Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Highland Park 14 jaar oud Loyalty of the Wolf - sample (Tasting Circle)
Zoet en complex - zo presenteert deze 14-jarige Single Malt van Highland Park zich. Ook zonder Vikingbloed nu bestelbaar.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kilchoman PX Sherry Cask Matured - sample (Tasting Circle)
Ontdek de rokerige aroma's van Islay met deze sherryvatgerijpte lekkernij. Zorg snel voor een fles!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Stauning Kaos (50ml miniatuur)
Ervaar de heerlijke chaos in de whisky van Stauning. Hartig, kruidig en chocoladeachtig. Bestel nu en proef.
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Teerenpeli Palo (50ml miniatuur)
In perfecte drinksterkte wacht u een heerlijke symbiose van fruitaroma's en zachte rook. Zorg dat u deze miniatuur bemachtigt.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Kilchoman Sanaig (5 cl miniatuur)
De fruitige broer van Machir Bay overtuigt met een rokerig-fruitige smaak. Bestel nu in de kleine proeffles.
€ 15,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 319,80/Liter)
Starward Peated Lagavulin Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De nabehandeling in het Lagavulin whiskyvat geeft deze fruitige Australiër een rokerige dimensie. Koop nu en ontdek!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Bowmore 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Met zachte rook en een prachtige balans van bourbon- en oloroso sherryvaten. Ontdek heerlijke genot met deze proef.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Kilchoman Machir Bay Cask Strength 2025 Edition - sample (Tasting Circle)
Ervaar de klassieker van Kilchoman nu eens in onverdunde cask strength. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Torabhaig Taigh - sample (Tasting Circle)
Ervaar de subtiele elegantie uit bourbon- en Madeiravaten in combinatie met edele rook! Bestel vandaag nog.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Arran 15 jaar oud Peated Sherry Butts Rare Batch - sample (Tasting Circle)
Rijpe complexiteit, sappige sherryvruchten en alomtegenwoordige rook. Zorg dat je een fles van deze prachtige botteling bemachtigt!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Kilchoman Port Cask Matured 2024 Edition - sample (Tasting Circle)
Laat u verleiden door de prachtige combinatie van fruit en rook. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Port Askaig 17 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek de aroma's van Islay met deze elegante en karaktervolle Port Askaig. Beveilig nu het genot van de 17-jarige!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Stauning Smoke Tawny Port Cask - sample (Tasting Circle)
De harmonie van krachtige rook en zoete portwijnvruchten komt prachtig tot zijn recht bij stevige 50,3% Vol. Koop nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Lagg Corriecravie Edition - sample (Tasting Circle)
Natuurlijk kleurenspel en krachtige drinksterkte getuigen van de heerlijke intensiteit van de eilandwhisky. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Isle of Raasay Marsala Cask Limited Release - sample (Tasting Circle)
Ervaar de zoete en zacht rokerige eiland-whisky van Raasay uit fruitige Marsala-likörvaten. Mis het niet!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition - sample (Tasting Circle)
100% van lokale gerst en met de rokerig-zoete smaak uit 9 jaar rijping in bourbonvaten. Grijp nu je kans.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Ardmore 2011 - 14 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #62 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar intense fruit- en turftonen van de Ardmore 2011 met 14 jaar rijping in sherry butts! Bestel nu.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Armorik Yeun Elez Jobic Peated - sample (Tasting Circle)
In de prachtige fles sluimeren mystieke rokerige aroma's uit de Franse Bretagne. Bestel nu en ontdek!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Tomatin Cù Bòcan Colombian Oak Creation #5 - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke whiskycreatie met zachte rook en zoete kruiden rust in de mooie fles. Grijp snel je kans!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Lochlea Smoke Without Fire - sample (Tasting Circle)
Ontdek de opvolger van de populaire Ploughing Edition, zorgvuldig gerijpt in rode wijn- en rokerige bourbonvaten.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish - sample (Tasting Circle)
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze heerlijke botteling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Nieuw
Bowmore 2003/2025 - 22 jaar oud Callejo Wine Cask #2 The Awakening Series Mission Gold (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Ervaar met deze Single Cask lang gerijpte genieting met Spaans temperament. Zorg nu voor één van de 302 flessen!
€ 25,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 866,33/Liter)
Laphroaig 34 jaar oud The Ian Hunter Story No. 5
Duik met de 34 jaar oude single malt in de geschiedenis van de wereldberoemde distilleerderij op Islay. Grijp nu uw kans.
€ 1.445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.065,70/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2013/2023 - 9 jaar oud 1st fill Pinot Noir Butt #9 (whic The War of the Peat XIII of XIII)
Verzeker uzelf van krachtige rode wijnnotities en zachte rook met de laatste uitgave van de succesvolle serie The War of the Peat. Grijp uw kans!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)