Acties
Producten filteren
–
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de populairste single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky's en degenen die dat willen worden - grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
– 8,33%
Whisky-cadeauabonnement - 1 jaar Explorer Club Bronze
Een heel jaar bijzondere whiskymonsters - elke maand persoonlijk uitgekozen en direct bij de ontvanger geleverd.
€ 144,00
€ 132,00
– 8,33%
Whisky-cadeauabonnement - 1 jaar Explorer Club Silver
Een jaar premium genot: whic-oprichter Arne Wesche kiest whisky's voor kenners. Elke maand nieuw, direct bij de ontvanger geleverd.
€ 300,00
€ 275,00
Edradour 10 jaar oud
Wonderbaarlijk sherry-gedreven. Ontdek de ongebruikelijke smakenmix van deze 10-jarige Highlander!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met wonderbaarlijk zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek nu de klassieker opnieuw.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky's ter wereld. Minimaal 10 jaar gerijpt en gekenmerkt door intense rokenoten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s – en voor wie dat wil worden. Grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een aroma spektakel van intense fruit- en specerijnoten. Bestel nu en ontdek de zijdezachte ervaring.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 16,00%
North British 2009/2025 - 15 jaar oud 100 PROOF Edition #2 (Signatory)
De combinatie van sherryvaten en bourbonvaten zorgt voor een prachtig gelaagd aroma-profiel. Ontdek het nu!
€ 48,99
€ 41,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden alleen door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Ervaar nu heerlijke sherryaroma's.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.nl en een van de populairste whisky's ooit. Als je op zoek bent naar een milde, complexe maar toch aangename single malt - grijp dan deze!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier combineren zich zoute aroma's met fijne vanille- en sherry-fruchtnoten. Deze bestseller moet altijd in huis zijn!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 50,01%
Woven Experience N.23 Fluxus
Whiskys uit Duitsland en Schotland verenigd in een krachtige blend. Nu puur, op ijs of in een heerlijke cocktail te genieten.
€ 68,99
€ 34,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt whisky's: overtuig uzelf van de geweldige smaak en grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van de erfenis van de Ardmore distilleerderij met dit zachte en ronde whiskygenot. Grijp snel je kans.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de smaken van de zee in deze harmonieuze whisky-klassieker! Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma's van het 'Whisky-eiland' Islay. Een must voor rokerige liefhebbers, bestel snel!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Eenvoudige bourbon met veel rogge in de mash. Goed te combineren met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
– 15,00%
Ledaig Rioja Cask Finish (Sinclair Series)
De Rioja-finish biedt een heerlijk fruitige zoete aanvulling op de rokerige Ledaig. Ontdek een nieuwe kant van Ledaig!
€ 45,99
€ 39,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Nieuw
Glenlivet Founders Reserve (nieuw)
Zoekt u een milde single malt met citrusvruchten en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Tan Cho Mizunara Cask Finish
Sake-meester Hakutsuru veredelt Single Malt: gerijpt in Hokkaido, volmaakt in zeldzame Mizunara-eik – halfzoet en veelzijdig.
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 318,99
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg in het glas van dappere vrijwilligers. Durf jij het aan!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ervaar de milde Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een ongeëvenaard karakter. Probeer en geniet nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)