Overproof Rum
Rum met een bijzonder hoog alcoholgehalte staat bekend als Overproof Rum. Geef uw cocktails meer kracht met deze selectie van intense druppels. Vooral vatgerijpte Overproof Rum kan ook puur of met een beetje water verdund worden genoten, om nieuwe smaakwerelden te verkennen.
Producten filteren
–
Worthy Park Overproof
Met zijn overweldigende intensiteit en aromatiek is de rum ideaal voor uw cocktails en longdrinks. Probeer het meteen!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Secret Distillery #8 - 14 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
Deze rum met indrukwekkende vatsterkte komt uit een niet genoemde distilleerderij in Australië. Grijp nu je kans en probeer het!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)
A1710 La Perle Fine 2022
De elegante Rhum Extraordinaire is 2-voudig gedistilleerd uit verse suikerrietsap. Geniet nu van echte ambacht.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
A1710 La Perle Brute 66°
Fijnste rum met unieke smaak uit puur suikerrietsap. Bestel nu de krachtige cask strength voor uw cocktails.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananenaroma's en tonen van gekookt fruit. Verwen uzelf met tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongeëikte en 55,5% Vol. sterke Jamaicaanse rum geniet u van tropische fruitaroma's. Koop nu de Limited Edition.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Jamaica 2017/2023 - 5 jaar oud Oloroso Sherry Cask Germany exclusive Cask Strength (Rum Nation)
Intense drinksterkte en heerlijke sherry-aroma's brengt deze gelimiteerde rum in uw glas. Verwen uzelf met deze traktatie!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
MT Uncle 12 jaar oud Pot Still Rum Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
Met zijn 64,9% Vol. heeft de rum uit de Mount Uncle distilleerderij in Australië behoorlijk wat kracht. Direct bestellen.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Uitvlugt 1997/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 3 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
Ongekleurd en cask strength genot uit 24 jaar rijping in een eenmalig vat. Verwen uzelf nu met een van de beperkte flessen.
€ 240,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 344,27/Liter)
Clairin Casimir 2023/2025 - 22 Monate Ansyen Ex-Rum Cask #CA21UI-122
Ontdek de aroma’s van tropisch fruit in deze Clairin Casimir, gerijpt in een ex-rumvat. Proef nu deze single cask!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Chairman's Reserve 2010 - 11 jaar oud Cask No. 0295032010 Master's Selection
Stel u de indrukwekkende vatsterkte van 61,1% Vol. voor en geniet van de volle smaak. Grijp nu uw kans.
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Plantation O.F.T.D. Overproof
Overproof rum voor een geweldige prijs. Laat het niet liggen en voeg het nu toe aan uw winkelwagentje.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum komt met heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
1423 Australia 2023 S.B.S. Origin Selection
Ontdek het bijzondere met deze intense Pot Still rum uit Australië. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Hampden Pagos Batch 3
Een heerlijke symbiose van tropisch gerijpte rum en sappige sherryvruchten. Geniet er direct van!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2024
Alleen de beste Marks vloeien in deze uitzonderlijke jaargangaflevering uit Jamaica. Bestel en ervaar bijzonder genot.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
FRC Ghana White Unaged Pot Still Rum
Puur drinkgenot biedt deze rum, rechtstreeks uit de Pot Still gebotteld uit Ghana. Ontdek een uitzonderlijke zeldzaamheid!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Fiji Rum 2010/2022 Single Cask No. 18 (Berry Bros. & Rudd)
De uitstekende rum van de Fiji-eilanden uit de Stille Oceaan komt in fulminante vatsterkte in uw glas. Bestel nu.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Versailles 2007/2024 - 16 jaar oud Peated Whisky Cask Finish (Rum Nation)
De finish in rokerige whiskyvaten brengt heerlijke rokerige tonen in de rijpe rum uit Guyana. Ontdek nu deze traktatie!
€ 176,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 252,84/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud Cristina De Middel Edition DOK Magnum Series #3 Traditional Rum (LM&V)
Ervaar de intense 4-jarige Hampden Rum met fruitige specerij! Ontdek de gelimiteerde editie nu!
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Savanna Origine 1870 Hors d'Âge
Een uitdrukking van elegantie, perfectie en luxe. Verwen uzelf met deze uitstekende rum uit La Réunion voor heel bijzondere gelegenheden.
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Clarendon 2014/2024 - 10 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Verzeker uzelf van de hoogwaardige Traditional Rum uit Jamaica in de grote 1,5 liter-fles. Bestel nu de vintage van 2014.
€ 336,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 224,66/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud Cristina De Middel Edition DOK Traditional Rum Magnum Series #3 (Velier) (1,5 liter)
Ervaar intense rumgenot van de exclusieve Cristina De Middel Edition uit Jamaica! Ontdek nu de Magnum Series!
€ 321,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 214,66/Liter)
Mhoba Rum Strand 151°
Een Overproof Rum die, ondanks de brute 75,5% Vol., zachte rokerige karameltonen en vanille bevat. Probeer het uit.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)