Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Nieuw
Star Trek Red Matter Gin
Ervaar bijzondere genietmomenten met deze Star Trek Editie uit het Zwarte Woud. Zorg dat u uw exemplaar veiligstelt.
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Skin Gin Tasting set (3x50ml)
Laat u betoveren door deze opwindende proefset vol met aroma's en smaaknuances. Grijp nu uw kans!
€ 21,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 146,60/Liter)
Tim Gin Orange & Rosmarin
Ontdek bij 47% vol. een mediterrane sfeer door een intens oranje-rosemarijnprofiel. Verzeker uzelf van deze bijzondere genietervaring.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Gin Sul Ilhas Do Sul Dry Gin
Uitzonderlijk exotische botanicals wachten op u in de 2022 speciale editie van Gin Sul. Zorg nu voor een fles.
€ 103,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 207,98/Liter)
Rubus Gin (100ml)
De pure frambozenliefde in proefformaat. Haal deze gin in huis en overtuig uzelf.
€ 12,99
Inhoud: 0.1 Liter (€ 129,90/Liter)
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin
De inmiddels legendarische Zwarte Woud gin blijft verrassen met smaak en design. Hier kunt u niets verkeerd doen!
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Elephant Gin Orange & Cocoa met cadeauverpakking
Sinaasappel en chocolade in een verrassende combinatie – dit moet u zeker proberen. Leg het direct in uw winkelmandje.
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
Huckleberry Gin The Strongest
Sterke gin met fruitige bosbes- en frambozensmaak voor uw cocktails. Bestel nu en geniet met vrienden.
€ 54,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 109,98/Liter)
Foerster's Heide Gin
Kruidige dennennoten maken de Dry Gin uit het Rostocker Heide tot een bijzondere ervaring. Verwen uzelf met deze kruidige smaak.
€ 30,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 61,98/Liter)
Huckleberry Gin The Original
Met deze blauwe bessen-gin maakt u uw vrienden zeker blij. Bestel nu en geniet samen.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Liebl Bavarian Dry Gin
Uit het bronwater van het Beierse Woud in uw Gin Tonic - bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Star Trek Stardust Gin
Gouden en zilveren glitters maken deze kleurveranderende gin zo fascinerend. Ontdek nu ongekende genotmomenten.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Four Gin
Een aromatische ervaring met klassieke jeneveraroma's. Gun uzelf nu deze geweldige gin met uw favoriete tonic!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Spirits of Old Man Gin Tastingbox set 6x20 ml
Ontdek zes smaken van onvergetelijk gin-genot in één box! Bestel nu uw Tastingbox.
€ 16,99
Inhoud: 0.12 Liter (€ 141,58/Liter)
Gin Knopf
Een buitenaards goede drinkervaring met veel sprankelende sinaasappel. Ga nu op smaakexpeditie door het universum.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Spirits of Old Man Project One Gin
Onweerstaanbare kokos- en citrusaroma's. Ervaar nu deze verleidelijke zomerbetovering in uw gin tonic!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Three Gin
Zomerse fruitaroma's van kersen en zwarte bessen. Ontdek het in een prachtige combinatie met uw favoriete tonic!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Spirits of Old Man Gin Project Reserve
Deze gin maakt indruk met heel bijzondere aroma's, want hij heeft 18 maanden in een bourbonvat gerijpt. Bestel nu en geniet!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Two Gin
Komkommer- en appelaroma's geven deze gin en uw volgende Gin Tonic de nodige pit en dat beetje extra. Grijp nu je kans!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Mandarina Dry Gin
Laat u verleiden door intense mandarijnenaroma's volgens de regels van de kunst. Spritzig genot gegarandeerd. Bestel nu.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
SIEGFRIED Rheinland Dry Gin
Hoe zou het ook anders kunnen zijn met deze naam? De belangrijkste botanische ingrediënten zijn lindebloesems! Spannende gin uit Duitsland bestellen!
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
Bud Spencer The Legend Dry Gin
Deze bijzondere gin-creatie met Italiaanse botanicals vangt de erfenis van de legendarische Bud Spencer. Grijp nu uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Monokel Dry Gin Hammerschmiede
Cilinder, dasje en monokel op? Dan bent u klaar voor de Monokel Gin uit de Hammerschmiede.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Citris Gin
Verwen uzelf graag met iets lekkers? Dan tovert deze sprankelende druppel zeker een glimlach op uw gezicht. Bestel nu en geniet.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)