Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Sweyn Gabelbart Gin
De Engelse koning met de kortste regeerperiode (40 dagen) heeft deze Viking Gin toch verdiend. Bestel snel.
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Böser Kater Two Faced Gin
Deze gin heeft u nog nooit geproefd. Blauw - maar paars bij toevoeging van tonic water en met een goed doel. Laat u overtuigen!
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Citris Gin (100ml)
Deze sprankelende, heerlijke druppel tovert zeker een glimlach op uw gezicht. Probeer het nu in het praktische 100ml-formaat!
€ 11,99
Inhoud: 0.1 Liter (€ 119,90/Liter)
Wu DRAM Clan Awakening Finest Dry Gin
Een gezamenlijk project met de Edelbrennerei Wurth resulteerde in deze fruitige Dry Gin. Bestel nu en laat u verrassen!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Feingeisterei 5 Continents Hamburg Dry Gin (biologisch)
Verfijnde botanicals uit 5 continenten. 100% handgemaakt uit Hamburg. Geniet nu feingeistelijk.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Ferdinand's Saar Dry Gin
De gin-highlight uit het Drielandenpunt. Ontdek het nu.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Star Trek Andorian Frost Dry Gin
Ontdek de officiële Star Trek Gin uit het Zwarte Woud – nu verkrijgbaar in een Limited Edition!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Berliner Brandstifter Berlin Dark Dry Gin
Donker als de nacht: Met een opvallende kleur en krachtige smaak maakt deze gin indruk. Bestel nu en mix.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Tonka Gin Hibiskus
Deze kleurrijke combinatie van hibiscus en tonkaboon zorgt niet alleen visueel voor afwisseling. Proef de diversiteit.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Tonka Gin Espresso
Heerlijke mix van aromatische tonkabonen en espressobonen verenigd in een prachtige gin. Bestel nu en ervaar het genot.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Böser Kater Fruity Mango Gin
Jenever ontmoet mango en vlierbloesem - een exotische traktatie. Koop een fles & steun kattenbescherming!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Momotaro Gin
Duik in de wereld van de aroma's van Japan. U zult de mix van perzik, yuzu en kersenbloesem gewoonweg geweldig vinden. Bestel nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Momotaro Gin Kizaru
Japanse heldere fruitnoten verrassen u met deze geweldige gin-creatie. Bestel nu en geniet van sprankelende drankjes.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
HEIMAT Dry Gin
Als vers geplukt van de lokale weiden. Ervaar nu de fijne balans van Heimat.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Böser Kater Blackberry Gin
Jeneverbes ontmoet braam - helemaal natuurlijk, zonder kleurstoffen en met een goed doel - steun de kattenbeschermingsvereniging!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Böser Kater Dragonfruit Blueberry Gin
Exotische drakenfruit & blauwe bes - een gin zonder kunstmatige aroma's en met een goed doel. Steun de kattenbescherming!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Momotaro Gin Akainu
In de prachtige fles schuilen de aroma's van Japan. Haal het nu in huis en maak je volgende Gin Tonic uniek!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
HEIMAT Dry Gin set met 1 Stück Hand- & Körperseife
De populaire gin uit Zuid-Duitsland in een set met een stuk hand- & lichaamszeep. Bestel en blijf altijd mooi schoon!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Elephant Strength Gin met flesopener
Bij deze sterke en volle gin ontvangt u een praktische flesopener in het bijpassende ontwerp. Bestel nu.
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Gin Sieben Frankfurt Dry Gin
Ontdek de unieke smaak van borage, kervel, cresson, peterselie, pimpernel, zuurdesem en bieslook.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Elephant Sloe Gin
Sleedoorn maakt deze dikbil tot een waar genot. Bestel nu deze fruitige likeur op gin-basis voor uw huisbar!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Skin Gin Reptile Brown
Één smaak, veel ontwerpen. Hier in de extravagante Reptielen-editie. Bestel deze handgemaakte Dry Gin nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Skin Gin Berry Kiss
Verfijnd met aardbeien uit het Oude Land voor de frisse fruitsmaak. Geniet met tonic, aardbeien en een blaadje munt.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Skin Gin
Één smaak, veel ontwerpen. Hier in de elegante en eenvoudige witte fles.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)