Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Peatside 2011 - 10 jaar oud Port & Madeira Finish Batch 6 The Vatting (Murray McDavid)
Prachtige rook en de invloed van bourbon-, port- en madeira-vaten domineren deze luxe blend. Bestel snel!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Millstone Peated American Oak Cask
Een ambachtelijk meesterwerk uit Nederland. Ontdek nu zelf deze fruitige-rokerige smaakexplosie.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
GlenDronach Ode to the Embers
Een heerlijke aroma-compositie van prachtig rook en sappige sherryvruchten. Verzeker jezelf van deze genot!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Teerenpeli Palo
In perfecte drinksterkte verwelkomt u een heerlijke symbiose van fruitaroma's en zachte rook. Zorg dat u deze editie bemachtigt.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Ardnahoe Infinite Loch
Met aangename intensiteit, zachte textuur en intense turfrook - zo verrast de Islay whisky. Bestel en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Kilchoman Machir Bay 2025 Edition Cask Strength
Ervaar de volle intensiteit van de Kilchoman Machir Bay Cask Strength met 58,1% Vol. Natuurlijk, onvervalst, puur! Probeer het nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Amahagan Edition Peated
Met aangename rook en een iets verhoogde drinksterkte weet de Blended Malt uit Japan te bekoren. Bestel nu en geniet.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
St. Magdalene 1982/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Na een ongelooflijk lange rijpingstijd kwam het enkele vat uit de gesloten distilleerderij in de edele fles. Bestel nu!
€ 3.550,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.072,84/Liter)
Annandale 2016/2023 - 7 jaar oud Man O' Sword Founders' Selection Oloroso Sherry Butt #520
Geniet van kruidig-zoete luxe! Beperkte oplage: Man O Sword. Exclusieve genot wacht op u. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Bowmore 12 jaar oud Sherry Oak Cask
Met prachtige sherrynoten uit de 12-jarige rijping in handgeplukte vaten. Leg gelijk een fles in uw winkelwagentje.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bowmore 15 jaar oud
Met zachte rook en een prachtige balans uit bourbon- en Oloroso sherryvaten. Geniet van vele mooie momenten.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Hercynian The Alrik PX Quarter Cask
Krachtige rook, delicate sherryvruchten en cask strength van 55,1% Vol. Ontdek nu whisky genot uit Duitsland!
€ 134,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 269,98/Liter)
Bladnoch 2024 Alinta Reserve PX Sherry Cask Peated Collection
Beperkte Bladnoch met turfrook & PX-sherryveroudering – intens, rokerig, zoet & slechts 2.000 flessen wereldwijd. Bestel nu snel!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 02 Oshi-Dashi Sumo Series Bourbon Barrel #5458
Ervaar intense rook en vanille uit zeldzaam vat. Zorg dat u vandaag een van de slechts 181 flessen bemachtigt!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Torabhaig Oloroso Pedro Ximenez Ex Bourbon Casks Cnoc Na Moine The Legacy Series Chapter No.3
Torabhaig overtuigt door rijping in diverse, unieke vaten. Verzeker uzelf nu van deze krachtige eilandwhisky.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Scarabus Limited Edition Bordeaux Cask Bordeaux Wine Cask Batch Strength (Hunter Laing)
Ervaar de krachtige Scarabus Limited Edition Bordeaux Cask. Zorg nu voor uw unieke whisky!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Cask Islay 10 jaar oud Sherry Cask (A.D. Rattray)
Ervaar intense Islay-rook en sherry-zoetheid in krachtige vatssterkte. Ontdek deze 10-jarige malt nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Bivrost Yggdrasil
Ervaar unieke aroma's, gerijpt in de Arctis! Bestel nu deze gelimiteerde whisky-rariteit uit Noorwegen.
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Scarabus Bordeaux Cask Edition Bordeaux Cask (Hunter Laing)
Ontdek het krachtige Islay-karakter in de Scarabus Bordeaux Cask! Probeer nu deze gelimiteerde editie!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Amrut 2015/2023 - 8 jaar oud Peated Port Pipe No. 4677 New Vibrations
De intense whisky met de heerlijke rokerige aroma's brengt u whiskygenot uit India in uw glas. Ontdek het nu!
€ 257,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 368,56/Liter)
Kilchoman 11 jaar oud Rockside Ex-Bourbon & Ex-Sherry Casks
Ontdek fruit en rook met Islays enige Single Farm Malt. Bestel deze 11-jarige whisky nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
St. Kilian 2019/2025 - 5 jaar oud Ultra Heavily Peated 135 PPM Ex Sherry Oloroso Butt Single Cask #4050
Geniet van intense rookmomenten met St. Kilians sterk getorfd single malt uit het Ex Sherry Butt! Probeer het nu.
€ 94,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 189,98/Liter)
Scarabus Islay Single Malt Sherry Batch Strength Edition (Hunter Laing)
Ervaar de bijzondere botteling met rijke sherrynoten en een krachtige drinksterkte. Grijp snel en geniet.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Sonoma California Smoked Bourbon
Gerookt gerstemout van kersenhout geeft de bourbon zijn bijzondere smaak. Ontdek whisky uit Californië.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)