probeer deze bijzondere druppel.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)