Kentucky Whiskey
Producten filteren
–
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar in het eiken vat met een optimale balans van zoete maïs en kruidige rogge. Bestel nu genot thuis.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Michters Small Batch Kentucky Straight Bourbon 91.4 proof
Mooie pruimen tonen combineren met typische bourbon vanille tonen. De productie in kleine batches staat veel controle en intense aroma's toe. Zeer mooi.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Old Grand Dad Bonded 100 Proof (liter)
Deze bourbon omarmt uw gehemelte met vanille-, karamel- en kruidige tonen en is een waar genot. Bestel nu!
€ 44,99
Evan Williams Bottled in Bond 100 Proof
Het product van een seizoen, een distilleerderij en een distilleerder: Strikte eisen voor de Bottled in Bond Whiskey. Grijp nu uw kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof Port Wine Casks Finish
Met bijzonder fruitige aroma's uit de nabehandeling in geselecteerde portvaten. Verwen uzelf met deze genot.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Rebel 100 Kentucky Straight Bourbon
Geniet van de krachtige Straight Bourbon met zoete aroma's en intense smaak dankzij de verhoogde alcoholsterkte. Grijp uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Makers Mark Cask Strength 54,75% Vol.
Geniet van de populaire Kentucky Straight Bourbon met al zijn aroma's in onverdünkte cask strength. Absoluut proberen!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Shenks Homestead Kentucky Sour Mash Whiskey 2024 Release
Het hoge roggepercentage levert intense aroma's van gedroogd fruit en krachtige specerijen. Leg het gelijk in uw winkelwagentje.
€ 163,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 234,27/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey
Het ongebruikelijke flesontwerp verrast ons! De inhoud nog veel meer. Leg het gelijk in uw winkelwagentje en geniet binnenkort.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Bookers Bourbon 7 jaar oud Batch No. 2026-01E
Na ruim 7 jaar rijping brengt deze prachtige Kentucky Straight Bourbon een intens karakter in uw glas. Nu te proeven op vatsterkte.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Yellowstone 6 jaar oud Family Recipe 150th Anniversary
Deze Kentucky Straight Bourbon rijpt 6 jaar in eiken vaten en overtuigt met zijn krachtige smaak. Grijp nu je kans!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Michter's Sour Mash Toasted Barrel Finish
Verkoolde vaten van Amerikaanse witte eik geven deze Sour Mash whisky heerlijke roostaroma’s. Proef nu.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Basil Hayden Red Wine Cask Finish
De populaire Kentucky Straight Bourbon met fruitige naveroudering in verfijnde rode wijnvaten. Ontdek de milde smaak.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Michter's US*1 Barrel Strength Kentucky Straight Rye Whiskey Single Barrel #0258079
Ervaar unieke genot in de beperkte Michters Rye, ongekoeld en handgeplukt! Bestel nu uw exclusieve druppel.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Michter's Bomberger's Declaration Small Batch Kentucky Straight Bourbon 2025 Batch #L25E1905
Geniet van deze krachtige Kentucky Bourbon met zeldzame charme. Zorg dat u nu uw fles bemachtigt en vier de geschiedenis van whisky!
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk gebrande vaten zorgt voor de romige en zachte smaak. Bestel en geniet zachtjes.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Larceny Kentucky Straight Bourbon
Hier krijgt u de sleutel tot geweldige aroma's! Bestel gewoon een fles, open deze en geniet.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Maker's Mark Whisky set met Tumbler
Ontdek handgeproduceerde Bourbon uit Kentucky met een rijke aromatische diversiteit! Bestel uw Makers Mark set nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Yellowstone 108 Proof Single Malt
Een uitzonderlijke single malt met krachtige drinksterkte uit het land van de bourbon - Kentucky/VS. Bestel nu en geniet.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Elijah Craig Toasted Barrel
De naveroudering in getoaste eiken vaten brengt heerlijke geroosterde aroma's en specerijen in uw glas. Geniet nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Sweden Rock Spirits Kentucky Bourbon Whiskey
Met Hard Rock in de ziel smaakt de Kentucky Bourbon Whiskey nog beter. Bestel nu en geniet.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Bakers 7 jaar oud Single Barrel 107 Proof
Deze sterke whisky met aangename zoetheid is verrassend veelzijdig. Geniet puur of mix eersteklas cocktails.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Noah's Mill Small Batch
Evenwichtige aroma's, heerlijke intensiteit en een prachtige kruidigheid krijgt u met deze geweldige bourbon. Bestel nu!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Old Grand Dad 80 Proof (liter)
Duik in de wereld van bourbon met deze Amerikaanse klassieker, een High-Rye Bourbon met zoet-kruidige aroma's. Bestel nu.
€ 35,99