Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Amrut Peated (Indien)
Gerookte single malt uit Indië - hoog aromatisch en rokerig. Niet alleen geschikt voor Islay- en Indië-fans. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmoan
De Inchmoan 12 jaar is de rokerige weergave van de unieke stijl van Loch Lomond. Hier moet je zeker van profiteren.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Ardmore 12 jaar oud Port Wood Finish
Rook van turf ontmoet portvat. Een heerlijke combinatie! Ontdek de complexe aroma's van deze Ardmore. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Benriach 21 jaar oud The Twenty One
Zoete Speyside-rook mengt zich met de bijzondere aroma's van de geweldige vatcombinatie. Bestel nu elegante genot.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Bowmore 22 jaar oud Aston Martin Masters Selection
Krachtige elegantie in de edele Aston Martin botteling. Ontdek nu deze Bowmore!
€ 532,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 761,41/Liter)
Finlaggan Red Wine Cask Matured
Rode wijn ontmoet turfrook. Wie kan deze geur van gerookt spek en pruimenjam weerstaan? Bestel nu en geniet!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Benriach 30 jaar oud The Thirty
Rijpe aroma's, een complexe smaak en zoete rook wachten op u bij deze 30 jaar gerijpte single malt. Koop nu!
€ 714,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.021,41/Liter)
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook en zoet-fruitige bourbonvataroma's vormen een prachtige harmonie. Koop nu deze heerlijke whisky in een mooie tube!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Glen Scotia 18 jaar oud
Overtuigt met goede kwaliteit: 18 jaar Glen Scotia met Oloroso sherry finish. Gewoon proberen en genieten.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Caol Ila 2014/2023 - 8 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Krachtige Islay-rook ontmoet zoete vruchten uit de Tokaji wijnafwerking. Bestel nu en geniet!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
anCnoc Sherry Cask Finish Peated Edition - sample (Tasting Circle)
Heet kampvuurrook ontmoet zoete vruchten en komt prachtig mild in uw glas. Koop nu en ontdek de rokerige genot!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Arran 10 jaar oud Machrie Moor Peated Malt - sample (Tasting Circle)
Ervaar rokerige whisky op zijn best met deze sterk getorfde eilandwhisky. Breng deze ervaring naar huis!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Ardbeg 2000/2023 - 23 jaar oud Vintage_Y2K Sherry Cask
Heerlijke Ardbeg in stijlvol Y2K-design. Bestel nu en beleef een aroma-reis naar het jaar 2000.
€ 714,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.021,41/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 10 jaar oud PX Sherry und Amarone Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Krachtige Islay-rook ontmoet veelzijdige fruittonen uit Sherry en Amarone vaten. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Kilchoman Sauternes Cask Matured 2024 Edition - sample (Tasting Circle)
Heerlijke Islay-rook ontmoet sappig fruit uit de volle rijping in een zoete wijnvat. Verwen uzelf met deze beperkte traktatie!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaans eiken en verrast met een intensieve smaak. Bestel nu.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Kornog Peated Single Malt - sample (Tasting Circle)
Heerlijke rook speelt met heldere fruitige bourbonvattonen in deze spannende single malt uit Frankrijk. Ontdek het nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Bowmore 12 jaar oud Sherry Oak Cask - sample (Tasting Circle)
Met prachtige sherrynoten uit de 12-jarige rijping in handgeplukte vaten. Direct uitproberen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 25,00%
Amrut 2019 10 jaar oud Greedy Angels Peated Rum Finish
De misschien oudste Single Malt uit India. Wees snel en geniet van een van de gelimiteerde flessen van de eerste batch.
€ 867,99
€ 650,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 929,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 730,99
Tomatin Cù Bòcan 15 jaar oud Oloroso Sherry Cask 2023 Edition - sample (Tasting Circle)
Zijn diepdonkere kleur dankt de licht rokerige Tomatin aan de lange 15 jaar sherryvatrijping. Bestel nu!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na maar liefst 25 jaar in het vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich distilleerderij met rijpe aroma's. Nu kopen!
€ 673,99
€ 505,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 722,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 472,99
– 25,00%
Isle of Raasay 5 jaar oud Single Peated Red Wine Cask No. 18/721
Een heerlijke harmonie van maritieme rook en delicate rode wijn komt met krachtige 59,9 % Vol. in uw glas. Zorg dat u het snel in huis haalt!
€ 84,99
€ 63,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One - sample (Tasting Circle)
Zoete specerij en geroosterde noten uit het Chinquapin vat harmoniseren prachtig met de heerlijke turfrook. Ontdek het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Turntable Blending House Smokin' Riff - sample (Tasting Circle)
Intens aromatisch spel bij het kampvuur. Krachtige turfrook en gekonfijte vruchten in een meesterlijke blend. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)