Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Isle of Raasay Dùn Cana Sherry Quarter Cask Release
De rijping in kleinere Quarter Casks geeft de whisky zijn intense aroma's. Bestel en geniet van volle sherrynoten.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Ledaig 2009/2024 - 15 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ervaar de bijzondere smaak van de rijping in fruitige portvaten. Bestel nu deze rokerige eilandwhisky.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
– 10,00%
Ondjaba Signature Edition No. 1
Geniet van de speciale uitgave van verschillende graan- en vatsoorten met een unieke rooksmaak en intense vatsterkte.
€ 84,99
€ 76,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 84,99
Ondjaba Classic
De ongebruikelijke droging van het mout boven olifantenmest maakt de whisky rokerig en onverwechselbaar. Absoluut proberen!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Torabhaig Taigh
Ervaar de subtiele elegantie van bourbon- en madeiraflessen in combinatie met edele rook! Bestel vandaag nog.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Batch #2 Red Wine Barrique (Whisky Druid)
Ervaar de rijkdom van de Highlands in Dragonjuice door unieke vatrijping! Ontdek het nu en proef deze whisky.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glen Scotia 7 jaar oud Campbeltown Malts Festival 2026 Ruby Port Finish
Ervaar maritieme rook en bessenfruit door de Ruby Port Finish van deze festivaleditie. Bestel nu online!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Millstone 2018/2023 Peated Tawny Port Special #28
Vijf jaar rijping in Tawny Port-vaten zorgt voor edele fruittonen in deze rokerige Single Malt. Bestel hem snel.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ledaig 2011/2025 - 13 jaar oud Ximénez-Spínola PX Cask Finish #2300948 Benchmark (Murray McDavid)
Ledaig 2011 PX Finish – 13 jaar Turf, Sherry & Spanning: Fruit, Rook & Zeezout in perfecte balans! Probeer het nu!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Turntable Blending House Smokin' Riff
Intens aromatisch spel bij het kampvuur. Krachtige turfrook en gekonfijte vruchten in een meesterlijke blend. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Arran 10 jaar oud Machrie Moor Peated Malt
Ervaar rokerige whisky op zijn best met deze sterk getorfde eiland-whisky. Breng deze genot thuis!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Kilchoman 2015/2025 - 9 jaar oud 100% Islay - 15th Edition ex-Bourbon Barrels
Geniet van de authentieke smaak van de Islay-regio: Kilchoman 100% Islay, ongekoeld en kleurloos. Probeer het nu!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Tomatin Cù Bòcan 12 jaar oud Rum Cask Batch 1
12 jaar rijping in Caribische rumvaten heeft deze licht rokerige Highlander zijn heerlijke aroma's gegeven. Ontdek het nu!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Ondjaba Gravino Cask Finish
Gemaakt van drie graansoorten. De traditioneel gedroogde Mahangu-haver zorgt voor exotische rookaroma's. Nu kopen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Laphroaig Oak Select
De instap-malt van Laphroaig, met krachtige turfrook en moutige zoetheid. Bestel nu en geniet!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
The Glenlee 12 jaar oud Blended Scotch
Geweldige Blended Scotch met een solide leeftijdsaanduiding, rijke smaak en een aantrekkelijke prijs. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Talisker 8 jaar oud Tidal Churn Special Release 2024 (200 ml)
Een ronde en rijke smaak uit de ongebruikelijke naveroudering in 'Stone-Spun'-vaten. Probeer het nu in de mini-fles!
€ 38,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 194,95/Liter)
St. Kilian 2018-2021/2025 Signature Edition Seventeen Ex-Rum Casks
Geniet van tropische fruittonen dankzij Ex-Rumvaten! Ontdek de exclusiviteit van St. Kilian online - Probeer het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 107,98/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge percentage sherryvaten geeft deze sterk rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu de genot thuis.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Finlaggan 2025 Sauternes Finish Cask No. 1020 Single Cask Release (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd)
Ervaar de unieke Finlaggan met fruitige Sauternes-finish. Zorg nu voor uw fles!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Lagg Corriecravie Edition
Natuurlijk kleurenspel en krachtige drinksterkte getuigen van de heerlijke intensiteit van de eilandwhisky. Bestel nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud
De volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaans eiken en verrast met een intensieve smaak. Bestel nu.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
1770 Glasgow Peated Cask Strength PX Casks Finish Batch 03
De afwerking in PX sherryvaten geeft deze rokerige whisky uit Glasgow zijn fruitige en zoete karakter. Proef hem op vatsterkte.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
– 40,00%
Talisker x Parley Wilder Seas
De Limited Edition heeft een uitzonderlijke naslagerij in edele Cognac-vaten. Grijp nu uw kans en ontdek iets nieuws.
€ 83,99
€ 50,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99