Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
– 16,00%
Savanna 2006/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
De invloed van het sherryvat komt tot uiting in de intense kleur en het complexe aroma-profiel van deze rum. Bestel nu!
€ 125,99
€ 105,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 99,99
Ron Millonario 10 Aniversario Cincuenta
Deze jubileumeditie overtuigt met krachtige kruiden, volmondige smaak en verhoogde alcoholsterkte. Grijp snel je kans.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Neisson Rhum Agricole Blanc
Een Rhum als een gedicht van puur suikerrietsap, dat u de gras- en kruidennoten in uw glas brengt. Absoluut proberen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Navy Island Jamaica Rum Navy Strength
Deze Navy Island overtuigt met intense aroma's door de verhoogde alcoholsterkte. Grijp nu uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
J. Bally Rhum Blanc Agricole Martinique
Een bloemige-fruitige symfonie van puur suikerrietsap. Laat u overtuigen door deze rum uit Martinique. Bestel nu!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
– 16,00%
Savanna L'Absolu 2024 Limited Release
Geweldige melange van de oudste en meest authentieke rums van de distilleerderij. Bestel nu voor een intense ervaring.
€ 206,99
€ 173,87
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 193,99
– 16,00%
Savanna 2023 Le Gall
Een prachtig aroma-profiel van Rhum agricole en melasse-rum met heerlijke cognacflesnoten. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 98,99
Papa Rouyo 2021 White Rhum Agricole (Habitation Velier)
Gemaakt van de beste suikerrietsap, gedistilleerd in een pot still en zonder suiker toegevoegd, met een hoog alcoholpercentage. Probeer het!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Amrut 2022 India Pure Sugar Cane Juice Rum (Velier)
Ontdek de exotische en ongerijpte rum uit India met zijn intense kracht. Bestel nu voor heerlijke cocktails.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
– 25,00%
Versailles 2004/2022 - 18 jaar oud Whisky Cask Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Fassstarke intensiteit en een heerlijk whiskyfinish wacht op u bij deze zeldzame rum. Zorg nu voor uw fles!
€ 140,99
€ 105,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
– 10,00%
Vieux Sajous Rum 2019/2024 - 5 jaar oud
Levendig, gelaagd en met prachtige intensiteit komt de Haïtiaanse rum in uw glas. Breng dit genot naar huis!
€ 99,99
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 99,99
Triple Entente - Hampden, Neisson, Foursquare (3x 700 ml)
Droom niet langer van de Cariben - bestel de set met elk een fles Hampden, Neisson en Foursquare White Rum.
€ 252,99
Inhoud: 2.1 Liter (€ 120,47/Liter)
Foursquare 2021 LFT White (Habitation Velier)
Ontdek een van de meest gewilde uitgaven van Velier. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Nine Leaves 2018 Ace of Guru Ex-Armagnac Casks Full Proof Unsun Karuta
Ontdek de unieke smaak van de naveroudering in Franse Armagnac-vaten. Verwen uzelf met deze ervaring.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6134 Damejeanne #2 Paradise #7
De bijzondere smaak uit de lang gesloten distilleerderij zorgt nog steeds voor enthousiasme bij kenners. Grijp snel je kans!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Caroni 2000 Single Cask #4053 Damejeanne #1 Paradise #5
Ervaar de indrukwekkende alcoholsterkte in deze rum van de lang gesloten distilleerderij Caroni. Bestel voor bijzondere momenten.
€ 2.676,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.824,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6130 Damejeanne #3 Paradise #8
Ervaar de uitzonderlijke smaak van de helaas al lang gesloten distilleerderij. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Caroni 2000/2024 Single Barrel #4059 Paradise #11
Kunstzinnig flesontwerp en natuurlijke kleurpracht maken de delicate Caroni Rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 2.676,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.824,27/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6132 Paradise #3
Tropische rijping op drie verschillende locaties zorgde voor de unieke en complexe aroma's. Bestel nu deze heerlijke rum!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Traditional Jamaica Rum Plummer & Wedderburn Navy Strength (Smith & Cross)
De intense Jamaica Rum met de typische "funk" is uitstekend geschikt voor stijlvolle cocktails en longdrinks. Probeer het!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Nine Leaves 2020 Two of Pao Ex-Sherry PX Full Proof Unsun Karuta
Met een fruitig-zoete smaak door de rijping in twee Pedro Ximénez sherryvaten. Verwen uzelf met deze exclusieve ervaring.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Mhoba Select Release White Rum
Een krachtige blend. Hier komen alleen de beste rums samen. Grijp snel een van de streng gelimiteerde flessen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Caroni 1998 Single Cask #3918 Paradise #2
Prachtig flesontwerp en intense kleur maken deze rijpe Trinidad Rum tot een echte blikvanger. Zorg dat je snel een fles bemachtigt!
€ 2.910,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.158,56/Liter)
Caroni 1996/2024 Single Barrel #3785 Paradise #9
Prachtige intensiteit na ongeveer 28 jaar rijping en met krachtige 68,9% Vol. Zorg dat u deze eenmalige vatafvulling bemachtigt!
€ 3.037,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.339,99/Liter)