Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Rampur Sangam
Ontdek de fusie van tropisch fruit en fijne rook van deze Indiase world malt. Zorg dat u vandaag nog een fles veiligstelt.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Smögen 2012/2023 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish
De karaktervolle Zweed brengt u intense rook, rijpe aroma's en krachtige vatsterkte in uw glas. Ontdek het nu.
€ 103,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 207,98/Liter)
Springbank 2013/2023 - 10 jaar oud Palo Cortado Finish
De 4-jarige naverfijning in zeldzame Palo Cortado sherryvaten gaf de whisky zijn onnavolgbare karakter. Koop nu!
€ 328,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 469,99/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze heerlijke botteling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Laphroaig 33 jaar oud Strong Characters
33 jaar hebben de veelschichtige aroma's van Laphroaig zich verbonden tot volle complexiteit. Zorg dat je hem snel in huis haalt!
€ 1.090,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.558,56/Liter)
Three Ships 12 jaar oud South African Single Malt
Een heerlijke Single Malt met een spannende oorsprong - Zuid-Afrika. Probeer nu de 12 jaar oude Three Ships whisky.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Stauning 10 jaar oud 20th Anniversary Bottling Peat Smoked Single Malt
In Bourbon-, Virgin Oak-, Portwijn- en sherryvaten gerijpte jubileumaflevering met aangename kracht. Niet missen!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Cragganmore Distillers Edition 2022
De Distiller's Edition overtuigt met krachtige aroma's uit het portweinfles. Leg het gelijk in je winkelwagentje en geniet.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Tip
Safe Haven 2014/2023 - 8 jaar oud Saint-Julien Wine Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Dichte rookwolken en heerlijke vruchten stijgen uit uw glas omhoog. Ontdek nu deze mysterieuze botteling!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Isle of Raasay 2021/2025 - 4 jaar oud Marsala Cask Limited Release
Ervaar zoete en rokerige tonen in een gelimiteerde whisky. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Sherry One
Volle en fruitige aroma's uit verschillende sherryvaten harmoniseren prachtig met heerlijke turfrook. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nikka Yoichi
Rokerige Single Malt uit Japan die u zal verrassen met zijn veelzijdige aroma's. Probeer het uit.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 10 jaar oud PX Sherry und Amarone Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Krachtige Islay-rook ontmoet complexe fruittonen uit sherry- en amaronevaten. Verwen uzelf met deze ervaring!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 2010 - 15 jaar oud Oloroso Finish Hogshead #318381 (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek in deze jubileumabfülling de betoverende combinatie van turfrook en Oloroso-zoetheid. Voor bijzondere momenten!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Seaweed & Aeons & Digging & Fire 18 jaar oud Peated Highland Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
De volwassen Highland Single Malt verrast met een krachtige rokerigheid en volle smaak. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Glenturret 10 jaar oud Peat Smoked - 2025 Release
Ervaar turf, vanille, fruit. Oudste distilleerderij sinds 1763. Perfect voor kenners! Probeer het nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Berry Bros & Rudd Islay Traditional Cask
Ervaar de rokerig-fruitige smaak van Islay, 325 jaar expertise! Ontdek nu een stukje whiskygeschiedenis.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Stauning KAOS Batch 2-2022
Chocolade, heerlijke specerijen en hartige componenten. Bestel nu en ervaar het heerlijke chaos in de whisky van Stauning!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Croftengea Bourbon Cask Finish Craft Cask (Murray McDavid)
Rokerige single malt uit de Loch Lomond distilleerderij met zoete naveroudering in bourbonvaten. Absoluut proberen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Saburomaru 2020/2024 - IV The Emperor
Ontdek met The Emperor krachtige Highland turfrook en droge nuances. Bestel nu een van de weinige flessen!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Laphroaig 2011/2025 - 13 jaar oud Leapfrog Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
Geniet van de gelimiteerde 13-jarige creatie van Murray McDavid: Een meesterwerk van rijping! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Peatside 2010 - 6 jaar oud Port & PX Sherry Cask Finish The Vatting (Murray McDavid)
Ongefilterd komen krachtige rook en fruitige vatinvloeden in uw glas. Haal dit genot nu in huis.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
The Six Isles Port Cask Finish Limited Release (Ian MacLeod)
Deze Scotch met edele portafwerking verenigt van Islay-rook tot Orkney-heide het beste van de Schotse eilanden. Koop nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Croftengea Double Cask Finish Cask Craft (Murray McDavid)
De fruitige aroma's van de dubbele naveroudering vermengen zich met heerlijke rookwolken. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)