Kentucky Whiskey
Producten filteren
–
Evan Williams 2016/2024 Single Barrel
Fijne zoetheid, rijpe eik en specerijen verenigen zich in deze elegante Kentucky Bourbon uit het eenzelfass. Bestel nu direct!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof
Overtuigt met heerlijke vanille- en karameltonen, evenals een geweldige prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu en geniet!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Woodford Reserve Barrel Strength Limited Edition 125.1 Straight Rye Whiskey
Ervaar pure intensiteit met de Woodford Reserve Limited Edition 125.1. Bestel deze Rye in cask strength!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Maker`s Mark 46
Ontdek de heerlijke aroma's van Kentucky Straight Bourbon met deze intense botteling. Bestel gelijk een fles!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Michters Straight Rye 10 jaar oud Single Barrel 92,8 Proof
De Michters 10 jaar Straight Rye overtuigt met rijke, warme specerijen en zoete aroma's. Bestel nu!
€ 277,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 397,13/Liter)
1776 Straight Rye Whiskey 92 Proof
1776 is het oudste whiskeymerk in Kentucky, VS. De bijbehorende expertise mag u verwachten van deze Rye Whiskey. Grijp nu uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Heaven Hill Old Style Bourbon Whiskey (liter)
Een klassieke bourbon met zoete honingtonen en florale aroma's.
€ 25,99
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon (liter)
Bestel de populaire bourbon en waar voor uw geld nu in de literfles voor bijzonder veel genotmomenten.
€ 37,99
Pure Kentucky XO Small Batch Straight Bourbon
Extreem drinkbare Kentucky Straight Bourbon met veel eik, specerij en aangename zoetheid. Leg meteen een fles in uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Four Roses Limited Edition Small Batch 2025 Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ervaar het unieke meesterwerk: Fruitig, kruidig, onmiskenbaar! Zorg dat u uw fles van de 2025 Limited Edition bemachtigt!
€ 224,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 321,41/Liter)
Elijah Craig 12 jaar oud Barrel Proof
Onvervalst genot - rechtstreeks uit het vat. Verwen uzelf met deze heerlijke Kentucky Straight Bourbon!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Angel's Envy Finished in Portwine Barrels
Hemelse combinatie van rijke vanillenoten en kleverig zoete portwijninvloeden. Gewoon genieten!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Basil Hayden Kentucky Straight Bourbon
Met zijn ongebruikelijk hoge roggepercentage overtuigt hij ook menig beginner in bourbon. Bestel gelijk een fles.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Buffalo Trace Kentucky Straight Bourbon (liter)
Een klassieke, zoet-kruidige Straight Bourbon van de vermaarde Buffalo Trace Distillery. Nu verkrijgbaar in een royale literfles!
€ 34,99
Pikesville Straight Rye Whiskey
Sterke Straight Rye Whiskey uit Kentucky, die u niet mag missen. Bestel direct.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Michter's Limited Release 1753 Bourbon Toasted Barrel Finish
Uitgesproken karameltonen, die variëren van zoet tot zout. Licht aardse nootachtige tonen en rookzout zetten interessante accenten.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Jim Beam Black Label 7 jaar oud
Een heerlijke allrounder, waarvan de zoete aroma's u puur of in een longdrink kunt genieten. Bestel nu!
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Wild Turkey Rye (liter)
Een uitstekende rye whisky, bedoeld voor liefhebbers van kruidige, intense aroma's.
€ 42,99
Woodford Reserve Kentucky Straight Wheat Whiskey Distillers Select
Bij ons zeldzaam: Een aromatische en fruitige Straight Wheat Whiskey van Woodford Reserve. Bestel direct!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Laat u overtuigen door de mooie aroma's van deze 10-jarige Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Wild Turkey Rare Breed
Zeldzame tabaksnoten, delicate bloemen en mooi gebalanceerde fruitaroma's bepalen het bouquet. Zeldzaam mooi.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aroma-profiel: vanille, karamel en intense eik. Probeer het nu!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Wild Turkey 101 Proof Bourbon Whiskey (liter)
De wilde melange van vanille, kandijsuiker en leer betovert bourbon-fans over de hele wereld. Probeer het uit.
€ 38,99
Old Forester Straight Bourbon
Een traditionele bourbon whisky met een hoog roggepercentage en een goede prijs-kwaliteitverhouding.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)