Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Glitter Black Gin
Geniet van galactische momenten met de glinstering van 1000 sterren in uw cocktail. Grijp nu uw kans.
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
Alsta Gin
Een heel bijzondere smaakervaring biedt deze door Alster geïnspireerde gin. Zorg dat u deze genot niet mist!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Böser Kater Magic Green Gin met Farbwechsel
Meng de gin met tonic en ervaar het ongelooflijke moment waarop de kleur van groen naar geel-oranje verandert. Probeer het uit!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
The Duke Munich Dry Gin (biologisch)
Ervaar zoetbloemige nuances samen met de klassieke jeneverbesnoot. Bestel nu en geniet met een tonic.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tonka Gin
De tonkaboon zorgt voor de unieke smaak. Handgemaakte hanseatische harmonie - bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Böser Kater Black Light Neon Limetten Gin
Ontdek nu de eerste gin ter wereld met neon effect. Voeg eenvoudig het poeder en tonic toe, zet het zwartlicht aan, en klaar!
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Gin Sul Lima Limão Limes & Lemons
Deze gin verenigt handgeplukte botanicals tot een fruitig-lichte zomerervaring. Geniet met tonic, op ijs of in een cocktail.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)
Bembel Gin
Een must voor alle appelwijn-fans. Ontdek een uitgebalanceerde smaakcompositie van appels en jeneverbes. Probeer het nu!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Knut Hansen Dry Gin
Een echte zeeman-gin naar Noord-Duitse stijl. Bestel nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Rammstein Gin
Naast de Rammstein Rum nu ook een Rammstein Gin. Voor lichte avonden en heerlijke Gin & Tonics.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Konkani Mango Gin
Deze Mango Gin overtuigt door zijn exotische aroma's in combinatie met de typische jeneverbesnoten. Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Rubus Gin
Houdt u van fruitige gin? Grijp dan meteen deze zomerse bessen droom. Het is de moeite waard.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Monkey 47 Schwarzwald Sloe Gin
Een herinterpretatie van de legendarische apen-gin uit het Zwarte Woud. Dit keer met sleedoorn. Mis het niet!
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
GINSTR Stuttgart Dry Gin
Een eerbetoon aan Stuttgart, verfijnd met Cannstatter mineraalwater.
€ 34,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,98/Liter)
Windspiel Premium Dry Gin
Traditionele gin-aroma met fijne mildheid. Probeer nu gin uit de Vulkaneifel.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Adler Berlin Dry Gin
Hierin schuilt lange traditie en expertise. Profiteer hiervan qua smaak en gun uzelf een slok.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Berliner Brandstifter Dry Gin (350ml)
De bloemige, milde Dry Gin uit Berlijn is nu ook verkrijgbaar in het kleinere proefformaat van 350ml. Waar wacht u op?!
€ 21,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 62,83/Liter)
– 15,00%
Sechsundneunziger Gin Hannover 96
Toon uw steun voor Hannover 96 met deze heerlijke gin. Bestel nu en hef het glas!
€ 40,99
€ 34,84
Inhoud: 0.5 Liter (€ 69,68/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin miniatuur
De legendarische Schwarzwald Gin met exclusieve smaak en design is er ook in een proefgrootte. Nu bestellen.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Illusionist Dry Gin (50 ml miniatuur)
Een betoverend magische gin die van kleur verandert bij de combinatie met een tonic. Probeer het nu in het praktische proefformaat!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
The Duke Munich Dry Gin (50ml miniatuur) (biologisch)
Edele Münchense Dry Gin uit puur biologische ingrediënten. Bestel The Duke in de kleine proeffles.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Gin Knopf Orangen-Gin (50ml miniatuur) (biologisch)
De populaire gin in biologische kwaliteit met het fruitige aroma van sinaasappels. Nu bestellen in de praktische proeffles.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Foerster's Heide Gin (miniatuur)
Verzeker uzelf van de miniatuur van deze bijzondere noordduitse gin en proef dennenaroma's uit de Rostocker Heide.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
The Duke Munich Dry Gin proefset (3x50ml Miniaturen) (biologisch)
Urbayerische gin uit het Münchense Umland. Proef de diversiteit van de natuur. Bestel nu!
€ 18,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 126,60/Liter)