Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Säntis Malt 7 jaar oud Cognac Cask Smoke & Peat Exploration
Ervaar intense rook gecombineerd met een edele Cognac-vatafwerking. Bestel nu deze gelimiteerde Zwitserse batch.
€ 76,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 153,98/Liter)
St. Kilian 2021/2025 - 4 jaar oud Peated Ex Champagner Vin Clair Cask #6942
Intensieve smaakervaring uit champagnevat met 80 PPM rook! Ontdek nu de bijzondere St. Kilian!
€ 73,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 147,98/Liter)
Singold 5 jaar oud Tawny Port Finish Batch #2 (Malts of Germany)
Beperkte oplage van 818 flessen! Duitse ambacht en Tawny Port-finish. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Armorik Yeun Elez Jobic Peated
In de prachtige fles schuilen mystieke rookaroma's uit de Franse Bretagne. Bestel nu en ontdek!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Tomatin Cù Bòcan 15 jaar oud Oloroso Sherry Cask 2023 Edition
Zijn diepdonkere kleur dankt de licht rokerige Tomatin aan de lange 15 jaar sherryvatrijping. Bestel nu!
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Togouchi Peated
Een verleidelijke harmonie van krachtige rook en zoete bourbontonen stijgt uit uw glas. Bestel snel en geniet!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Paul John 6 jaar oud Batch 6 (That Boutique-y Whisky Company)
Spannende en intense aroma's uit de tropische rijping in India. Zorg dat u een van de geweldige flessen bemachtigt en proef!
€ 112,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 225,98/Liter)
Johnnie Walker Green Label 15 jaar oud
Als u van rokerige whisky's houdt, of deze wilt uitproberen - grijp dan deze kans en voeg de Green Label toe aan uw winkelwagentje!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ledaig 2005/2022 - 15 jaar oud Single Refill Butt No. 90037 Artist #12 by LMDW
Een rijpe botteling uit het huis Ledaig in een fles die een echt kunstwerk is. Verwen uzelf met deze zeldzaamheid!
€ 465,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 665,70/Liter)
Bowmore 19 jaar oud The Original Pinot Noir Cask Finish Travel Exclusive Series
Ontdek de unieke Bowmore 19 jaar met fruitige tonen. Zorg dat u deze exquise aroma's nu bemachtigt!
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
Sweet Smoky Dreams are made of this 1997 - 25 jaar oud Refill Bourbon Hogshead No. 66.248 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een rokerig-zoete droom uit een kwart eeuw in het bourbonvat. Verwen uzelf met deze heerlijke traktatie!
€ 525,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 751,41/Liter)
Octomore 16.3 - 5 jaar oud - The Impossible Equation - Bourbon Casks - Release 2025
Unieke smaakervaring. Extreem rokerig met 189,5 PPM. Beperkte editie. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 225,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 322,84/Liter)
Arran 15 jaar oud Peated Sherry Butts Rare Batch
Rijpe complexiteit, sappige sherryvruchten en alomtegenwoordige rook. Zorg voor een fles van deze prachtige botteling!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Langatun 2019/2025 - 6 jaar oud Peated Rioja Cask #468 (500 ml)
Ervaar de samensmelting van turfrook en Rioja-vatrijping van deze Zwitserse single cask botteling. Bestel nu.
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)
Machrie Moor Peated Lochranza Malt Cask Strength
Ontdek nu een van de laatste rokerige uitgaven uit de Arran/Lochranza distilleerderij. Grijp snel je kans en geniet van de flessensterkte.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
– 16,00%
Ballechin 18 jaar oud Cask Strength Edition Batch No. 2
Volwassen en met intense vatsterkte komen krachtige rook, sherryvruchten en bourbonsuiker in uw glas. Geniet er direct van!
€ 160,99
€ 135,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 193,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 130,99
Kavalan Solist Peated Whisky Itinéraires Collection
Deze sterk rokerige eenmalige vatafvulling verrast met indrukwekkende intensiteit en fruitige smaak. Grijp snel je kans!
€ 171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 245,70/Liter)
Bowmore 1972/2018 - 45 jaar oud 30th Anniversary Luxus-Set met 2 glazen (Signatory)
Unieke premium editie ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van Signatory. Verzeker uzelf van deze luxueuze whisky met 2 glazen in het set.
€ 5.543,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.919,99/Liter)
Amrut Fusion Indian Single Malt
Getorfd Schots en ongeëvenaard Indiaas gerstemout zorgen voor een onmiskenbare smaak. Dit moet je proeven!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
anCnoc Peatheart Batch 3
Volg de krachtige rookwolken op een prachtige aroma-reis naar de Schotse Highlands. Zorg snel voor een fles!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Port Charlotte Heavily Peated SC 01 - 2012/2021
Krachtige torfrauch ontmoet prachtige aroma's van sherry, bourbon en ex-sauternes vaten. Verwen uzelf met deze complexe ervaring!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Benriach 1994/2025 - 31 jaar oud Shades of Smoke Edition #1
Ontdek de perfecte harmonie van rook en fruit in de 31-jarige Benriach Whisky – proef nu en laat u verwennen!
€ 836,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.195,70/Liter)
Kilchoman Sanaig (200ml)
Het hoge aandeel sherryvaten geeft de rokerige Scotch zijn fruitige toets. Probeer het nu in de kleine fles.
€ 30,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 154,95/Liter)
Hyde No. 11 Peated Bourbon Whiskey Cask Irish Single Malt
De rijping in het rokerige whiskeyvat geeft deze zachte single malt zijn unieke toets. Koop nu en ontdek!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)