Kentucky Whiskey
Producten filteren
–
Wild Turkey Longbranch Kentucky Straight Bourbon (liter)
Acteur Matthew McConaughey creëerde deze zoet-fruitige en fijn-kruidige bourbon met Wild Turkey. Bestel nu!
€ 51,99
Michters Straight Rye Single Barrel
Een kruidige Kentucky Straight Rye uit een enkel vat. Geniet puur of als cocktail. Shop nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Jim Beam Double Oak - Twice Barreled
Een intense en complexe bourbon, die zich kenmerkt door een bijzondere balans. Bestel nu!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Michters Unblended American Whiskey
Goudgele unblended American whiskey van Michters. Deze nootachtige, zoete whiskey uit Kentucky belooft het hoogste genot!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Maker's Mark 2025 - 11 jaar oud Cellar Aged
Exclusieve 2025-editie overtuigt door unieke, 11-jarige kelderrijping. Mis het niet. Zorg voor uw fles!
€ 198,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 284,27/Liter)
Maker's Mark 101 Special Proof (liter)
Geniet van de rijke erfenis van Makers Mark in 101 Proof! Koop en deel het nu voor uw speciale gelegenheden.
€ 57,99
Jim Beam Kentucky Straight Rye Whiskey Pre-Prohibition Style
Jim Beam staat voor redelijke prijzen en solide kwaliteit. Deze Rye Whiskey vormt daarop geen uitzondering. Probeer het uit!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Four Roses
Extra zachte bourbon uit Kentucky. Neem hem nu mee en geniet!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Wild Turkey 101 Proof Bourbon Whiskey - sample (Tasting Circle)
De wilde melange van vanille, kandijsuiker en leer betovert bourbonliefhebbers over de hele wereld. Probeer het uit.
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Maker's Mark Bourbon - sample (Tasting Circle)
Een van de populairste bourbons in de bartender-scene. Een echte prijs-kwaliteit tip. Bestel nu!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (miniatuur)
Het ongebruikelijke flesontwerp is er ook in de miniatuur. Probeer nu Willett Pot Still Reserve. Zorg nu dat u het heeft.
€ 13,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 279,80/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey - sample (Tasting Circle)
Fruitig, zoet en complex! Laat u zelf overtuigen door de mooie aroma's van deze 10-jarige Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey - sample (Tasting Circle)
De lange rijping in verse, gebrande eiken vaten geeft deze Straight Bourbon zijn uitstekende smaak. Probeer het!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Chicken Cock Small Batch Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Geniet van een volle butterscotch-aroma met deze ongefilterde bourbon. Bestel nu Batch 28.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Chicken Cock Kentucky Straight Rye Whiskey
Ervaar de uitgebalanceerde Kentucky Rye met 95% rogge, krachtige specerij en romige vanille. Zo moet een Rye smaken.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Legent Bourbon
Een uitzonderlijke bourbon, met een wijn- en sherry-finish! Gecreëerd door de Master Blenders Fred Noe & Shinji Fukuyo.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Bulleit Bourbon Frontier Whiskey
Rijk en complex! Laat u zelf overtuigen door de mooie rook- en vanillearoma's. Bestel nu en geniet.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Maker's Mark 46 (USA: Bourbon)
Premium Bourbon, die uitblinkt door een kruidige kaneelsmaak.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof Kentucky Straight Bourbon
Pure Kentucky Straight Bourbon Whiskey met 99 Proof, dus iets verhoogde alcoholsterkte. Bestel direct een fles.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Blade and Bow Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Gerijpt in nieuw gebrande vaten en volgens het Solera-systeem. Alleen echt met de sleutel. Bestel nu heerlijke bourbon.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Colonel E.H. Taylor Small Batch
Intense Kentucky Straight Bourbon met weelderige zoetheid en volle smaak. Ontdek nu de Small Batch botteling.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Wild Turkey Rare Breed Barrel Proof (liter)
Geniet van de intense samenstelling van tot 12 jaar oude bourbon nu in de grote literfles. Bestel direct.
€ 69,99
Basil Hayden Toast
Stap in de wereld van bourbon met de heerlijke Basil Hayden Toast. Zorg direct voor een fles!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Colonel E.H. Taylor Straight Rye 100 Proof
Deze Straight Rye doet met zijn uniek kruidige smaak denken aan lang vervlogen dagen. Bestel de klassieker.
€ 177,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 254,27/Liter)