Nederlandse Whisky
Ontdek Whisky uit Nederland, die zich kenmerkt door de zorgvuldige bewaring van traditionele productiemethoden naar Schots voorbeeld. Probeer met Millstone, de oudste distilleerderij van Nederland, een meesterwerk dat het erfgoed en de diepgang van de Nederlandse whiskykunst belichaamt.
Producten filteren
–
Millstone 12 jaar oud Sherry Cask (200ml)
Wonderbaar zoet en heerlijk fruitig komt de Nederlandse Single Malt in uw glas. Ontdek het nu!
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Frysk Hynder 2016/2023 - 7 jaar oud Port Cask
Wonderbaarlijk fruitige aroma's uit de rijping in het portvat. Ontdek nu de heerlijke Single Malt uit Nederland.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Frysk Hynder Single Malt Red Wine Cask
Ontdek de single malt van onze buren! Grijp snel je kans en bestel.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Millstone 2016/2022 - 100 Rye Whisky
De uitzonderlijk goede rye whisky in krachtige drinksterkte komt uit Nederland! Nu inslaan en genieten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Millstone Oloroso Sherry Cask - sample (Tasting Circle)
De whisky uit Nederland rijpt 5 jaar in Oloroso sherryvaten en overtuigt met een fruitige smaak. Nu kopen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Millstone American Oak Cask - sample (Tasting Circle)
Ervaar de prachtige invloed van Amerikaanse eik met deze Nederlandse Single Malt. Probeer het snel!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
Ervaar rokerige intensiteit en zoete fruitigheid in deze gelimiteerde Amarone Cask Whisky! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)