Kentucky Whiskey
Producten filteren
–
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Eenvoudige bourbon met veel rogge in de mash. Goed te combineren met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 17,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 25,70/Liter)
Bulleit Bourbon Frontier Whiskey (EAN bis 2025)
Dankzij het bijzonder hoge roggepercentage met kruidig karakter en een onmiskenbaar heldere en zachte afdronk. Koop!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Vier jaar gerijpt in witte eiken vaten: een Straight Rye Whiskey met 54,8% Vol. op vatsterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Evan Williams Kentucky Straight Bourbon Black Label
De op één na best verkochte Kentucky Straight Bourbon in de VS is bijzonder zacht en lang gerijpt. Bestel nu en geniet.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Maker`s Mark 46 (nieuw)
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense botteling. Bestel gelijk een fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Eagle Rare 10 jaar oud lange Flasche
U geniet van complexe vanillenoten dankzij de 10-jarige rijping bij Buffalo Trace. Zorg dat u deze premium bourbon nu bemachtigt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye-whiskey heeft een bijzonder hoog roggenpercentage van 95%. Perfect voor puur genot of heerlijke cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met een hoog roggepercentage en iets meer alcohol. Voeg deze klassieker toe aan je winkelwagentje en geniet.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Shenk's Homestead 2025 Small Batch Kentucky Sour Mash Whiskey Batch #L25E1902
Ervaar Amerikaanse geschiedenis in een glas met de beperkte Shenks Homestead! Zorg dat u nu uw fles bemachtigt!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gebrand in de voor bourbon ongebruikelijke Pot Still methode. Geweldige Kentucky Straight Bourbon voor fijnproevers. Nu aanschaffen.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Zeker een van de populairste bourbons in de wereldwijde bartenderscene en een echte aanrader qua prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Woodford Reserve Barrel Finish Select Double Oaked - Dekanterflasche (USA: Bourbon)
Dubbele rijping voor een uitstekende bourbon. Bestel nu.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Bowsaw Small Batch Kentucky Bourbon
Een amberkleurige Small Batch Bourbon uit Kentucky met een sterk, traditioneel Amerikaans karakter. Grijp uw kans!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
1792 Small Batch Kentucky Straight Bourbon
Eerbetoon aan de geboortegrond van Bourbon: 1792 was het oprichtingsjaar van de staat Kentucky. Een feestelijke Bourbon voor bijzondere gelegenheden.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
– 20,01%
Buffalo Trace Bourbon Whiskey
Kentucky Straight Bourbon Whiskey uit de langstlopende distilleerderij van de VS. Bestel nu de klassieker.
€ 25,99
€ 20,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 19,99
Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey
Een traditioneel gemaakte Rye Whiskey brengt fruitige aroma's en kruidige smaken in uw Nosing glas. Proef uitstekende kwaliteit uit Kentucky.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Evan Williams 2016/2025 Single Barrel #1403
Ontdek met deze Kentucky Straight Bourbon de unieke karakteristiek van één enkel vat na 8 jaar rijping. Niet missen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Willett Kentucky Vintage Bourbon Original Sour Mash
Geweldige drinksterkte en evenwichtige aroma's begeleiden u op een prachtige smaakreis naar Kentucky. Bestel nu!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Johnny Drum Kentucky Straight Bourbon
Krachtige Straight Bourbon uit Kentucky op traditionele wijze - rijk aan aroma's en uitgebalanceerd in smaak. Pak het en ontdek.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
Met bijzondere intensiteit en kruidige smaak verrast de Kentucky Straight Rye Whiskey. Leg hem direct in uw winkelwagentje.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (1,75L)
Het ongebruikelijke flesontwerp verrast ons! De inhoud nog meer! Nu in de grote 1,75 liter fles. Bestel nu.
€ 133,99
Inhoud: 1.75 Liter (€ 76,57/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey
De lange rijping in verse, gebrande eiken vaten geeft deze Straight Bourbon zijn uitstekende smaak. Probeer het!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Old Bardstown
Duik met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp je kans!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Elijah Craig Small Batch 94 Proof (USA)
Small Batch variant van Elijah Craig, gebotteld met sterke 94 Proof - 47 Vol. - een intense ervaring uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)