Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Skin Gin Anthrazite Grey
Één smaak, veel ontwerpen. Hier in de Anthraciet-editie. Bestel nu een fles.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Böser Kater Magic Grapefruit Gin
De fruitige smaak van grapefruits, bloedsinaasappels en pomelo's is de ideale basis voor uw heerlijke cocktails. Bestel nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Niemand Dry Gin
Niemand nodigt u uit voor een dromerige wandeling door het naaldbos? Laat u nu door Niemand uitnodigen.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Wellenbrecher Nordic Gin
Ontdek de Wellenbrecher Gin met unieke komkommer- en rozennoten. Bestel nu en ervaar genot!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Knut Hansen Dry Gin Yorokobi
Stijlvol flesontwerp en delicate aroma's van deze gin tonen hun Japanse inspiratie. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 117,98/Liter)
Spitzmund Gin New Western Dry
Heerlijk fruitige gin met sappige pruim en frisse citrusvruchten. Geniet er gelijk van in uw Gin&Tonic!
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
Berliner Brandstifter Dry Gin
Een milde Dry Gin uit Berlijn, verfijnd met bloemen. Delicaat, bloemig - als de lente in een glas! Probeer het uit!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
315 Upstairs Heidelberg Dry Gin
Deze coole Dry Gin scoort met veel blauwe bessenliefde. De sprankelende, fruitige druppel tilt uw drankjes naar een hoger niveau.
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Stork Club Organic Rye Gin (biologisch)
Zijn fruitig-kruidige aroma profiel maakt deze gin tot een perfect onderdeel van uw heerlijke cocktails en longdrinks. Grijp uw kans!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Gin Sul Tasting set (3x 50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Gin Sul met drie varianten, inclusief een Limited Edition in deze set. Vind uw nieuwe favoriete gin.
€ 26,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 179,93/Liter)
Gin Sul
Small Batch Gin uit het hart van Hamburg vangt met opvallende botanicals de verlangen naar Portugal. Bestel nu.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Gin Sul Jardim do Paraíso Zanzibar Limited Edition 2025
Ontdek exotische mango en specerijen in deze gelimiteerde Zanzibar Editie 2025. Zorg dat u uw Gin Sul nu veiligstelt.
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Gin Sul Laranjal
De smaak van de zomer in Portugal. Haal nu de sprankelende sinaasappel- en mandarijnaroma's in huis!
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
The Illusionist Dry Gin
Een magische gin die van kleur verandert in combinatie met tonic. Laat u betoveren door de Illusionist in uw gin tonic!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Blackforest Creative Wild Gin
De Blackforest Wild Gin draagt de wildromantische kant van het Zwarte Woud in zich. Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
German Giant Gin
De gin van biologische botanicals fascineert met zijn bijzonder milde smaak en zijn uitzonderlijke uitstraling. Probeer het nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
met Nig Gin 58
Een moderne gin met citroen en komkommer als hoofdsmaken. Bestel nu een fles en geniet van deze gin.
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
met Nig Gin
Gin gemaakt in Bremen. uit de minimalistische, zwarte fles direct in uw cocktail. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Yoshi Nama Mikan Gin
Geniet van Mikan Gin met sprankelend fruitige aroma's! Ontdek hem nu en breng zon in uw glas!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Blackforest Traditional Wild Gin
Voor zijn harmonieuze smaak rijpt deze Zwarte Woud-gin 6-12 maanden in kleiamforen. Direct in de winkelwagen leggen.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Yoshi Nama Little Tokyo Dry Gin
Geef uw cocktail een kruidige toets en maak het tot iets heel bijzonders. Grijp snel uw kans en geniet binnenkort.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Elephant London Dry Gin
Met deze gin tegelijkertijd iets goeds doen en genieten van een heerlijke gin. Bestel nu snel!
€ 33,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 67,98/Liter)
Böser Kater Magic Berry Gin
Zorg voor een blikvanger op het volgende feest met deze Magic Berry Gin met kleurverandering. Bestel gelijk een fles!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Applaus Stuttgart Dry Gin
Manege vrij voor het gin-spektakel uit Stuttgart! 24 botanicals vormen een prachtige reeks aroma's - overtuig uzelf!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)