Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Old Ballantruan 15 jaar oud
Een prachtig sterk getorfd malt met 50% alcoholgehalte, een interessante variant voor alle fans van intense turfrook.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
– 33,01%
Woven Experience N.12 Echoes
Zachte rook vermengt zich met sappige appels en belandt in een wonderbaarlijke harmonie in uw glas. Bestel nu uw fles!
€ 53,99
€ 36,17
Inhoud: 0.5 Liter (€ 72,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
Kavalan Masters Select Reserve #2 (liter)
Ervaar de verfijnde smaak van Taiwan met een lichte rokerigheid en bessenachtige diepte! Geniet van deze unieke whisky.
€ 84,99
St. Kilian 2020-2021/2025 Signature Edition Fifteen
De vijftiende editie van de Signature Edition van St. Kilian komt uit zorgvuldig geselecteerde Amarone rode wijnvaten. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334 - sample (Tasting Circle)
De cuvée van acht Bourgogne vaten indrukwekkend met spectaculaire kleur en fluweelachtige smaak. Verwen uzelf met deze luxe.
€ 14,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 499,67/Liter)
West Cork Glengarriff Series Bog Oak Charred Cask (Irland)
Hier zijn de vaten met het hout van oude moereiken uitgebrand. Een uitzonderlijk proces. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Cask Orkney 15 jaar oud (A.D. Rattray)
Met perfecte drinksterkte komen subtiele rook, fijne specerijen en sappig fruit in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Talisker The Wild Explorador Port Cask Finish Special Release 2023 (200 ml)
Maritieme whisky met fruitige naveroudering in Ruby-, White- en Tawny Portvaten. Probeer het nu in de kleine fles.
€ 52,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 264,95/Liter)
– 33,00%
Woven Experience N.20 Friends in the North
Sterk rokerige mix van Scandinavische whisky's en Schotse single grain. Ontdek de smaak uit het hoge noorden.
€ 84,99
€ 56,94
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 78,99
Ardbeg 25 jaar oud
Prachtige Islay-rook omarmt complexe aroma's van 25 lange jaren rijping. Zorg nu voor een fles van de Ardbeg.
€ 1.319,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.885,70/Liter)
Bowmore 11 jaar oud The Original Islay Sherry & Bourbon Casks Exclusive Series
Ervaar zelf de rokerige complexiteit en zoete diepte van Bowmore! Ontdek de 11-jarige nu en duik in het karakter van Islay.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Port Charlotte 2013 - 10 jaar oud SYC:01 Cask Exploration Series
De lange naveroudering in Syrah-rode wijnvaten harmoniseert met de krachtige torfrauch van de whisky. Ervaar pure elegantie.
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
Lagavulin 12 jaar oud The Ink Of Legends Tequila Cask Finish Special Release 2023 (200 ml)
Indrukwekkende speciale uitgave met exotische naveroudering in Don Julio Tequilafusten. Probeer het nu in de kleine fles.
€ 62,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 314,95/Liter)
– 35,00%
Belgrove 4 jaar oud Batch 1 (That Boutique-Y Rye Company)
Een heerlijke rye whisky in perfecte drinksterkte en met een prachtig flesontwerp. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje!
€ 154,99
€ 100,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 201,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
Highland Park 40 jaar oud Spring 2019 Release met houten kist
Pure extravagantie - Grandioze whisky met trotse 40 jaar rijping. Bestel nu als cadeau of voor uw eigen collectie!
€ 5.543,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.919,99/Liter)
Talisker x Parley Wilder Seas - sample (Tasting Circle)
De Limited Edition heeft een uitzonderlijke rijping in edele Cognac-vaten. Grijp nu uw kans en ontdek iets nieuws.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Caperdonich 18 jaar oud Peated
Deze heerlijke single malt is een echte zeldzaamheid, want hij komt uit een gesloten distilleerderij! Zorg snel voor een fles!
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Coillmor 9 jaar oud Port Cask
Deze edele Coillmor is gedistilleerd volgens een speciaal ruwe en fijne distillatiemethode. Beveilig nu een gelimiteerde fles!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
– 25,00%
Elsburn 3 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Onafhankelijk gebottelde Duitse Single Malt met heerlijke aroma's uit het wijnvat. Zorg snel voor een van de gelimiteerde flessen!
€ 112,99
€ 84,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Bowmore 29 jaar oud Timeless Series
De exclusieve botteling is streng gelimiteerd en rijpte in zorgvuldig geselecteerde bourbon- en sherryvaten. Bestel en geniet van luxe.
€ 2.208,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.155,70/Liter)
anCnoc Sherry Cask Finish Peated Edition
Heerlijke kampvuurrook ontmoet zoete vruchten en komt prachtig mild in uw glas. Koop nu en ontdek de rokerige smaak!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Hakushu Peated Malt 18 jaar oud
Indrukwekkende rook en volle aroma's komen in uw glas. Ontdek deze exclusieve smaakervaring.
€ 1.500,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.144,27/Liter)
Ardbeg 19 jaar oud Traigh Bhan - Batch 5
Batch 5 van de 19-jarige premium druppel van de Islay-distilleerderij Ardbeg scoort met rokerig-fruitige aroma's. Probeer hem uit!
€ 286,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 409,99/Liter)
Peats Beast
Een ongecompliceerde rokerige Mystery Malt voor liefhebbers van geturfde whisky's. Neem mee en geniet.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)