Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
St. Kilian 5 jaar oud Batch 1 World of Smoke (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek met de 5 jaar oude St. Kilian nu rokerige whisky uit Duitsland. Geniet van de mooie cask strength.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Ballechin 2004/2023 - 19 jaar oud Madeira Cask No. 184 + 189
19 jaar in het Madeira-vat geven deze rokerige whisky zijn krachtige fruitaroma's. Bestel en geniet er direct van.
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Macaloney's Washington Peat Single Cask No. 164
Ervaar de spectaculaire eenmalige cask botteling met krachtige turfrook en fruitige tonen uit uitgebrande rode wijnvaten.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels
Krachtige rook en zoet-fruitige bourbonvataroma's vormen een prachtige harmonie. Koop nu deze heerlijke whisky in een mooie tube!
€ 226,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 324,27/Liter)
Saburomaru 2020/2023 - III The Empress
De eerste Saburomaru met Islay-torf en een tweede fermentatie in houten vaten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid uit Japan.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Trade Mark X Blended Scotch Whisky Batch Two (James Eadie)
Ervaar beperkte whisky-kunst met een intensieve sherry-oloroso-finish. Ontdek nu de James Eadie Batch Two!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Smögen 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogsheads
Geniet van torfrauch en Oloroso-kruidigheid in deze 10-jarige Zweedse malt. Voeg nu een fles toe aan uw winkelwagentje.
€ 83,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 167,98/Liter)
Hercynian Emperor's Way 2026 Frederick IInd Amarone Hogsheads & Marsala Finish
Geniet van intense rook en bessenzoetheid uit Amarone- en Marsalaflessen. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Lochlea Smoke Without Fire
Ontdek de opvolger van de populaire Ploughing Edition, zorgvuldig gerijpt in rode wijn- en rokerige bourbonvaten.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ledaig 1996/2024 - 28 jaar oud Single Refill American Hogshead #88 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Luxueuze 28 jaar vatrijping en intense 53,4% Vol. beloven u een intense ervaring. Bestel nu!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy by the embers Ex Islay Bourbon Hogshead No. 302112 Cask Noir (Brave New Spirits)
Fassstarker genot voor alle rookliefhebbers. Bestel nu en geniet van de schitterende, rijpe aroma's!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Millstone 2019/2024 - 5 jaar oud Peated American Oak
Geniet van Millstones rokerige Single Malt, gerijpt in Amerikaanse eik. Zorg nu voor uw genot!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Bowmore 2003/2025 - 22 jaar oud Mission Gold Callejo Wine Cask #2 The Awakening Series (Murray McDavid)
Ervaar exclusieve Bowmore genot, gerijpt in Callejo wijnvaten! Grijp je kans en verzeker jezelf van een van de 302 flessen!
€ 420,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 601,41/Liter)
Caol Ila 1991/2022 - 31 jaar oud Single Refill Sherry Butt No. 13702 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Kenmerkende Islay-rook en fruitige tonen uit 31 jaar sherryvatrijping vormen een heerlijke harmonie. Bestel nu!
€ 969,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.385,70/Liter)
Mortlach 1978/2021 Single Refill American Hogshead No. 996 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij de onafhankelijke bottelaar Gordon & MacPhail krijgt u unieke single malts van de beste kwaliteit. Verwen uzelf met deze luxe!
€ 2.636,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.767,13/Liter)
Caol Ila 1976/2022 Single Cask No. 8102 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Onafhankelijk gebotteld en bijzonder oud - deze Caol Ila is een echte zeldzaamheid. Verzeker uzelf van een van de gelimiteerde flessen.
€ 3.653,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.219,99/Liter)
Kornog French Single Malt
Heerlijke rook speelt met heldere fruitige bourbonvattonen in deze spannende single malt uit Frankrijk. Ontdek het snel!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Lennox Peat 2018/2022 - 4 jaar oud Port + Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Of u nu uw distilleerkennis wilt testen of gewoon wilt genieten van goede whisky - bestel nu de Mystery Malt.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Laphroaig 34 jaar oud The Ian Hunter Story No. 4
Ontdek nu Laphroaigs eerbetoon aan zijn eigen geschiedenis. Verwen uzelf met deze rijpe genot!
€ 1.435,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.051,41/Liter)
Millstone 2016/2022 Peated PX Cask
Zachte rook en kruidige fruitgenot uit siroopzoete PX sherryvaten. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Caol Ila 2007/2024 - 17 jaar oud PX Sherry Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
De 17-jarige Caol Ila verenigt krachtige rook met sappige sherryvruchten. Beveilig nu de fass sterke genot!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Caol Ila 2007/2024 - 17 jaar oud Amontillado Sherry Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
De krachtige Islay-rook vormt een heerlijke harmonie met de vruchten en specerijen uit het sherryvat. Geniet nu!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Caol Ila 1984/2023 - 38 jaar oud Refill American Hogshead No. 3122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Heerlijke rook ontmoet rijpe tropische vruchten in deze uitgebreid gerijpte botteling. Beveilig nu een van de 150 flessen!
€ 1.782,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.547,13/Liter)
– 25,00%
Isle of Raasay - 5 jaar oud Single Peated Chinkapin Oak Cask No. 19/69
Ervaar innovatieve Single Malt uit de jonge Raasay distilleerderij. Beveilig nu de rokerige en fruitige ervaring!
€ 84,99
€ 63,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99